Невропатолог у Львові

Невропатолог у Львові займається профілактикою, лікуванням і діагностикою хвороб центральної і периферичної нервової системи, деякими патологіями опорно-рухового апарату, які впливають на функціонування ЦНС.  
 
Неврологія - розділ медицини, який займається проблемами центральної нервової системи людини. Ритм сучасного життя, постійні стреси негативно впливають на нашу нервову систему. Хронічна втома, дратівливість, головний біль стали вірними супутниками багатьох з нас. Все більша кількість людей можуть стати вірогідною жертвою інсульту, деменції та інших хвороб мозку, що веде до величезних витрат охорони здоров'я в усьому світі. Неврологічні розлади покладають величезний тягар на пацієнтів, їх сімейства і суспільство.  
Дуже важливо, що сучасна медицина починає розуміти мозкову основу поведінки і визнавати психічні розлади як мозкові, а не психічні порушення. Менінгіт, хвороба Крейнцфельдт-Якоба, розсіяний склероз визнані захворюваннями з мозковими психічними порушеннями, і є настільки ж серйозні як СНІД або рак. Саме тому не варто ігнорувати такий напрямок лікування, як неврологія у Львові.

Неврологія
 

СИМПТОМИ, З ЯКИМИ НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЬ ДО НЕВРОЛОГА У ЛЬВОВІ

Завітати до невролога у Львові вам просто необхідно, якщо у вас з'явилися такі симптоми:

 •  головний біль;
 •  запаморочення і втрата рівноваги;
 •  підвищена і часта втома;
 •  оніміння кінцівок;
 •  болі в спині, животі і грудях;
 •  судоми;
 •  шум у вухах;
 •  денна сонливість;
 •  дратівливість, тривожність.
 
Це може бути наслідком черепно-мозкових травм, вегетативних та ендокринних розладів, захворювань периферійної нервової системи.
 
 
 

НЕВРОЛОГІЯ У ЛЬВОВІ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

 
Важливо виявити хвороби нервової системи на ранніх стадіях і завчасно проводити як їхню ефективну профілактику, так і лікування. В нашому Центі готові прийти до вас на допомогу, застосовуючи лише сучасні методи дослідження неврологічних захворювань з використанням діагностичного обладнання останнього покоління.
 • Магнітно-резонансна-ангіографія (МР-ангіографія) 
  • Спеціальний режим магнітно-резонансної томографії дозволяє без застосування контрасту чітко візуалізувати будову судин головного мозку, виявити аномалії будови і анатомію розташування судини, визначити ширину просвіту, ступінь стенозу (звуження просвіту судини), а завдяки високій чутливості методу до швидкості руху крові, дозволяє відрізняти швидкий і повільний кровотік.
Своєчасна консультація лікаря невролога у Львові прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків. Не ігноруйте з'явилися у вас симптоми і не намагайтеся займатися самолікуванням. Тільки досвідчений лікар може виявити причину хвороби!
 

КОНСУЛЬТАЦІЯ ЛІКАРЯ-НЕВРОПАТОЛОГА З ВИЇЗДОМ ДОДОМУ

У вирі сучасного світу неврологічні розлади в дорослого населення - досить поширена проблематика. Цьому сприяють і постійні стреси, і малорухливий спосіб життя, і особливо - шкідливі звички. Консультація лікаря-невропатолога з виїздом додому - зручна послуга для тих, хто не може самостійно відвідати медичну установу за станом здоров'я.

Лікар-невропатолог Медичного центру NOVO Назарій Викрикач у зручних умовах та без додаткового фізичного навантаження для пацієнта допоможе вчасно діагностувати захворювання опорно-рухового апарату, центральної та периферійної нервової систем, призначити правильне лікування і скерувати на необхідний для пацієнта вид додаткової МРТ, УЗ-діагностики чи комплекс лабораторних аналізів.

 
 

ВАРТІСТЬ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ-НЕВРОПАТОЛОГА ТА ДОДАДКОВИХ ОБСТЕЖЕНЬ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря-невропатолога 550
 Повторна консультація лікаря-невропатолога  490
Консультація лікаря-невропатолога з виїздом додому 950
Консультація лікаря-невропатолога з виїздом за межі міста  1600
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
МРТ головного мозку з ангіографією судин  2490
МРТ шийного відділу хребта 2490
        - судини шиї 850
МРТ грудного відділу хребта 2490
МРТ поперекового відділу хребта 2490
- куприк (дообстеження) 1400
МРТ трьох відділів хребта 6300
 
НАЗВА 
Вартість для дорослих,
грн

 
Вартість для дітей
до 3-х років,
грн

 
Вартість
для дітей до
 16-ти років,
грн.

 
КТ головного мозгу 1500 1300 1400
КТ головного мозгу з контрастним підсиленням 2450 2200 2300
КТ хребта (шийного, грудного поперекового - 1 відділ) 1500 1300 1400
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
  
УЗД судин
Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області + транскраніальна доплерографія (судини голови та шиї) 800
Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області (судини шиї) 680
 

записатись на прийом    
 

всі медичні напрямки NOVO

повний перелік NOVO-обстежень та консультацій
 


Питання, які часто задають пацієнти

+

Неврологія у м. Львів є в медичному центрі “NOVO” і займається профілактикою, а також діагностикою та лікуванням центральної та периферійної нервових систем. Детальніше тут.

+

До лікаря-невропатолога звертаються з різними фізіологічними порушеннями внаслідок проблем нервової системи, наприклад, при мігренях, новоутворення в мозку, міжхребцевих грижах, а також при таких важких захворюваннях, як хвороба Альцгеймера, та багатьох інших. Детальніше тут.

+

Для діагностики захворювань нервової системи призначається магнітно-резонансна або комп'ютерна томографія головного та спинного мозку, а також магнітно-резонансна ангіографія. Детальніше тут.

+

Лікар-невролог у м. Львів займається консервативним лікуванням неврологічних хвороб. Звернення до нейрохірурга може бути потрібним при травматичних, пухлинних, судинних чи інших ушкодженнях головного і спинного мозку, нервових сплетінь і стовбурів, периферичних нервів.

Медперсонал
Василь Кодров
Василь Кодров лікар-невропатолог
Назарій Викрикач
Назарій Викрикач лікар-невропатолог
Роман Іванців
Роман Іванців лікар - невропатолог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні до 21:30, в суботу та неділю до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.