Бережемо печінку. Рекомендації від лікарів NOVO.
Запрошуємо ознайомитись з рекомендаціями лікаря ультразвукової діагностики Медичного Центру NOVO  Оксани Маковецької про запобігання жирової дистрофії печінки (гепатозe).
Псевдомембранозний коліт як одне з ускладнень після COVID 19
Covid-19 приводить до різноманітних ускладнень.
МРТ серця при
У час пандемії коронавірусної інфекції особливо гостро постає проблема не лише лабораторної діагностики захворювання, але й діагностики основних мішеней COVID-19: ураження легень,  серця, головного мозку та ін.
Артроскопія колінного суглоба
Про ефективність артроскопії колінного суглоба розповідає лікар-ортопед Медичного центру NOVO Олександр Ладний
Виїзд лікаря сімейної медицини та педіатра Медичного центру NOVO додому
Консультація лікаря з виїздом додому - це можливість отримати швидку фахову допомогу  та лікування у період, коли маленький чи дорослий пацієнт не мають змоги самостійно відвідати медичну установу.
Хто потребує йодопрофілактики. Розмова з ендокринологинею. (відео)
Tvoemisto.tv запитало в ендокринологині Центру медичних інновацій NOVO Ірини Денисенко, котра переїхала до Львова із Харкова, де працювала у Клініці репродуктивної медицини ім. академіка Грищенка, про те, коли і як часто треба звертатися до такого спеціаліста, як підготуватися до прийому і хто потребує йодопрофілактики.
МРТ та КТ у Львові. Як підготуватись та кому не можна робити (відео)
Наскільки шкідливим є рентгенівське опромінення, кому не рекомендують робити КТ й МРТ та як підготуватися, коли у Вас є скерування на обстеження, пояснює лікар-рентгенолог, завідувачка відділенням радіології Медичного центру NOVO Юстина Масинник.
Якими є візуальні ознаки нездорового шлунка і чи може ендоскопія бути безболісною (відео)
До Нового року чимало людей прагнуть позбутися надлишкової ваги, а після свят, навпаки, мають проблеми через переїдання. Та й постійний стрес під час війни також негативно впливає на організм, зокрема провокує виразкову хворобу шлунка, ожиріння тощо. Tvoemisto.tv запитало гастроентерологиню Тетяну Яріш та ендоскопіста Олега Кравця з Центру медичних інновацій NOVO про те, якого режиму харчування дотримуватися та коли варто обстежитися, аби уникнути хвороб, пов’язаних із роботою шлунково-кишкового тракту.
КТ у Львові. Яким має бути томограф та як підготуватись до діагностики (відео)
Про те, чим відрізняється комп’ютерна томографія від інших методів обстеження організму, які захворювання найкраще діагностують завдяки їй, кому КТ абсолютно протипоказана і як підготуватися до неї, в інтерв'ю Tvoemisto.tv пояснила радіологиня Центру медичних інновацій NOVO Вероніка Євтух.
Як уникнути травм і переломів. Розмова з ортопедом-травматологом NOVO (відео)
Вивихи, переломи кісток та суглобів, розтягнення м’яких тканин, на жаль, є частими явищами в нашому житті. Якщо своєчасно не звернутися до фахівця, пошкодження кістково-м’язової тканини може призвести до втрати рухової функції, хронічного болю, навіть інвалідності, що значно погіршить якість життя. Що раніше ортопед-травматолог здійснить огляд і розпочне лікування, то більше шансів буде зупинити прогресування хвороби. Коли потрібно звертатися до цього лікаря, які симптоми вказують на проблеми, Тvoemisto.tv запитало ортопеда-травматолога Центру медичних інновацій NOVO Остапа Кремповича.
Болить хребет і затерпають кінцівки. Хто такий вертебролог і що він лікує.
Малорухливий спосіб життя і стресові ситуації негативно впливають на нервову систему, провокують біль у спині, сприяють появі болю голови, частій і підвищеній стомлюваності, запамороченню, затерпанню кінцівок, дратівливості й тривожності. Частими є випадки, коли людина почувається погано і не розуміє, що причина її нездужання криється в нездоровому хребті, захворюваннях периферичної нервової системи. Тому вчасне виявлення проблеми дуже важливе. Хто такий вертебролог, які хвороби лікує, при яких симптомах до нього варто звертатися, чому кожному з нас варто записатися на прийом до нього, як проблеми зі спиною можуть призвести до шуму у вухах та болю в серці, Тvoemisto.tv розповів невролог, вертебролог Центру медичних інновацій NOVO Назарій Викрикач.
Пропонуємо ознайомитись з ходом реформування галузі медицини.

Павло Ковтонюк - заступник міністра охорони здоров'я України про медичноне страхування в Україні.

Оригінал за посиланням

30 листопада Кабінет Міністрів дав старт розгортанню національного медичного страхування в Україні.

Я вітаю всіх колег причетних до роботи над прийнятою Кабміном концепцією реформи. Написання цього документу зайняло більше року, але результат вартий зусиль.
Запобігти захворюванню гепатобіліарної системи
Нині в Україні як і в усьому світі спостерігається тенденція до неухильного зростання захворюваності гепатобіліарної системи. Що потрібно знати, щоб вберегти себе і своїх рідних.
Захворювання, що порушують сечовипускання у чоловіків.   Чому не варто легковажити?
До вашої уваги важливі поради від лікаря Медичного центру NOVO Маркіяна Повха
Особливості застосування гепатоспецифічного контрасту (примовісту)
При обстеженні органів черевної порожнини завжди перед лікарем постає питання: КТ чи МРТ, з контрастом чи без контрасту? 
Як не боятись гастроскопії.
ТОП 7 порад з підготовки до гастроскопії від лікаря - ендоскопіста Медичного Центру NOVO Вікторії Бойчук.
Як стрес впливає на жінок та чому варто піти до гінеколога (відео)
Як потурбуватися про себе в кризових ситуаціях та мінімізувати вплив стресу на жіноче здоров'я, а також як запобігти онконедугам і підготуватися до вагітності, Tvoemisto.tv запитало в гінекологині, медичної директорки Центру медичних інновацій NOVO Анжели Диби. 
Як підготуватися до УЗД та в чому його переваги. Розмова зі спеціалісткою NOVO (відео)
Які проблеми можна виявити за допомогою ультразвукової діагностики, скільки триває обстеження і від чого це залежить, а також навіщо під час УЗД використовувати гель, у інтерв’ю Tvoemisto.tv пояснює лікарка УЗД Центру медичних інновацій NOVO Оксана Маковецька.
Що може впливати на виникнення урологічних недуг і до чого тут вода. Розмова з урологом NOVO (відео)
Іноді люди соромляться, бояться звертатися до лікаря певної спеціальності, як-от уролога. Але тоді є ризик проґавити момент, коли справді необхідно підтвердити або спростувати наші скарги на самопочуття чи підозру щодо наявності якогось захворювання. Tvoemisto.tv запитало лікаря Центру медичних інновацій NOVO Маркіяна Повха про симптоми та наслідки урологічних недуг, що може на них впливати і чому важливо проходити профілактичні огляди.
УЗД судин. Коли є потреба робити та які недуги можна виявити (відео).
Судини виконують важливу роль в людському організмі, тому вимагають особливої уваги. Доставляючи кров до всіх органів, вони забезпечують обмін речовин між кров’ю та навколишніми тканинами. Про те, як перевірити судини, як минає процедура ультразвукової діагностики, кому і навіщо її призначають, Тvoemisto.tv пояснила лікарка функціональної та ультразвукової діагностики Центру медичних інновацій NOVO Олена Щур.
Рекомендації для обстежень різним віковим категоріям пацієнтів
Фахівці Медичного Центру NOVO розробили рекомендації про те, в якому віці і на які можливі хвороби необхідно пройти діагностичні та консультативні огляди.
БЕЗКОШТОВНІ огляди жінкам віком від 30 до 40 років з метою профілактики та раннього виявлення патологіі шийки матки та грудноі залози.
Ми дбаємо про здоров'я разом з Вами!  “Я  ВЖЕ ОБСТЕЖИЛАСЯ !  А  ТИ ??? "
Важливо для здоров'я серцево-судинної системи
Дослідження індексації коронарного кальцію - важливий інструмент, який дає можливість уточнити ризики серцево - судинних захворювань.
Від лікарів NOVO. Бережемо чоловіче здоров'я!
Чоловіки! Дбайте про здоров'я своєї репродуктивної системи.
Лікування кісти. Рекомендації від головного лікаря Медичного Центру NOVO Анжели Диби.
Про гормональний збій в в організмі жінки – кісту від  головний лікаря Медичного центру NOVO Анжели Диби.
Артеріальний тиск. Що потрібно знати.
​В Україні близько 12 мільйонів людей мають підвищений артеріальнй тиск. Поради від лікаря УЗД Медичного Центру NOVO Ірини Паски.
Чи всі кисти яєчників необхідно оперувати у молодих жінок?
З таким запитанням звертаються пацієнтки молодого віку на прийомі у гінеколога.
Часто, це жінки, які ще не народжували і природньо мають «страх» перед невідомою проблемою.
Кінезіотейпінг - що це і як працює?
Кінезіотейпінг, або динамічне тейпування, є окремим терапевтичним методом, хоча він часто використовується як доповнення до інших фізіотерапевтичних методів. Про нього розповідає ортопед-травматолог Медичного Центру NOVO Олександр Ладний.
Переваги комп`ютерної томографії в NOVO
Огляд досліджень комп'ютерної томографії та обладнання від лікаря-радіолога NOVO Вероніки Євтух
Дитячий гінеколог. У якому віці та з яких причин планувати огляд (відео)
Про те, коли дівчинці потрібно звертатися до такого спеціаліста, якими є основні причини, як привчити дитину до інтимної гігієни та яку роль у цьому відіграють батьки, Tvoemisto.tv запитало в дитячої та підліткової гінекологині Центру медичних інновацій NOVO Ірини Стружинської.
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.