Еластографія у Львові

Еластографія, УЗД щитоподібної залози, Львів, Медичний центр NOVOЕластографія у Львові - це абсолютно нова технологія візуалізації м'яких тканин на основі відмінностей їх пружності. За своєю суттю цей метод дуже схожий на ультразвукові дослідження, проте він дає лікареві інформацію про щільність тканини, що дозволяє на самих ранніх стадіях виявляти багато утворень, у тому числі і злоякісні пухлини.

В Медичному Центрі NOVO можна здійснити еластографію в мамології (еластографія молочної залози) та ендокринології (еластографія щитовидної залози). Еластографія – новітній метод визначення жорсткості новоутворень в тканинах. Використовується як одна зі складових комплексних обстежень і вважається різновидом УЗД
 

Яка вартість еластографії у Львові в Медичному центрі NOVO?

НАЗВА
ВАРТІСТЬ, 
грн
 
Еластографія при УЗД
Еластографія щитоподібної залози 690
Еластографія молочної залози 690

Еластографія, УЗД молочної залози, Львів, Медичний центр NOVO


Еластографія у Львові: підготовка та хід

Якщо здавлювати різні по щільності тканини, вони скорочуються не однаково. Час повернення їх у висхідний стан також різний. Здорова м’язова тканина швидше приймає початковий вигляд. Щодо фіброзних вузлів, то вони довше стискаються і довше повертаються в початковий стан.

Сама техніка проведення дослідження схожа на УЗД. Є два способи деформування тканин:

 • механічне здавлювання (датчиком здійснюють вертикальне натискання на тканини),
 • акустичне стискування тканин ультразвуковим імпульсом.
Еластографія – абсолютно безпечний метод, який не викликає жодних побічних реакцій. Триває не більше 10 хв. Не потребує спеціальної підготовки.


 

Еластографія молочної залози

Зазвичай, мамографія і ультразвукова діагностика дозволяють виявити новоутворення. Якщо ж ці методи застосовувати з еластографією, то є можливість встановити природу їхнього походження. Показаннями для проведення еластографії молочної залози є вогнищева і дифузна патологія молочних залоз (кісти молочних залоз, фіброзно-кістозна мастопатія, фіброаденома.

  Переваги:
 • дозволяє виявити дрібні, невизначені на дотик, утворення молочної залози;
 • дає достовірну оцінку стану регіонарних лімфовузлів;
 • дозволяє скоротити кількість біопсій, а у випадку їхньої необхідності – дослідити та забезпечити точне місце для їх проведення;
 • дає можливість проведення повторних контрольних досліджень через короткі проміжки часу.
 

Еластографія щитоподібної залози

В ендокринології ультразвукова еластографія використовується як технологія, що дозволяє відрізнити рак щитовидної залози від доброякісних новоутворень (колоїдна кіста, аденома). Крім того, завдяки еластографії патологічні утворення в щитовидній залозі виявляються частіше і з більшим ступенем точності.

До інших переваг методу можна віднести:

 • можливість оцінки стану регіонарних лімфовузлів;
 • можливість проведення прицільної пункції, що знижує ризик ускладнень і підвищує вірогідність дослідження;
 • зниження числа необґрунтованих біопсій.
 Еластографія, УЗД щитоподібної залози, Львів, Медичний центр NOVO
 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 17.00):

передзвоніть меніповний перелік NOVO-обстежень

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Еластографія на відміну від інших видів УЗД досліджує структуру і щільність м'яких тканин організму, що дозволяє більш точно виявити новоутворення навіть на найбільш ранніх їх стадіях.

+

Еластографію використовують як додатковий метод дослідження тканин молочної залози у мамології та щитовидної залози в ендокринології.

+

На еластографію у Львові в центр “NOVO” можна записатися з понеділка по п'ятницю через форми на сайті. Спеціальної підготовки не потрібно. Також телефонуйте +38 (032) 259 0 999, +38 (032) 259 1 777, 38 050 459 4 595, +38 097 359 4 595, +38 063 945 4 545

+

Тривалість процедури еластографії - до 30 хв.

+

Ціна еластографії в центрі “NOVO” 580 грн, проте остаточну вартість просимо уточнювати в адміністратора. Детальніше тут.

Медперсонал
лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД Наталія Дубей
Наталія Дубей лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
лікар УЗД Оксана Сорочук
Оксана Сорочук лікар УЗД
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.