Консультація невролога у Львові

Лікар-невролог (невропатолог) здійснює діагностику та лікування захворювань центральної і периферійної нервової системи.

Консультація невропатолога у Львові
 

Консультація невролога у Львові Вам необхідна, якщо у Вас з'явилися такі симптоми:

 • головний біль
 • запаморочення,втрата рівноваги
 • підвищена та часта втома
 • болі в спині, животі, грудях
 • судоми
 • безсоння
 • денна сонливість
 • дратівливість, тривожність
Ці та інші симптоми можуть бути наслідками черепно-мозкових травм, вегетативних та ендокринних розладів, захворювань периферичноі нервової системи.

Якщо у вас з’явились такі симптоми рекомендуємо звернутись за первинною консультацією до лікаря-невропатолога Медичного Центру NOVO. Він уважно вислухає ваші скарги, збере анамнез, проведе неврологічне обстеження рухової сфери, чутливості, тонусу і рефлексів, функціональності черепно-мозкових нервів.

Нервова система - складний природний механізм, який стосується всіх життєво важливих функцій організму. Ось чому так важливо зберігати здоров'я нервової системи і вчасно звертатися до лікаря невропатолога при виникненні захворювань нервової системи.

Своєчасна консультація фахівця в сфері неврології у Львові прискорить процес одужання і допоможе уникнути розвитку ускладнень і небажаних наслідків. У разі потреби лікар-невропатолог призначить УЗД судин голови та шиї, електроенцефалографію, лабораторні дослідження і (або) порекомендує консультації у інших фахівців NOVO.
 

Ціна консультації невролога у Львові

У таблиці вказана ціна консультації невролога у Львові в центрі NOVO
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, 
грн
 Консультація лікаря-невропатолога  550
 Консультація дитячого лікаря-невропатолога 650
 Повторна консультація лікаря-невропатолога  490
 Повторна консультація дитячого лікаря-невропатолога  620
 
Читайте докладніше неврологія в Медичному Центрі NOVO
 
Читайте також

УЗД судин в Медичному Центрі НОВО
МРТ голови в Медичному Центрі НОВО
 
 
повернутись до переліку консультацій

повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Консультація невропатолога у м. Львів потрібна, якщо Ви помітили у себе такі симптоми: запаморочення і головний біль, порушення координації рухів, болі в в грудях, животі, спині, судоми або оніміння кінцівок, швидка втомлюваність, сонливість, дратівливість та подібні. Детальніше тут.

+

Неврологія у м. Львів у нашому центрі працює в робочі дні та суботу. На консультацію до невролога записуйтесь через форму на сайті або телефонуйте: +38 (032) 259 0 999, +38 (032) 259 1 777, 38 050 459 4 595, +38 097 359 4 595, +38 063 945 4 545

+

Залежно від стану пацієнта, огляд у невролога може тривати від 30 до 60 хв.

+

Лікар-невропатолог у Львові може дати скерування на МРТ головного та спинного мозку чи магнітно-резонансну ангіографію. Їх можна пройти в нашому центрі “NOVO”. Детальніше тут.

Медперсонал
Назарій Викрикач лікар-невролог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.