Консультація уролога у Львові

ЧИМ ЗАЙМАЄТЬСЯ ЛІКАР УРОЛОГ

Уролог у Львові – це лікар, який спеціалізується на діагностуванні, профілактиці та лікуванні різних захворювань чоловічих та жіночих сечовивідних органів, а також чоловічої сечостатевої системи. В Медичному Центрі NOVO у Львові можна отримати консультацію висококваліфікованих фахівців, які мають великий практичний досвід лікування та використовують найсучасніші безболісні методики діагностики і високоточне обладнання, яким оснащений NOVO.     
 
 

СИМПТОМИ, ЗА НАЯВНОСТІ ЯКИХ НЕОБХІДНА КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА ДОРОСЛИМ І ДІТЯМ

Симптоми, з якими потрібно звернутись на консультацію до уролога:

 • порушення сечовипускання (часті позиви до сечовипускання, сечовипускання малими порціями, утруднене або хворобливе сечовипускання, нічне сечовипускання, нетримання сечі);
 • поява в сечі патологічних домішок (кров, гній), зміна кольору, запаху, об’єму сечі;
 • наявність виділень з уретри;
 • біль внизу живота, біль у ділянці нирок, біль в промежині, в області зовнішніх статевих органів;
 • печіння та свербіж статевих органів;
 • сексуальні порушення у чоловіків (зміна лібідо, порушення ерекції, еякуляції та оргазму);
 • чоловічий фактор ненастання вагітності (вагітність у статевої партнерки не наступає понад рік при веденні статевого життя без запобігання);
 • зміна зовнішнього вигляду статевих органів;
 • травма сечостатевих органів. 

ЯКІ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛІКУЄ ЛІКАР-УРОЛОГ У ЛЬВОВІ

Пацієнтам обох статей рекомендовано відвідувати лікаря-уролога у Львові для профілактичного огляду не рідше 1 разу в рік, а чоловікам після 45-50 років (зростає ризик виникнення аденоми простати) ще частіше.
 • Хвороби сечовивідних шляхів і сечового міхура: цистит, уретрит, сечокам'яна хвороба, різні проблеми з сечовипусканням – затримка або нетримання сечі, часті походи в туалет і ін., дисплазія сечового міхура.
 • Захворювання чоловічої репродуктивної системи: простатит, епідидиміт, орхіт, баланопостит, захворювання, що передаються статевим шляхом (ЗПСШ): хламідіоз, папіломи-вірусну інфекцію, уреаплазмоз, мікоплазмоз, герпес та інші проблеми.
 • Хвороби нирок: гломерулонефрит, пієлонефрит, гідронефроз, нефроптоз й ін.
 • Аденома простати (доброякісне збільшення передміхурової залози).
 • Варикоцеле (розширення вен яєчка і сім'яного канатика).
Вказаний перелік захворювань далеко не вичерпний. Тільки лікар-уролог зможе визначити чому виникла та чи інша проблема і як з нею впоратися максимально ефективно. А для цього не можна відкладати візит до лікаря, адже чим раніше розпочати боротьбу з недугою, тим легше відбуватиметься лікування.


 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ КОНСУЛЬТАЦІЯ УРОЛОГА В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

Перед візитом до уролога необхідно прийняти душ без використання засобів інтимної гігієни. За можливості скласти графік сечовипускання впродовж останніх днів. 

За добу до прийому в уролога варто виключити з меню продукти, що провокують підвищене газоутворення, і алкоголь. Чоловікам потрібно утриматись від інтимних стосунків як мінімум дві доби.
 
Первинний огляд полягає в тому, що лікар-уролог Медичного Центру NOVO уважно вислухає ваші скарги, поставить низку уточнюючих питань. Далі проведе повний лікарський огляд, встановить попередній діагноз і, при наявності гострого захворювання, призначить лікування. Також, якщо буде необхідно, дасть скерування на додаткове обстеження чи порекомендує записатися на консультацію суміжного лікаря-фахівця: наприклад, гінеколога.
 
На повторній консультації лікар-уролог у Львові оцінить динаміку стану, проаналізує результати ваших діагностичних тестів, складе план лікування або проведе корекцію призначеної раніше схеми лікування, відповість на ваші запитання.

 
Щоб хвороба не переросла в хронічну стадію, не варто нехтувати своїм здоров'ям і реагувати вже на перші прояви ознак урологічного захворювання. Іноді пацієнти займаються самолікуванням. Все це призводить до того, що в подальшому лікування буде тривалішим та дорожчим. Тому не ризикуйте і не зволікайте!

Досвідчений кваліфікований уролог у Львові в Медичному Центрі NOVO допоможе вам підтримувати здоров'я сечостатевої сфери у бездоганному порядку. 
 
 

ЦІНИ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ УРОЛОГА У ЛЬВОВІ В NOVO

 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря-уролога 590
 Консультація лікаря-уролога з трансректальним оглядом/масажем передміхурової залози 790
 Повторна консультація лікаря-уролога 530
 
 

 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 22.00, у суботу - з 08.00 до 21.00,  в неділю - з 10.00 - 17.00):

ОБРАТИ ОПЕРАТОРА 

+38 097 359 45 95    
+38 068 468 23 03    
+38 063 945 45 45   
+38 050 459 45 95   
+38 032 259 09 99   

+38 032 259 17 77
 
+38 068 468 23 03
 
 
+38 067 817 23 23
просп. В.Чорновола, 45A, корпус 4 
понеділок-п'ятниця (з 09.00 до 18.00)
 
 
 
до переліку усіх консультацій

повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO

 
передзвоніть мені  
 


Питання, які часто задають пацієнти

+

Бажано проходити регулярні консультації лікаря-уролога у Львові хоча б раз на рік. Але особливо необхідно звертатися при порушеннях функцій сечо-видільної та статевої систем. Детальніше тут.

+

Лікар-уролог консультує та назначає лікування також і жінкам та дітям при порушеннях сечовипускання, проблемах з нирками, травмах сечо-статевих органів та у багатьох інших випадках.

+

Уролог в м. Львів у нашому центрі приймає в робочі дні. Щоб записатися, скористайтесь формою на сайті або телефонуйте: +38 (032) 259 0 999, +38 (032) 259 1 777, 38 050 459 4 595, +38 097 359 4 595, +38 063 945 4 545

+

До консультації в уролога рекомендується купання без засобів інтимної гігієни. Більше рекомендацій тут.

Медперсонал
Маркіян Повх
Маркіян Повх лікар-уролог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.