Ендоскопія у Львові

Ендоскопія у Львові
ВАЖЛИВО!
 
В Медичному центрі NOVO є можливість проводити відеогастро- і колоноскопію з усіма видами сучасного знеболювання, що дозволяє пацієнтам перенести діагностичну маніпуляцію з максимальним комфортом і безпекою.

При цьому пацієнт немає неприємних відчуттів, в тому числі больових.  Медикаментозний сон в нашому Центрі проводиться під контролем висококваліфікованого лікаря-анестезіолога з використанням сучасного анестезіологічного обладнання та  препаратів.

Через кілька хвилин після завершення процедури, пацієнт пробуджується, відпочиває, та за ним спостерігає медичний персонал.
                                                                              


Ендоскопія – метод діагностики, принцип якого полягає у введенні через один з отворів в організмі людини спеціального пристрою – ендоскопа, який можна пройти у нас у Львові. Це є зонд з мініатюрною відеокамерою на дистальному кінці, яка через спеціальний процесор передає зображення на великий монітор. Зображення з внутрішніх порожнин тіла людини потрапляє у високій роздільній здатності на екран. Лікар, який проводить дослідження, пересуває пристрій і отримує вичерпну інформацію про стан слизової оболонки органів, виявляє вогнище запалення, кровотечі, ерозії, онкологічні захворювання.

У разі необхідності за допомогою спеціальних міні-інструментів, що вводяться через міліметрові канали ендоскопа можна видаляти сторонні предмети, взяти фрагменти тканин (біопсія) для гістологічного чи бактеріологічного дослідження, проводити малоінвазивні операції з видалення новоутворів слизової оболонки чи підслизової основи шлунково-кишкового тракту чи інших втручань без порушення цілісності   шкірних покривів.

Ендоскопія шлунку та прямої кишки у Львові

Сьогодні ендоскопія шлунку ту прямої кишки, яку можна здійснити у нашому центрі у Львові, це - найточніший спосіб діагностування багатьох захворювань, який дозволяє поставити вірний діагноз, замінити велике хірургічне втручання  та призначити ефективне лікування.


Основна місія ендоскопічних обстежень та втручань в Медичному центрі NOVO — це попередження онкологічних захворювань шлунково-кишкового тракту, ендоскопічне лікування передракових станів та й інших захворювань.
 

Ціна на ендоскопію у Львові

В таблиці вказано ціну на ендоскопію (фіброгастроскопія) у Медичному центрі НОВО у Львові та додаткові послуги.  
 
НАЗВА
ВАРТІСТЬ,
грн.
 

Ендоскопія діагностична
 
Езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія) 1350
Езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія)з медикаментозним сном  2800
Колоноскопія 2200
Колоноскопія з медикаментозним сном  3700
Езофагогастродуоденоскопія (гастроскопія) + колоноскопія з медикаментозним сном  5500
Біопсія під час ендоскопії  з патоморфологічним дослідженням  1480
Біопсія під час ендоскопії  з патоморфологічним дослідженням з оцінкою Сіднейською системою, системами OLGA та OLGIM 1780

Ендоскопія лікувальна
 
Поліпектомія під час ЕГДС (1 категорія) з патоморфологічним дослідженням 4700
Поліпектомія під час ЕГДС (2 категорія) з патоморфологічним дослідженням 7900
Поліпектомія під час КС (1 категорія) з патоморфологічним дослідженням 4950
Поліпектомія під час КС (2 категорія) з патоморфологічним дослідженням 9900
Ендоскопічне видалення стороннього тіла з шлунково-кишкового тракту 3400
Ендоскопічна зупинка кровотечі при колоноскопії (без вартості набору) 3000
Ендоскопічна зупинка кровотечі при езофагогастродуоденоскопіі (без вартості набору) 3000
 
АНЕСТЕЗІЯ ПРИ ЕНДОСКОПІЇ
Анестезія внутрішньовенна до 30 хв. 1500
Анестезія внутрішньовенна додаткових 30 хв 500
 


 

Види фіброгастроскопії у Львові у Медичному центрі NOVO

Види фіброгастроскопії у Львові поділяються за двома критеріями: в залежності від органу, який досліджується та порядку проведення обстеження і типу апарату.

В Медичному Центрі NOVO можна здійснити такі види ендоскопії кишківника, прямої кишки та шлунку:

ГАСТРОСКОПІЯ (ЕЗОФАГОГАСТРОДУОДЕНОСКОПІЯ або ЕГДС) – дослідження слизової оболонки стравоходу, шлунка, дванадцятипалої кишки за допомогою гнучкого ендоскопа з відеоматрицею. Для покращення візуалізації слизового малюнка в центрі застосовують ендохромоскопію за допомогою цифрової технології NBI. Це вузькоспектральна візуалізація для оптичного діагностування захворювань ШКТ. Вже доведена ефективність даної технології, особливо при виявленні раку на ранніх стадіях і незначних змін слизової оболонки ШКТ.

КОЛОНОСКОПІЯ – дослідження будови та слизової оболонки товстої і прямої кишки, а також огляд термінального відділу тонкої кишки. Крім отриманої інформації, загальної для всіх методів, колоноскопія є головною для скринінгу колоректального раку.
Важливо спочатку звернутись за консультацією до лікаря,  лише він зможе правильно інтерпретувати симптоми і призначити процедуру за умови її необхідності. Фахівці Медичного Центру NOVO, призначаючи той чи інший вид ендоскопії, завжди зважено оцінють доцільність її проведення.
 
Під час виконання гастроскопії чи колоноскопії в медичному центрі NOVO за необхідності лікарі виконують усі види забору матеріалу для патоморфологічного дослідження. В широкому доступі відоме як обстеження з біопсією (гістологією). Маємо можливість робити поліпозиційну біопсію слизової шлунка за системою OLGA для визначення ступеня атрофічного гастриту, що є цінним для подальшої тактики спостереження пацієнтів з високим ризиком розвитку раку шлунка (обтяжений сімейний онкологічний анамнез, атрофічний аутоімунний гастрит у пацієнта, інші запальні захворювання). Проводимо біопсію з новоутворів слизової оболонки, або інших структурних змін чи перебудов слизової, коли для підтвердження оптичного діагнозу потрібна гістологічна верифікація.
 
 
 ВАЖЛИВО!

В Медичному Центрі NOVO відповідально ставляться до особистої безпеки пацієнтів і ретельно після кожної процедури очищають та обробляють ендоскоп спеціальними розчинами та засобами, які гарантують його стерильність.

Процедури проводять досвічені висококваліфіковані лікарі.
 
 
 

Ендоскопічне обладнання NOVO для ендоскопія кишківника та прямої кишки

Медичний Центр NOVO обладнаний відеоендоскопічною системою виробництва компанії OLYMPUS, котра займає позицію світового лідера у виробництві такого обладнання.
 
 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 17.00):

передзвоніть мені


читайте також

Гастроентерологія у Львові в Медичному центрі NOVO

Консультація гастроентеролога у Львові в Медичному центрі NOVO

повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO
 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Ендоскопія – метод діагностики, до якого належать гастроскопія (ФГДС) та колоноскопія.

+

Ні, скерування не є обов’язковим, але попередня консультація терапевта чи гастроентеролога буде врахована нашими лікарями-ендоскопістами під час обстеження.

+

Так, у Медичному центрі NOVO проводять обстеження діткам при наявності скерування від лікаря.


Медперсонал
Любомир Когут
Любомир Когут лікар-ендоскопіст кандидат медичних наук
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.