Консультація невропатолога у Львові

Лікар-невролог (невропатолог) здійснює діагностику та лікування захворювань центральної і периферійної нервової системи.


 

Консультація невропатолога у Львові вам необхідна, якщо у вас з'явилися такі симптоми:

 • головний біль;
 • запаморочення, втрата рівноваги;
 • підвищена та часта втома;
 • болі в спині, животі, грудях;
 • судоми;
 • безсоння;
 • денна сонливість;
 • дратівливість, тривожність.
Ці та інші симптоми можуть бути наслідками черепно-мозкових травм, вегетативних та ендокринних розладів, захворювань периферичної нервової системи.

Якщо у вас з'явились такі симптоми, то рекомендуємо звернутись за первинною консультацією до лікаря-невропатолога Медичного Центру "NOVO". Він уважно вислухає ваші скарги, збере анамнез, проведе неврологічне обстеження рухової сфери, чутливості, тонусу і рефлексів, функціональності черепно-мозкових нервів.

Нервова система – складний природний механізм, який стосується всіх життєво важливих функцій організму. Ось чому так важливо зберігати здоров'я нервової системи і вчасно звертатися до лікаря-невропатолога при виникненні захворювань нервової системи.

Своєчасна консультація фахівця в сфері неврології у Львові прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень, небажаних наслідків. У разі потреби лікар-невропатолог призначить УЗД судин голови та шиї, електроенцефалографію, лабораторні дослідження і (або) порекомендує консультації у інших фахівців "NOVO".

Ціна консультації невропатолога у Львові

У таблиці вказана ціна консультації невропатолога у Львові в центрі "NOVO"
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, 
грн
 Консультація лікаря-невропатолога  550
 Консультація дитячого лікаря-невролога 650
 Повторна консультація лікаря-невропатолога  490
 Повторна консультація дитячого лікаря-невролога 620
   
Читайте також
 
 
повернутись до переліку консультацій

повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Консультація невропатолога у м. Львів потрібна, якщо Ви помітили у себе такі симптоми: запаморочення і головний біль, порушення координації рухів, болі в в грудях, животі, спині, судоми або оніміння кінцівок, швидка втомлюваність, сонливість, дратівливість та подібні. Детальніше тут.

+

Неврологія у м. Львів у нашому центрі працює в робочі дні та суботу. На консультацію до невролога записуйтесь через форму на сайті або телефонуйте: +38 (032) 259 0 999, +38 (032) 259 1 777, 38 050 459 4 595, +38 097 359 4 595, +38 063 945 4 545

+

Залежно від стану пацієнта, огляд у невролога може тривати від 30 до 60 хв.

+

Лікар-невропатолог у Львові може дати скерування на МРТ головного та спинного мозку чи магнітно-резонансну ангіографію. Їх можна пройти в нашому центрі “NOVO”. Детальніше тут.

Медперсонал
Василь Кодров лікар-невропатолог
Назарій Викрикач лікар-невропатолог
Роман Іванців лікар - невропатолог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо: Пн-Пт - 8:00-21:30, Сб - 8:00-21:00, Нд - 10:00-18:00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.