Кардіологія
ЩО ТАКЕ КАРДІОЛОГІЯ

Кардіологія - це розділ медицини завданням якого є вивчення функціонування серцево-судинної системи людини, дослідження причин виникнення серцевих захворювань і, як наслідок, пошук ефективних методів лікування.

В світі 50-60% смертей настає внаслідок серцево-судинних захворювань.
Вони призводять як до передчасної смерті так і до інвалідності, в тому числі і в розвинених країнах світу.
А саме:

- ішемічна хвороба серця,
- сердечная недостатність,
- гіпертонічна хвороба,
- атеросклероз,
- кардіоміопатіі різної етіології,
- вегето-судинна дистонія.

Існує тенденція до зростання кількості захворювань серцево-судинної системи серед молоді і від чого підвищується і смертність у молодому віці від таких, здавалося б, старечих хвороб, як інфаркт і інсульт. Тому старшим людям вкрай необхідно стежити за своїм серцем і регулярно відвідувати кардіолога.

Стреси на роботі і в повсякденному житті, неправильне харчування, гіподинамія і, як наслідок, зайва вага, а ще алкоголь, куріння, віруси, перенесені на ногах інфекції, а іноді і спадковість - шлях до інфаркту та інсульту.

Можна стверджувати, що проблеми серцево-судинних захворювань стали основними проблемами медицини в глобальному масштабі.
На сьогодні вивчення та впровадження нових технологій в кардіології є одним з пріоритетних напрямків розвитку сучасної медицинию


 

NOVO-КАРДІОЛОГІЯ У ЛЬВОВІ

Якщо Ви спостерігаєте у себе такі симптоми як набряки на ногах, задишка, непереносимість навантажень, підвищення артеріального тиску, запаморочення, непритомність радимо Вам звернутись до фахівців – лікаря-кардіолога у місті Львів. Це може бути захворювання серцево-судинної системи. А у випадку виникнення болю в грудній клітці або збоїв серцевого ритму це треба зробити негайно.У розпорядженні фахівців Медичного Центру NOVO є широкий арсенал методів діагностики і подальшого лікування серцево-судинних захворювань.
 
 
   

ВАРТІСТЬ

НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
УЗД серцево-судинної системи
  Електрокардіограма з трактуванням результатів 190
  ЕХО серця 490
Консультація лікаря-кардіолога в клініці 500
Повторна консультація лікаря-кардіолога в клініці 440
  

записатись на прийом         читайте також
електрокардіографія в NOVO
ехокардіографія в NOVOвсі медичні напрямки NOVO

повний перелік NOVO-обстежень та консультацій
 

Медперсонал
Олена Кобзаренко лікар функціональної діагностики
Тетяна Куцик спеціаліст з кардіології та функціональної діагностики
Алла Тімен лікар кардіолог
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.