НеврологіяЩО ТАКЕ НЕВРОЛОГІЯ
 
Неврологія - розділ медицини, який займається проблемами центральної нервової системи людини. Ритм сучасного життя, постійні стреси негативно впливають на нашу нервову систему. Хронічна втома, дратівливість, головний біль стали вірними супутниками багатьох з нас.
Все більша кількість людей можуть стати вірогідною жертвою інсульту, деменції та інших хвороб мозку, що веде до величезних витрат охорони здоров'я в усьому світі.
 
Неврологічні розлади покладають величезний тягар на пацієнтів, їх сімейства і суспільство. Дуже важливо, що сучасна медицина починає розуміти мозкову основу поведінки і визнавати психічні розлади як мозкові, а не психічні порушення. Менінгіт, хвороба Крейнцфельдт-Якоба, розсіяний склероз визнані захворюваннями з мозковими психічними порушеннями, і є настільки ж серйозні як СНІД або рак. Саме тому не варто ігнорувати такий напрямок лікування, як неврологія у м. Львів.

 
СИМПТОМИ
 
Консультація нашого фахівця вам просто необхідна, якщо у вас з'явилися такі симптоми :
 
- головний біль;
- запаморочення і втрата рівноваги;
- підвищена і часта втома;
- оніміння кінцівок;
- болі в спині, животі і грудях;
- судоми;
- шум у вухах;
- безсоння;
- денна сонливість;
- дратівливість, тривожність.
 
Це може бути наслідком черепно-мозкових травм, вегетативних та ендокринних розладів, захворювань периферійної нервової системи.
 
 
 

NOVO - НЕВРОЛОГІЯ У М. ЛЬВІВ

 
Важливо виявити хвороби нервової системи на ранніх стадіях і завчасно проводити як їхню ефективну профілактику, так і лікування. В нашому Центі готові прийти до вас на допомогу, застосовуючи лише сучасні методи дослідження неврологічних захворювань з використанням діагностичного обладнання останнього покоління.
  • Магнітно-резонансна-ангіографія (МР-ангіографія) 
    • Спеціальний режим магнітно-резонансної томографії дозволяє без застосування контрасту чітко візуалізувати будову судин головного мозку, виявити аномалії будови і анатомію розташування судини, визначити ширину просвіту, ступінь стенозу (звуження просвіту судини), а завдяки високій чутливості методу до швидкості руху крові, дозволяє відрізняти швидкий і повільний кровотік.
Своєчасна консультація лікаря невролога у Львові прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків. Не ігноруйте з'явилися у вас симптоми і не намагайтеся займатися самолікуванням. Тільки досвідчений лікар може виявити причину хвороби!
 


ВАРТІСТЬ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
МРТ головного мозку з ангіографією судин  2190
МРТ шийного відділу хребта 2190
        - судини шиї 790
МРТ грудного відділу хребта 2190
МРТ поперекового відділу хребта 2190
- куприк (дообстеження) 1090
МРТ трьох відділів хребта 5580
 
НАЗВА 
Вартість для дорослих,
грн

 
Вартість для дітей
до 3-х років,
грн

 
Вартість
для дітей до
 16-ти років,
грн.

 
КТ головного мозгу 1290 1100 1190
КТ головного мозгу з контрастним підсиленням 2100 1950 1990
КТ хребта (шийного, грудного поперекового - 1 відділ) 1290 1100 1190
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
  
УЗД судин
Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області + транскраніальна доплерографія (судини голови та шиї) 650
Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області (судини шиї) 490
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря-невропатолога в клініці 500
 Повторна консультація лікаря-невропатолога в клініці 440


записатись на прийом    
 

всі медичні напрямки NOVO

повний перелік NOVO-обстежень та консультацій
 

Медперсонал
Роман Ільчишин лікар-нейрохірург
Василь Кодров лікар-невропатолог

Переваги

  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 21:00, в суботу до 19:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Унікальне сучасне обладнання з-за кордону. Використовується найновіше обладнання яке перевірене кращими світовими діагностичними центрами