Комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime

ОПИС СИСТЕМИ
 
Toshiba AquilionTM PRIME – 4D комп`ютерний томограф, який дозволяє проводити динамічні об`ємні дослідження з низькою дозою опромінення, швидко і точно поставити діагноз, покращити якість надання медичної допомоги.
 
Це стало можливим завдяки використанню 80-­рядного детектора високої роздільної здатності з товщиною зрізу 0.5 мм і алгоритму реконструкції coneXact. Система забезпечує отримання 160 зрізів за один оберт. Як наслідок, збільшення роздільної здатності до 310 мікрон, скорочення часу дослідження, скорочення витрат контрастної речовини та збільшення діагностичної достовірності.

 

AquilionTM PRIME з його унікальною здатністю виконувати всебічні дослідження, включаючи функціональні дослідження, зменшує потребу в
багаторазових, дублюючих тестах та інвазивних процедурах.

 


МОЖЛИВОСТІ

160­зрізовий комп'ютерний томограф володіє найбільш сучасним програмним забезпеченням, що дозволяє отримувати зображення будь­-яких органів і систем, а також найбільш оптимальною апаратною частиною.
 
Сиcтема дозволяє забезпечити:
 
  • ­ динамічне (неспіральное) ізофазне багатозрізове сканування з найвищою роздільною здатністю;
  • ­ під час обстеження всього тіла проводимо спіральне сканування у 80 або 160­зрізовому режимі; 
  • ­ високоякісні дослідження серця і коронарних судин; 
  • ­ оцінка морфології серця та функціональних параметрів (скорочувальної здатності міокарда) з кольоровим картуванням в тривимірному  режимі в реальному масштабі часу; 
  • ­ субтракції функціональних і морфологічних даних із створенням стереограмм (3D­CTDSA).
КОНСТРУКТИВНІ ПЕРЕВАГИ

В Aquilion™ PRIME використано дизайнерські інновації, які дозволяють покращити процесс сканування для пацієнтів та підвищити зручності використання та безпеки для операторів. В системі забазпечено простоту та зручність позиціонування пацієнтів.

Широкий - 78 см отвір гентрі і стіл завширшки 47 см забезпечують навіть крупним за формами пацієнтам комфортність та спокій під час сканування. Ця конструкція також забезпечує чудовий доступ пацієнтів до лікарів під час інтервенційних процедур.


Детальні характеристики на сайті Toshiba Medical Systems Corporation 

Інформація про перемогу у 2014 році Toshiba Aquilion™ PRIME в опитуванні компанії KLAS

Toshiba Aquilion™ PRIME демо
 


 
більше про комп'ютерну томографію

записатись на прийом

 
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.