КТ серця у Львові

КТ серця (коронографія) у Львові в Медичному центрі NOVOЩО ТАКЕ КТ СЕРЦЯ (КТ коронарографія)

Комп'ютерна томографія серця (КТ серця) у Львові - сучасний неінвазивний метод дослідження і ранньої діагностики захворювань. В Медичному Центрі NOVO він здійснюється нашими фахівцями за допомогою 3D комп'ютерного томографа Toshiba AquilionTM PRIME, котрий сканує тіло пацієнта шарами в 1 мм. Комп’ютер аналізує і об’єднує їх в одне зображення серця і коронарних артерій. Надалі отриманий результат дозволяє оцінити анатомічні особливості цього органу, виявити патологію та аномалії в роботі. Одночасно при цьому скануванні можна проаналізувати стан артерій, вен.

Цей метод використовується також для оцінки стану коронарних артерій після встановлення стентів або стану шунтів після проведення шунтування (КТ-стентографія, КТ-шунтографія).
КТ серця є загальним поширеним діагностичним засобом для осіб, які страждають від серцевих проблем. Важливо, що він дозволяє лікареві оглянути структуру серця і сусідніх кровоносних судин, не роблячи ніяких розрізів.
 

Покази до КТ серцяОКАЗИ ДО КТ СЕРЦЯ

Лікуючий кардіолог може призначити вам комп’ютерну томографію (КТ) серця при:
 • наявності вроджених вад серця
 • наявності холестеринових (атеросклеротичних)  бляшок, які можуть блокувати коронарні артерії
 • дефектів або пошкоджень чотирьох головних клапанів серця
 • наявності згустків (тромбів) в камерах серця
 • для виявлення причини болю в грудній клітці
 • для оцінки прохідності шунтів і стентів коронарних артерій після операцій стентування і шунтування
 

ПРОТИПОКАЗИ ДЛЯ КТ СЕРЦЯ
 • під час вагітності
 • при аритмії
 • при високій частоті пульсу (тахікардії)
 • пацієнтам з алергічною реакцією на контрастний йодовмісний препарат
 • пацієнтам з нирковою недостатністю і важкою формою цукрового діабету
 

ПІДГОТОВКА ДО КТ СЕРЦЯ


У Медичному Центрі NOVO КТ серця здійснюється за скеруванням лікуючого вас лікаря. Не завадить взяти із собою виписку з історії хвороби, результати інших обстежень та аналізів.
Перед дослідженням - не їсти 3-4 години. Не пийте каву, чай та не курити. Можна пити воду. Необхідно вживати ліки, які ви вживаєте щодень, особливо для регулювання тиску та зниження пульсу.
З собою необхідно взяти вільний, зручний одяг. Також потрібно зняти усі прикраси та інші металеві предмети з тіла,в тому числі і пірсинг в ділянці дослідження.


 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КТ СЕРЦЯ У ЛЬВОВІ


КТ серця у Львові відбувається так: Пацієнт лягає на спеціальний рухомий стіл томографа. Рентген-лаборант може надати подушки або ремені, щоб переконатися, що пацієнт буде перебувати в правильному положенні впродовж певного часу, адже саме так можна отримати якісні зображення.
Метод із застосуванням контрасної рідини передбачає проведення дослідження в кілька етапів: спочатку сканується ділянка серця без контрастного препарату (оцінка коронарного кальцію), потім внутрішньовенно вводиться контраст з одночасним скануванням серця. Перед початком процедури пацієнтові встановлять у вену катетер, щоб через нього ввести контраст.

У кабінеті не буде інших осіб. Рентген-лаборант під час дослідження спостерігає за пацієнтом з окремого приміщення, керує за допомогою пульта дистанційного управління переміщеннями столу. Спілкування з пацієнтом відбувається за допомогою двостороннього зв'язку. Також під час сканування оператор подає команди для обов’язкової затримки дихання на 10-20 сек. Якщо у пацієнта виникнуть якісь неприємні відчуття, він може негайно повідомити про це рентген-лаборанта.
Після необхідного циклу сканування, можливо, доведеться почекати кілька хвилин, щоб лікар  переконався, що вони отримані зображення відповідної якості.

Все дослідження триватиме не довше 10 хвилин.
 

 
ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ ПІСЛЯ КТ СЕРЦЯ

Після завершення дослідження лікар-рентгенолог Медичного Центру NOVO надасть висновок і запише дослідження на CD-диск, за бажанням надасть результат на плівці.
Контраст з тіла виходить природнім шляхом впродовж доби. Споживання великої кількості рідини пришвидшить цей процес.
Готові результати необхідно надати лікуючому лікареві.  
 


ВАРТІСТЬ КТ СЕРЦЯ У ЛЬВОВІ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

 
НАЗВА
ВАРТІСТЬ,
грн
Індексація коронарного кальцію 1390 
КТ коронарографія 4000
КТ шунтографія  4000
КТ серця 4000
КТ коронарографія з функціональним дослідженням серця 4500
   
 
Читайте також


КТ хребта в Медичному Центрі НОВО

КТ головного мозку в Медичному Центрі НОВО

КТ органів грудної порожнини в Медичному Центрі НОВО

КТ органів черевної порожнини і малого тазу в НОВО

КТ легень (covid-19)

Переваги комп'ютерної томографії в НОВО

 
 
повний перелік NOVO-обстежень

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

У нашому центрі КТ серця (коронографію) проводять висококваліфіковані лікарі-радіологи на потужному комп'ютерному томографі останнього покоління Toshiba AquilionTM PRIME.

+

Різні види КТ серця можуть бути призначені при серцево-судинних захворюваннях, вроджених вадах серця, наявності холестеринових бляшок або тромбів у судинах та ін. Детальніше тут.

+

Безпосередньо перед процедурою не їсти 3-4 години, не пити каву, чай, не палити. Мати з собою зручний одяг і зняти з себе усі металеві предмети та пристрої (ювелірні прикраси, шпильки, пряжки та ін, залишити гаджети поза кабінетом).

+

Для чіткішої візуалізації патологічних тканин у кров за допомогою катетера вводять контрастну йодовмісну речовину.

+

Вартість КТ серця буде залежати від того, який саме підвид КТ Вам потрібно зробити. Детальніше про ціни у нашому центрі тут.

Медперсонал
Вероніка Євтух лікар-радіолог, NOVO
Вероніка Євтух лікар-радіолог провідний
Олена Боярська
Олена Боярська рентгенлаборант
Катерина Бур'янова
Катерина Бур'янова лікар-ренгенолог
Юрій Франків
Юрій Франків рентгенлаборант
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.