УЗД молочних залоз

УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Ультразвукове дослідження (УЗД) молочних залоз у Львові в Медичному центрі NOVO використовується як скринінгове обстеження для оцінки структури з метою виявлення доброякісних та злоякісних новоутворів, запального процесу, фіброзно-кістозної мастопатії та оцінки стану лімфатичних вузлів під пахвами.


УЗД молочних залоз проводиться за наявності скарг на ущільненнях в грудях, біль та огрубіння за 2 тижні до менструації, виділення з соска, не пов’язані з лактацією, деформація соска (втягнення, набряк, ущільнення), ознаках запалення (болюче ущільнення, почервоніння шкіри над вогнищем, підвищення температури).
 

ПОКАЗИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ УЗД ГРУДЕЙ 

Покази для проведення УЗД грудей у Львові за відсутності вищеописаних скарг:

  • травма молочних залоз,
  • гінекологічні захворювання,
  • оцінка стану молочних залоз та протезів після пластичних операцій,
  • підбір гормональних контрацептивів,
  • спадковий ризик виникнення раку.

Цей метод дослідження безболісний та нешкідливий - метод вибору при діагностиці фіброзно-кістозній мастопатії, метод візуалізації при проведенні біопсії , допоміжний метод при використанні лише мамографії.

УЗД має перевагу перед мамографією у жінок в молодому віці (до 40 років) та з залозистим типом структури грудей. Рекомендовано проведення УЗД молочних залоз жінкам віком 25 – 40 років щороку. При виявленні патології часто ультразвукову діагностику доповнюють мамографією та пункцією.

Профілактичне обстеження, що проводиться вперше, може проводитись незалежно від дня місячного циклу. Наступні дослідження слід проводити в першій половині місячного циклу, а саме з 5-го по 9-ий день від початку місячного циклу. УЗД молочних залоз також може використовуватись при обстеженні чоловіків з підозрою на новоутвори та гінекомастію.
 ВАРТІСТЬ УЗД МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

520 грнзаписатись на прийом   

повний перелік NOVO-обстежень

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Показами до проходження УЗД грудей у м. Львів для жінок є різноманітні травми або наявність ущільнень в тканинах молочних залоз, гінекологічні захворювання, перевірка стану імплантів грудей після пластичних операцій та ін. Детальніше тут.

+

Так, оскільки УЗД грудей найкраще проводити з 5 по 9 день у першій половині циклу.

+

Для загального контролю стану грудей і профілактики онкозахворювань жінкам у віці 25-40 років рекомендовано проходити УЗД грудей один раз на рік.

+

Так. Оскільки у чоловіків також можуть бути виявлені патологічні новоутворення або підозра на гінекомастію (збільшення об'єму грудей).

+

Професійний досвід наших лікарів УЗД та ультразвукові сканери експертного рівня дають можливість пацієнтам бути впевненими у точності результатів обстеження.

Медперсонал
Наталія Дубей лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
Вікторія Білич лікар УЗД
Ірина Стружинська лікар - акушер - гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо: Пн-Пт - 8:00-21:30, Сб - 8:00-21:00, Нд - 10:00-18:00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.