Електрокардіографія

ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ

 
Електрокардіографія – це недороге, доступне  і неінвазійне обстеження, яке дозволяє отримати важливу інформацію  про стан серця. Застосовується для діагностики більшості захворювань серцево-судинної системи і оцінки функціонального стану серцевого м'яза і регуляції діяльності серця.Зміст цього методу полягає в реєстрації електричної активності серця  і в її графічному відображенні на дисплеї або папері. Проводиться за допомогою спеціальних приладів - електрокардіографів різних видів. У процесі обстеження на груди, руки і ноги пацієнта накладаються невеликі електроди, за допомогою яких реєструється електрична активність серця і відображається в отриманій кривій - електрокардіограмі (ЕКГ).  Електрокардіограма у дорослих та дітей проводиться однаково. Зняття ЕКГ займає 5-10 хвилин.

ЕКГ входить до діагностичного мінімуму при будь-якому медичному огляді та стаціонарному лікуванні у медичній клініці Львова
 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКГ

 
Показаннями до проведення електрокардіограми є підозри на серцево-судинні захворювання і фактори ризику, що сприяють захворюванням серця. До цих факторів відноситься гіпертонічна хвороба, куріння, перенесені інфекції, гіперхолестеринемія, вагітність, вік після 40 років. Зняття електрокардіограми необхідно при погіршенні стану хворих з серцево-судинними захворюваннями, при появі хворобливих відчуттів в області серця, при виникненні задишки і аритмії. Її призначають перед операціями, при захворюванні нервової системи, внутрішніх органів, ендокринних залоз.

Вартість електрокардіограми з трактуванням результатів - 230 грн.

Ціна УЗД серця (ЕХО) - 580 грн.

 
 

читайте також

кардіологія в Медичному Центрі NOVO


 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює в будні з 08.00 до 22.00, субота- 08.00-21.00, неділя - 10.00 - 17.00):

передзвоніть мені


повний перелік NOVO обстежень та консультацій

 
 

Медперсонал
Неля Синявська
Неля Синявська лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.