НеврологіяЩО ТАКЕ НЕВРОЛОГІЯ

 
Неврологія - розділ медицини, який займається проблемами центральної нервової системи людини. Ритм сучасного життя, постійні стреси негативно впливають на нашу нервову систему. Хронічна втома, дратівливість, головний біль стали вірними супутниками багатьох з нас.
Все більша кількість людей можуть стати вірогідною жертвою інсульту, деменції та інших хвороб мозку, що веде до величезних витрат охорони здоров'я в усьому світі.
 
Неврологічні розлади покладають величезний тягар на пацієнтів, їх сімейства і суспільство. Дуже важливо, що сучасна медицина починає розуміти мозкову основу поведінки і визнавати психічні розлади як мозкові, а не психічні порушення. Менінгіт, хвороба Крейнцфельдт-Якоба, розсіяний склероз визнані захворюваннями з мозковими психічними порушеннями, і є настільки ж серйозні як СНІД або рак. Саме тому не варто ігнорувати такий напрямок лікування, як неврологія у м. Львів.
 
 СИМПТОМИ
 
Консультація нашого фахівця вам просто необхідна, якщо у вас з'явилися такі симптоми :
 
- головний біль;
- запаморочення і втрата рівноваги;
- підвищена і часта втома;
- оніміння кінцівок;
- болі в спині, животі і грудях;
- судоми;
- шум у вухах;
- безсоння;
- денна сонливість;
- дратівливість, тривожність.
 
Це може бути наслідком черепно-мозкових травм, вегетативних та ендокринних розладів, захворювань периферійної нервової системи.
 
 
 

NOVO - НЕВРОЛОГІЯ У М. ЛЬВІВ

 
Важливо виявити хвороби нервової системи на ранніх стадіях і завчасно проводити як їхню ефективну профілактику, так і лікування. В нашому Центі готові прийти до вас на допомогу, застосовуючи лише сучасні методи дослідження неврологічних захворювань з використанням діагностичного обладнання останнього покоління.
  • Магнітно-резонансна-ангіографія (МР-ангіографія) 
    • Спеціальний режим магнітно-резонансної томографії дозволяє без застосування контрасту чітко візуалізувати будову судин головного мозку, виявити аномалії будови і анатомію розташування судини, визначити ширину просвіту, ступінь стенозу (звуження просвіту судини), а завдяки високій чутливості методу до швидкості руху крові, дозволяє відрізняти швидкий і повільний кровотік.
Своєчасна консультація лікаря невролога у Львові прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків. Не ігноруйте з'явилися у вас симптоми і не намагайтеся займатися самолікуванням. Тільки досвідчений лікар може виявити причину хвороби!
 


записатись на прийом


 

всі медичні напрямки NOVO

повний перелік NOVO-обстежень

 

Медперсонал
Роман Ільчишин лікар-нейрохірург
Маркіян Корда лікар-невропатолог
Василь Кодров лікар-невропатолог