Як правильно вийти з посту. Поради від NOVO
Як правильно вийти з посту та святкувати без шкоди для здоров'я. поради від гастроентеролога Медичного Центру  NOVO Зоряни Гук-Лешневської.
Що потрібно знати про бартолініт. Поради від NOVO.
Поради та консультації щодо захворювання на бартолініт дає фахівець Медичного Центру NOVO - лікар УЗД Ірина Стружинська.
БЕЗКОШТОВНІ огляди жінкам віком від 30 до 40 років з метою профілактики та раннього виявлення патологіі шийки матки та грудноі залози.
Ми дбаємо про здоров'я разом з Вами!  “Я  ВЖЕ ОБСТЕЖИЛАСЯ !  А  ТИ ??? "
Гастроентеролог NOVO про зв'язок між харчуванням та станом волосся.
Чи впливають проблеми зі шлунком на випадіння волосся? Як харчування впливає на стан волосся? Які продукти сприяють кращому росту волосся? Як зупинити випадіння волосся?
Як лікувати міжхребцеві грижі. Поради від NOVO (відео)
Практично у більшості людей, які страждають на біль у спині, діагностують міжхребцеві грижі або міжхребцеві кила. Це в одинаковій мірі стосується як жінок, так і чоловіків.
Пропонуємо ознайомитись з ходом реформування галузі медицини.

Павло Ковтонюк - заступник міністра охорони здоров'я України про медичноне страхування в Україні.

Оригінал за посиланням

30 листопада Кабінет Міністрів дав старт розгортанню національного медичного страхування в Україні.

Я вітаю всіх колег причетних до роботи над прийнятою Кабміном концепцією реформи. Написання цього документу зайняло більше року, але результат вартий зусиль.
БЕРЕЖІТЬ СЕРЦЕ ТА СУДИНИ - ОЛЕНА КОБЗАРЕНКО
Про секрети роботи спеціаліста з ехокардіографії, про свій власний досвід, ще і з добрими порадами - лікар функціональної діагностики Медичного Центру NOVO Олена Кобзаренко.
Рекомендації для обстежень різним віковим категоріям пацієнтів
Фахівці Медичного Центру NOVO розробили рекомендації про те, в якому віці і на які можливі хвороби необхідно пройти діагностичні та консультативні огляди.
Важливо для здоров'я серцево-судинної системи
Дослідження індексації коронарного кальцію - важливий інструмент, який дає можливість уточнити ризики серцево - судинних захворювань.