Ендокринологія


Лікар ендокринолог у Львові лікує ендокринну систему, яка виступає “диригентом” людського організму. Вона знаходиться на перехрестку з кардіологією, терапією, гінекологією, офтальмологією...Саме вона відповідає за фізичне здоров'я, стабільний психологічний стан та гармонію обмінних процесів.
Ендокринні порушення приводять до розвитку змін у інших системах організму людини, що в свою чергу веде до загострення захворювання. До прикладу: підвищена або понижена функція щитовидноі залози веде до ішемічноі хвороби серця, інфаркту міокарда і т.д.

Як правило консультації лише ендокринолога недостатньо, тому у Медичному Центрі NOVO для лікування ендокринної системи об'єднуються багато спеціалістів, в тому числі гінекологи, лікарі УЗ-діагностики, кардіологи,терапевти.  Така командна робота  допомагає лікувати причину хвороби, саму хворобу і наслідки захворювання.

Для встановлення діагнозу, або його підтвердження та визначення подальшої тактики ведення пацієнта лікар ендокринолог у Львові у Медичному Центрі NOVO призначає лабораторну діагностику, УЗ-діагностику, консультаціі суміжних спеціалістів, а також магнітно-резонансну та комп'ютерну томографія.


 

ВАРТІСТЬ 

Консультація лікаря-ендокринолога в клініці - 490 грн.
Повторна консультація лікаря-ендокринолога в клініці - 490 грн.

 

записатись на прийом    

повний перелік NOVO-обстежень


 
Медперсонал
Аліна Кротова лікар-ендокринолог