Електрокардіографія


ЩО ТАКЕ ЕЛЕКТРОКАРДІОГРАФІЯ
 
Електрокардіографія – це недороге, доступне  і неінвазійне обстеження, яке дозволяє отримати важливу інформацію  про стан серця. Застосовується для діагностики більшості захворювань серцево-судинної системи і оцінки функціонального стану серцевого м'яза і регуляції діяльності серця.Зміст цього методу полягає в реєстрації електричної активності серця  і в її графічному відображенні на дисплеї або папері. Проводиться за допомогою спеціальних приладів - електрокардіографів різних видів. У процесі обстеження на груди, руки і ноги пацієнта накладаються невеликі електроди, за допомогою яких реєструється електрична активність серця і відображається в отриманій кривій - електрокардіограмі (ЕКГ).  Електрокардіограма у дорослих та дітей проводиться однаково. Зняття ЕКГ займає 5-10 хвилин.

ЕКГ входить до діагностичного мінімуму при будь-якому медичному огляді та стаціонарному лікуванні у медичній клініці Львова
 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕКГ
 
Показаннями до проведення електрокардіограми є підозри на серцево-судинні захворювання і фактори ризику, що сприяють захворюванням серця. До цих факторів відноситься гіпертонічна хвороба, куріння, перенесені інфекції, гіперхолестеринемія, вагітність, вік після 40 років. Зняття електрокардіограми необхідно при погіршенні стану хворих з серцево-судинними захворюваннями, при появі хворобливих відчуттів в області серця, при виникненні задишки і аритмії. Її призначають перед операціями, при захворюванні нервової системи, внутрішніх органів, ендокринних залоз.

Вартість електрокардіограми з трактуванням результатів - 230 грн.

Медперсонал
Тетяна Куцик лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики
Неля Синявська лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.