Консультація лікаря-гінеколога в NOVO

Переважна більшість жінок з тих чи інших причин неналежно піклується про своє здоров'я. Відвідування такого лікаря як гінеколог не входить в їх плани до того моменту, поки терпіти ті чи інші симптоми вже не залишиться сил. Такий підхід є вкрай шкідливим, може призвести до серйозних проблем.  Трапляється і так що, відвідуючи лікаря іншої спеціальності, жінка отримує скерування до гінеколога. З’ясовується, що у неї є серйозні порушення в роботі репродуктивної системи. Тому категорично не можна відкладати планових відвідувань гінеколога. 
 
Значним фактором успішного консультування лікарем-гінекологом є встановлення довірливих зв’язків, пошуку вірних слів, надання психологічної підтримки.  Фахівці Медичного Центру NOVO у Львові допоможуть вам позбутись упереджень та страхів, як вони є, і стануть, в певній мірі, друзями для нових пацієнтів, які зможуть без остраху довіряти своє здоров’я впродовж багатьох років.
 
Потрібно не забувати, що профілактичний огляд  жінкам необхідно проходити один раз в 6 місяців. Багато захворювань (ендометріоз, мастопатія, фіброаденоми і т.д.) в останні десятиріччя дуже «помолодшали». Регулярні гінекологічні обстеження дозволяють виявити і не допустити розвиток недуги.
 

В яких випадках потрібно записатись на консультацію до гінеколога?

Симптоми, при яких потрібно звертатись до лікаря-гінеколога позапланово:
 • на етапі планування зачаття дитини. Звичайно, варто подбати не тільки про здоров'я репродуктивної системи, а й про стан всього організму в цілому. 
 • після виявлення вагітності. Коли жінка буде поставлена ​​на облік, лікар сам призначить дату наступного планового огляду. 
 • при виникненні проблем з продовженням роду. 
 • у випадку появи свербіжу або печіння в ділянці статевих органів (печія буває незначною, маємо лише невеликий дискомфорт, або буває нестерпною і болісною, коли жінка завдає собі серйозні ушкодження, коли намагається зняти свербіж); 
 • якщо відбуваються порушення менструального циклу. Якщо з'являються незрозумілі болі. У випадку кровотеч, які виникають поза менструацій, при цьому вони можуть виникати як у середині
 • менструального циклу, так і до чи після неї. Кровотечі можуть з’являтися відразу після статевого акту. 
 • якщо жінка спостерігає симптоми, які свідчать про порушення роботи в ендокринної та статевої системах, наприклад, болі внизу живота. 
 • коли з'явилися незвичайні виділення - белі, що мають неприємний запах, незвичайний колір. Коли ці виділення доставляють жінці печіння або свербіж, який, як правило, з'являється в області статевих органів. 
 • якщо були помічені навіть найменші зміни в молочних залозах, наприклад, з'явилися виділення із сосків, вони втягнулися або, навпаки, припухлі і т. д.


 
В Медичному Центрі NOVO наші фахівці можуть запропонувати розширений пакет послуг:    
 • провести кольпоскопію,
 • відеокольпоскопію,
 • УЗД органів малого тазу,
 • бімануальне дослідження.
Також лікар обстежить молочні залози і за потреби проведе еластографію, що допоможе діагностувати онкозахворювання на ранньому етапі.

Подбайте про себе і запишіться до лікаря-гінеколога в Львові на плановий огляд.

 
 

Вартість консультацій гінекологів у центрі NOVO

НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря-гінеколога  550
 Повторна консультація лікаря-гінеколога  490
  
 


Читайте докладніше 

Гінекологія у Львові в Медичному Центрі NOVO

 
 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 17.00):

передзвоніть мені
 

до переліку усіх консультацій в Медичному центрі NOVO

повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Для кожної жінки візити до гінеколога мають бути плановими, хоча б 1 раз на пів року. Це дозволить системно стежити за своїм жіночим здоров'ям, виявляти будь-які порушення ще на ранніх етапах, уникнути серйозних захворювань. Детальніше тут.

+

Крім загального огляду, в медичному центрі “NOVO” пропонується розширений пакет послуг: проведення кольпоскопії, відеокольпоскопії, УЗД органів малого тазу, бімануальне дослідження. В нас можна отримати консультацію дитячого лікаря-гінеколога. Запис на консультацію +38 097 359 4595.

+

Залежно від причини звернення та кваліфікації лікаря консультація буде коштувати від 500 до 700 грн. Уточнення цін та запис на консультацію +38 097 359 4595.

+

Так. Супровід вагітності в медцентрі “NOVO” передбачає планові огляди та консультації фахівцями центру, проходження обов'язкових та, якщо є необхідність, додаткових лабораторних обстежень, УЗ-досліджень, навчальну програму “Школа материнства”. Всі програми супроводу вагітності - індивідуальні і залежить тільки від фізіологічних особливостей та стану Вашого організму. Детальніше тут.


Медперсонал
медичний директор, лікар-акушер-гінеколог Анжела Диба
Анжела Диба медичний директор лікар акушер-гінеколог
лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД Наталія Дубей
Наталія Дубей лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД Ірина Стружинська
Ірина Стружинська лікар акушер-гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД
Ірина Стецишин
Ірина Стецишин лікар-гінеколог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.