Нейросонографія в NOVO

Нейросонографія – ультразвукове обстеження в реальному часі, що дає унікальну можливість візуалізувати структури головного мозку у дітей протягом першого року життя, в період до закриття великого тім'ячка.

За допомогою цієї процедури оцінюється зрілість та ступінь розвитку звивин головного мозку відповідно до терміну гестації. Верифікуються вроджені вади, що виникають при закладці та формуванні головного мозку внаслідок тератогенних факторів, внутрішньоутробних інфекцій чи генетичних аномалій переважно у І триместрі вагітності. Це вроджені:

 • гідроцефалії,
 • голопрозенцефалії,
 • гідраненцефалії,
 • синдром Денді-Уокера,
 • синдром Арнольда-Кіарі,
 • агенезія мозолистого тіла,
 • арахноїдальні кисти,
 • об'ємні новоутвори,
 • вена Галена та інші.

Також виявляються набуті патології в перинатальному періоді. Це післягіпоксичні, післятравматичні чи спонтанні крововиливи (субепендимальні, внутрішньошлуночкові, паренхіматозні, субарахноїдальні, субдуральні).

При гіпоксично-ішемічних ураженнях центральної нервової системи візуалізуються вогнища енцефаломаляції, поренцефалічні кисти, відкриті шизенцефалії.

За допомогою доплерографії оцінюється кровоплин в основних судинах головного мозку за швидкісними показниками та індексом резистентності.

Всі з перерахованих патологій потребують динамічного спостереження. Але якщо дитина не пройшла вчасно нейросонографію (НСГ), то після закриття тім'ячка візуалізація головного мозку можлива лише шляхом КТ чи МРТ.

 


Ціна нейросонографії в Медичному центрі NOVO у Львові

НАЗВА ВАРТІСТЬ,
грн.
Нейросонографія 650
Комплексне обстеження дитини до 1-го року №1
(нейросонографія, кульшові суглоби за Графом)
1050
Комплексне обстеження дитини до 1-го року №2
(нейросонографія, кульшові суглоби, органи черевної порожнини, сечовидільна система)
1590
Нейросонографія, Узд голови дитини Львів, Медичний центр NOVO 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 17.00):

передзвоніть мені
 

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Нейросонографію дитині планово призначають в 1-1,5 місяці.

+

Рекомендується проводити хоча б один раз діткам до досягнення ними одного року. При потребі, для вивчення динаміки, призначають декілька разів.

+

Ні, оскільки у старших дітей закривається тім’ячко кістковою тканиною, а ультразвукові хвилі здатні проникати тільки через м’які тканини.

+

Так. Ультразвукова діагностика заснована на коливаннях звукових хвиль, що є безпечним для дитини та не містить опромінення.

+

Підготовки дане обстеження не потребує. Нейросонографію також можна проводитися під час сну.

Медперсонал
лікар УЗД Оксана Сорочук
Оксана Сорочук лікар УЗД
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.