Завдяки організації Help Ukraine 22 переселенці отримають медичну допомогу від NOVO на пільгових засадах

Завдяки організації Help Ukraine 22 переселенці отримають медичну допомогу від NOVO на пільгових засадах

У рамках програми медичної допомоги #NOVOhelp, яку наш центр започаткував як медичний і логістичний оператор міжнародної благодійної програми #CharityHelpUA, розпочинаємо співпрацю з організацією Help Ukraine 22 – командою американських та українських експертів, які понад 20 років разом працюють над демократичними реформами в Україні. Завдяки спільній програмі, високоякісні медичні послуги стануть доступнішими для внутрішньо переміщених осіб з територій, де ведуться бойові дії з московським агресором.

З допомогою цих фінансових донорів ми в найближчі дні розпочнемо надавати медичні консультативні та діагностичні послуги для внутрішньо переміщених осіб на пільгових засадах: діти до 18 років безкоштовно, дорослі – з 50-и відсотковою знижкою.
Також у наших планах працевлаштування, за можливості, лікарів, які втратили місце праці у своїх містах.

Щиро дякуємо партнерам з Help Ukraine 22 за співпрацю!


Поділитись:Новини

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.