У NOVO завершили реалізацію ґрантового проєкту від уряду Великої Британії
З 1 липня 2023 року і до 25 лютого 2024 року у Медичному центрі NOVO в рамках Програми "Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні", ініційованої урядом Великої Британії, мали змогу отримати безоплатну діагностичну та консультаційну допомогу представники соціально вразливих верств суспільства 
У Львові відбувся Всеукраїнський форум ветеранського бізнесу
Подія всеукраїнського масштабу у допомозі розвитку ветеранського підприємництва та залучення ґрантових можливостей для подолання бар’єрів у започаткуванні власної справи 
у розповіді спеціаліста Медичного центру NOVO Ростислава Яцинина 
NOVO і Next Step Ukraine у допомозі військовим
Задля допомоги Захисникам України об’єднались дві потужні медичні установи Львова 
Підписано Меморандум з ReBuild Ukraine
Готуємось до виставки ReBuild Ukraine
Діагностична допомога соціально вразливим категоріям суспільства у Медичному центрі NOVO: підсумки реалізації ґрантової програми від уряду Великої Британії
Високотехнологічна медична допомога посідає чільне місце серед потреб українців, особливо коли мова йде про соціально вразливі верстви населення, до яких найперше належать учасники бойових дій, ветерани війни, внутрішньо переміщені особи та родини військових, що втратили зв’язок із своїми захисниками, котрих вважають зниклими безвісти за особливих обставин.
Високий Замок, 22.02.2024 р
Медична допомога для військових та їх родин. Як її покращити.
Участь приватного медичного сектору в наданні допомоги соціально вразливим групам населення в Україні врахована погано. Чому так і що з цим робити, під час круглого столу обговорювали представники Медичного центру NOVO.
Проведено фокус-групу щодо медичного обслуговування військових
Експертна дискусія присвяченій підвищенню ефективності надання медичних послуг військовослужбовцям та ветеранам.
«Українська медицина воєн» - виставка за сприяння NOVO
​Сьогодні у Львівський Фотомузей відбулось відкриття виставки «Українська медицина воєн»
NOVO і Рехаб підписали Меморандум про співпрацю
Важливим кроком у продовженні багаторічної комунікації та партнерства стало підписання 25 жовтня Меморандуму про співпрацю з Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб».
Перевіряти, навіть коли не турбує. Про УЗД молочних залоз у жінок і чоловіків (ВІДЕО)
Як часто і в яких випадках потрібно робити УЗД молочних залоз, що краще – ультразвукове дослідження чи мамографія, в які дні обстеження буде найінформативнішим, у інтерв’ю Tvoemisto.tv розповіла лікарка УЗД медичного центру NOVO Галина Гринда.
Тіло без болю. Яким має бути дієвий лікувальний масаж (ВІДЕО)
Яким має бути правильний лікувальний масаж, які є протипоказання та небезпеки від непрофесійної роботи масажиста та як зрозуміти, чи хороший перед вами спеціаліст, Тvoemisto.tv дізналося в масажиста з медичною освітою Медичного центру NOVO Романа Дудина.
Колектив NOVO оголосив переможців конкурсу
NOVO Team Announces Winners of Charity Ukraine 2019 Competition
Артрит і артроз – яка різниця, що робити і як лікувати?
Практичні поради від лікаря-ортопеда Медичного Центру NOVO Олександра Ладного
ВАЖЛИВО. КТ ЛЕГЕНЬ В NOVO
Щоденно ми отримуємо безліч запитань щодо обстеження КТ легень в NOVO в умовах карантину.
Тому ми хочемо надати вичерпну та актуальну інформацію щодо роботи Центру,
Бережемо печінку. Рекомендації від лікарів NOVO.
Запрошуємо ознайомитись з рекомендаціями лікаря ультразвукової діагностики Медичного Центру NOVO  Оксани Маковецької про запобігання жирової дистрофії печінки (гепатозe).
Псевдомембранозний коліт як одне з ускладнень після COVID 19
Covid-19 приводить до різноманітних ускладнень.
Лікар футбольного клубу "РУХ" Михайло Проців дав коментар про співпрацю з NOVO
​Наталія Климович: «Наша місія — зробити внесок у розвиток здорового суспільства»
Обладнання, технології, комунікація і фаховість — у «Медичному Центрі NOVO» все це відповідає надсучасним вимогам. Про нові послуги і вічні цінності медичного закладу ми поговорили з його директоркою Наталією Климович.
 
NOVOсті ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ
Ми збудували черговий МіСт! Цього разу між Хмельниччиною та Львовом – заради здоров’я дітей. У результаті злагодженої спів­праці Благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка та львівського медцентру «NOVO».
МРТ серця при
У час пандемії коронавірусної інфекції особливо гостро постає проблема не лише лабораторної діагностики захворювання, але й діагностики основних мішеней COVID-19: ураження легень,  серця, головного мозку та ін.
Сучасні можливості ендоскопії в NOVO (телерепортаж)
В Медичному центрі NOVO є можливість проводити відеогастро- і колоноскопію з усіма видами сучасного знеболювання.
Хірургія європейського зразка в NOVO (телерепортаж)
Сюжет про відкриття хірургічного відділення зі стаціонаром в Медичному Центрі NOVO у Львові в програмі MDexpert на телеканалі Правда ТУТ Львів.
Артроскопія колінного суглоба
Про ефективність артроскопії колінного суглоба розповідає лікар-ортопед Медичного центру NOVO Олександр Ладний
Знижка -10%. З 14 березня і до Великодня.
З 14 березня і до 23 квітня в NOVO діє знижка -10% на усі види МРТ, КТ, УЗД-діагностики та консультації спеціалістів.
Завдяки організації Help Ukraine 22 переселенці отримають медичну допомогу від NOVO на пільгових засадах
Відчуваючи свою соціальну відповідальність, з 01 і до 23 квітня 2022 року колектив Медичного Центру NOVO  за фінансового сприяння організації Help Ukraine 22 здійснює НА ПІЛЬГОВИХ ЗАСАДАХ діагностичне обстеження (МРТ, КТ, УЗД) внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій, а також надає можливість отримати консультацію спеціалістів з різних медичних напрямів. 
NOVO передав медичним закладам Львова допомогу із США
Медичний центр NOVO передав 80 наборів негативного тиску V.A.C VIA Therapy System
Західні партнери надали чергову допомогу
Ці пристрої для фіксації є необхідним обладнанням під час війни. Це дає можливість лікарям використовувати їх для стабілізації та порятунку травм кінцівок.
Про NOVOhelp - репортаж на телеканалі
Напрям "Надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України" Програми NOVOhelp завдяки підтримці партнерів - HelpUkraine22 продовжено до 31 травня.
«РУХ» ТА NOVO ПРОДОВЖИЛИ СПІВПРАЦЮ
Футбольний клуб "РУХ" довірив Медичному центру NOVO здоров'я своїх гравців

 
Олександр МАКСИМЧУК: «Команда NOVO запрошує долучитись до наших благодійних ініціатив!»
Про благодійні програми Медичного центру NOVO у виданні "АКЦЕНТИ плюс"
Виїзд лікаря сімейної медицини та педіатра Медичного центру NOVO додому
Консультація лікаря з виїздом додому - це можливість отримати швидку фахову допомогу  та лікування у період, коли маленький чи дорослий пацієнт не мають змоги самостійно відвідати медичну установу.
Центр медичних інновацій NOVO - один з провідних діагностичних центрів на заході України
TV coverage on the NTA TV channel. September 16, 2022.
The foundation of the charitable fund "Center for Medical Innovations NOVO" is a project, which
has been working for 9 years and developing on the territory of Lviv region.
Хто потребує йодопрофілактики. Розмова з ендокринологинею. (відео)
Tvoemisto.tv запитало в ендокринологині Центру медичних інновацій NOVO Ірини Денисенко, котра переїхала до Львова із Харкова, де працювала у Клініці репродуктивної медицини ім. академіка Грищенка, про те, коли і як часто треба звертатися до такого спеціаліста, як підготуватися до прийому і хто потребує йодопрофілактики.
МРТ та КТ у Львові. Як підготуватись та кому не можна робити (відео)
Наскільки шкідливим є рентгенівське опромінення, кому не рекомендують робити КТ й МРТ та як підготуватися, коли у Вас є скерування на обстеження, пояснює лікар-рентгенолог, завідувачка відділенням радіології Медичного центру NOVO Юстина Масинник.
Якими є візуальні ознаки нездорового шлунка і чи може ендоскопія бути безболісною (відео)
До Нового року чимало людей прагнуть позбутися надлишкової ваги, а після свят, навпаки, мають проблеми через переїдання. Та й постійний стрес під час війни також негативно впливає на організм, зокрема провокує виразкову хворобу шлунка, ожиріння тощо. Tvoemisto.tv запитало гастроентерологиню Тетяну Яріш та ендоскопіста Олега Кравця з Центру медичних інновацій NOVO про те, якого режиму харчування дотримуватися та коли варто обстежитися, аби уникнути хвороб, пов’язаних із роботою шлунково-кишкового тракту.
КТ у Львові. Яким має бути томограф та як підготуватись до діагностики (відео)
Про те, чим відрізняється комп’ютерна томографія від інших методів обстеження організму, які захворювання найкраще діагностують завдяки їй, кому КТ абсолютно протипоказана і як підготуватися до неї, в інтерв'ю Tvoemisto.tv пояснила радіологиня Центру медичних інновацій NOVO Вероніка Євтух.
Як уникнути травм і переломів. Розмова з ортопедом-травматологом NOVO (відео)
Вивихи, переломи кісток та суглобів, розтягнення м’яких тканин, на жаль, є частими явищами в нашому житті. Якщо своєчасно не звернутися до фахівця, пошкодження кістково-м’язової тканини може призвести до втрати рухової функції, хронічного болю, навіть інвалідності, що значно погіршить якість життя. Що раніше ортопед-травматолог здійснить огляд і розпочне лікування, то більше шансів буде зупинити прогресування хвороби. Коли потрібно звертатися до цього лікаря, які симптоми вказують на проблеми, Тvoemisto.tv запитало ортопеда-травматолога Центру медичних інновацій NOVO Остапа Кремповича.
Болить хребет і затерпають кінцівки. Хто такий вертебролог і що він лікує.
Малорухливий спосіб життя і стресові ситуації негативно впливають на нервову систему, провокують біль у спині, сприяють появі болю голови, частій і підвищеній стомлюваності, запамороченню, затерпанню кінцівок, дратівливості й тривожності. Частими є випадки, коли людина почувається погано і не розуміє, що причина її нездужання криється в нездоровому хребті, захворюваннях периферичної нервової системи. Тому вчасне виявлення проблеми дуже важливе. Хто такий вертебролог, які хвороби лікує, при яких симптомах до нього варто звертатися, чому кожному з нас варто записатися на прийом до нього, як проблеми зі спиною можуть призвести до шуму у вухах та болю в серці, Тvoemisto.tv розповів невролог, вертебролог Центру медичних інновацій NOVO Назарій Викрикач.
Допомогти, діагностувати, вилікувати. Як і для кого у Львові діє програма з безоплатними медпослугами
У Медичному центрі NOVO, де діє ця програма, пояснюють, що скористатися безоплатними послугами у межах проєкту «NOVO_helpforpeople» можуть усі українці, котрі належать до категорії соціально вразливих верств суспільства, розповів директор Установи благодійного фонду "Центр медичних інновацій" Тарас Лисак.
NOVO продовжує співпрацю з британцями
9 жовтня до Медичного центру NOVO з робочим візитом завітали представники Посольства Великої Британії в Україні
Що таке ішемічна хвороба серця і як вберегтись.
Вероніка Євтух про запобігання та лікування ішемічної хвороби серця 
Змінено графік роботи NOVO
Ми продовжуємо час роботи нашого Центру.
До ДНЯ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ - безкоштовні обстеження
Дбаємо про здоров’я діток, адже саме вони - це майбутнє нашої країни!
Співпраця Медичного Центру NOVO з дитячим будинком сімейного типу
До вашої уваги відповідний репортаж на телеканалі "ПравдаТУТ Львів".
Пропонуємо ознайомитись з ходом реформування галузі медицини.

Павло Ковтонюк - заступник міністра охорони здоров'я України про медичноне страхування в Україні.

Оригінал за посиланням

30 листопада Кабінет Міністрів дав старт розгортанню національного медичного страхування в Україні.

Я вітаю всіх колег причетних до роботи над прийнятою Кабміном концепцією реформи. Написання цього документу зайняло більше року, але результат вартий зусиль.
Графік роботи на Новорічні та Різдвяні свята
Запрошуємо ознвйомитись з графіком роботи Медичного Центру NOVO в період Новорічних та Різдвяних Свят
Наш графік роботи на святкові дні.
Запрошуємо ознайомить із графіком роботи на Великодні та травневі свята.
Один з провідних дерматовенерологів світу консультуватиме в Медичному Центрі NOVO
З 23 до 28 березня в Медичному Центрі NOVO здійснить консультативний прийом лікар-дерматовенеролог світового рівня Надір Ахмедлі
Персонал NOVO підтвердив навички з надання невідкладної допомоги.
Своєчасна та правильно надана допомога людині в критичній ситуації - дорівнює ціні життя!
Розуміючи це, Медичний Центр NOVO вчора провів Практичний курс з надання невідкладної допомоги "Базова підтримка життя".
З метою захисту довкілля
У Львові триває кампанія "Без поліетилену". Доєднується до неї і Медичний центр NOVO
Експерти General Electric поділились досвідом з лікарями NOVO
В NOVO відбувся аплікаційний тренінг, з експертом Іцков (Itskov) Олександром , Clinical Leader, MR - department, General Electric.
 
NOVO співпрацюватиме з Американсько-Українською Діловою Радою
Зацікавленість в співпраці з NOVO висловлюють все більше організацій з-за кордону
ГРАФІК РОБОТИ У СВЯТКОВІ ДНІ ТРАВНЯ
Шановні друзі! Подаємо розклад роботи у травні в святкові дні.
NOVO. Сюжет на телеканалі ПравдаТУТ Львів.
Пропонуємо вашій увазі сюжет про Медичний Центр NOVO в спеціалізованій медичній програмі на телеканалі ПравдаТУТ Львів.10.06.2018
В NOVO впроваджено новий напрямок – кінезотерапія.
Завдяки придбаннню нового обладнання, а саме універсальної кабіни-клітки для кінезотерапії WSC-4,  фахівці NOVO отримали можливість відкрити новий напрям в оздоровленні пацієнтів.
NOVO-кінезотерапія. Сюжет на телеканалі
Що таке кінезотерапія, можливості лікування рухом, специфіка та програми, показання та протипоказання - в телесюжеті від наших партнерів.
Бережімо здоров'я, дорогі жінки! (телесюжет)
Спеціальний проект Телеканалу ПравдаТУТ Львів і провідного закладу – Центру Медичних Інновацій NOVO - програма MDExpert. 

Телесюжет про збереження жіночого здоров'я завдяки програмам і фахівцям Медичного Центру NOVO.
Підготовка до пологів та школа грудного вигодовування в NOVO.
Пропонуємо до вашої уваги черговий відеосюжет спільного проекту Медичного Центру NOVO та телеканалу ПравдаТУТ Львів.
Доплерографія в Медичному Центрі NOVO. Телесюжет.
Запрошуємо переглянути черговий відеосюжет про ще один напрямок медичного обстеження в Медичному Центрі NOVO - доплерографіію.
Що потрібно знати про бартолініт. Поради від NOVO.
Поради та консультації щодо захворювання на бартолініт дає фахівець Медичного Центру NOVO - лікар УЗД Ірина Стружинська.
Ми взяли участь у Всеукраїнському Форумі з питань онкогінекології
2-3 листопада в м. Київ відбувся II-й Всеукраїнський Форум з міжнародною участю "VAGINA, CERVIX, UTERUS: інфекція, запалення, неоплазія», 
NOVO – Нова якість
«Центр медичних інновацій NOVO» працює під гаслом: любіть жити! Вчасна і точна діагностика – запорука ефективного лікування та збереження здоров’я. 
Журнал "Destinations"
Нові знання зі школи УЗД
Впродовж 28-29 вересня лікарі Медичного Центру NOVO вдосконалили знання в школі штудерної ультразвукової діагностики.
Лікарі NOVO пройшли ефективний курс з новітнього досвіду УЗД
В колі українських та закордонних колег фахівці УЗД Медичного Центру NOVO Оксана Маковецька та Ірина Стружинська переймали досвід та вдосконали знання в галузі сучасної медицини.
В NOVO відкрито курс
Практичний курс з надання невідкладної допомоги "Базова підтримка життя".
Найближчий 21 грудня.
 
Запобігти захворюванню гепатобіліарної системи
Нині в Україні як і в усьому світі спостерігається тенденція до неухильного зростання захворюваності гепатобіліарної системи. Що потрібно знати, щоб вберегти себе і своїх рідних.
Соціальна підтримка під час карантину від NOVO
В цей непростий для всіх нас час ми прагнемо надати соціальну підтримку кожному, хто звертається в наш центр.
Захворювання, що порушують сечовипускання у чоловіків.   Чому не варто легковажити?
До вашої уваги важливі поради від лікаря Медичного центру NOVO Маркіяна Повха
Медичний Центр NOVO - Офіційний медичний патнер
Футбольний Клуб "РУХ" зі Львова уклав договір про співпрацю з NOVO на весь футбольний сезон. 
Графік роботи під час новорічно-різдвяних свят!
Нагороди за активну популяризацію NOVO
Найактивніші працівники NOVO отримали нагороди
Голова Наглядової ради NOVO взяв участь у вебінарі МОЗ
«Програма вакцинації 2021 проти COVID-19 в Україні» з Міністром охорони здоров’я в Україні взяли участь Голова Наглядової ради NOVO Олександр Максимчук та Член Наглядової ради Андрій Іонов.
Воїни розуміють, що про них пам’ятають... Це свого роду зв’язок – між ними та нами
Медичний Центр NOVO запрошує на діагностику дітей загиблих воїнів АТО та учасників Майдану.
NOVO та Благодійний фонд ‘’МіСт’’ ім. М. Савенка разом нададуть допомогу дітям Хмельниччини
В перші дні липня підготовано та підписано відповідний договір про співпрацю.
Особливості застосування гепатоспецифічного контрасту (примовісту)
При обстеженні органів черевної порожнини завжди перед лікарем постає питання: КТ чи МРТ, з контрастом чи без контрасту? 
Як не боятись гастроскопії.
ТОП 7 порад з підготовки до гастроскопії від лікаря - ендоскопіста Медичного Центру NOVO Вікторії Бойчук.
Графік роботи в Новорічні та Різдвяні Свята.
Інформуємо про розклад роботи нашого центру у святкові дні.
Артроскопія в Медичному Центрі NOVO (телерепортаж). Розповідає Олександр Ладний, лікар-ортопед.
Розповідає Олександр Ладний, лікар-ортопед Медичного Центру NOVO.
Група американських медичних експертів GSMSG в NOVO
Допомога української родини з США для військових
Надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України
В NOVO діагностуватимуть пацієнтів військових госпіталів
Високоякісна діагностика МРТ та КТ заради вашого швидшого одужання, наші мужні захисники! Ми у великому боргу перед вами! Разом до перемоги!
Безплатні медичні послуги для дітей-переселенців, можливість працевлаштування для лікарів із зони бойових дій.
Медичний центр NOVO безкоштовно провів майже 1000 обстежень тим, хто постраждав від війни з рф

Телерепортаж на телеканалі "ПравдаТУТ Львів"
Військові за півціни можуть пройти медичні обстеження у Львові
Про благодійну програму "NOVO - учасникам бойових дій" в публікації на медіа-хабі "Твоє місто".
За пів години від дзвінка вже був на прийомі». Які знижки NOVO надає бійцям на МРТ і КТ
Військовослужбовці, які у встановленому законом порядку отримали статус учасника бойових дій, можуть пройти МРТ, КТ-діагностику, низку інших обстежень і отримати консультації у Центрі медичних інновацій NOVO з 50% знижкою. 
Твоє Місто
Як стрес впливає на жінок та чому варто піти до гінеколога (відео)
Як потурбуватися про себе в кризових ситуаціях та мінімізувати вплив стресу на жіноче здоров'я, а також як запобігти онконедугам і підготуватися до вагітності, Tvoemisto.tv запитало в гінекологині, медичної директорки Центру медичних інновацій NOVO Анжели Диби. 
Як підготуватися до УЗД та в чому його переваги. Розмова зі спеціалісткою NOVO (відео)
Які проблеми можна виявити за допомогою ультразвукової діагностики, скільки триває обстеження і від чого це залежить, а також навіщо під час УЗД використовувати гель, у інтерв’ю Tvoemisto.tv пояснює лікарка УЗД Центру медичних інновацій NOVO Оксана Маковецька.
Що може впливати на виникнення урологічних недуг і до чого тут вода. Розмова з урологом NOVO (відео)
Іноді люди соромляться, бояться звертатися до лікаря певної спеціальності, як-от уролога. Але тоді є ризик проґавити момент, коли справді необхідно підтвердити або спростувати наші скарги на самопочуття чи підозру щодо наявності якогось захворювання. Tvoemisto.tv запитало лікаря Центру медичних інновацій NOVO Маркіяна Повха про симптоми та наслідки урологічних недуг, що може на них впливати і чому важливо проходити профілактичні огляди.
Особливості організації надання медичної допомоги особам, постраждалим від війни з росією
29 серпня відбулось засідання Круглого столу в рамках проєкту "Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства у Львівській області" на тему “Особливості організації надання медичної допомоги особам, постраждалим від військової агресії росії”, ініційоване Установою благодійного фонду "Центр медичних інновацій".
УЗД судин. Коли є потреба робити та які недуги можна виявити (відео).
Судини виконують важливу роль в людському організмі, тому вимагають особливої уваги. Доставляючи кров до всіх органів, вони забезпечують обмін речовин між кров’ю та навколишніми тканинами. Про те, як перевірити судини, як минає процедура ультразвукової діагностики, кому і навіщо її призначають, Тvoemisto.tv пояснила лікарка функціональної та ультразвукової діагностики Центру медичних інновацій NOVO Олена Щур.
NOVO обстежує учасників бойових дій БЕЗКОШТОВНО
Зз 10 квітня до 31 травня ми збільшили розмір допомоги захисникам України. Основні обстеження та консультації - БЕЗКОШТОВНО.
Якої допомоги потребують військові госпіталі
Якої допомоги потребують військові госпіталі та чому важлива підтримка приватних медичних центрів
Наталія КЛИМОВИЧ: «Якісна, комплексна діагностика – запорука успішного лікування»
ІСТОРІЯ УСПІХУ

Інтерв'ю директорf Медичного Центру NOVO Наталії Климович журналу "Акценти плюс"
 
NOVO долучився до фінансової допомоги внутрішньо переселеним особам
У неділю, 15 травня, у наших партнерів у театрі ім. Марії Заньковецької відбулась презентація відповідної Програми. На неї були запрошені сім’ї з дітьми, які залишили рідні міста, в яких ведуться бойові дії.
Медичні потреби дітей, переселенців і військових – у пріоритеті
У Львові для тимчасово переміщених осіб проводять пільгову кваліфіковану діагностику за кошти американських благодійників
XII Міжнародний семінар радіологів. Звітний телерепортаж.
Ділитися здобутками та обговорювати співпрацю у Львові зібрались провідні радіологи не тільки з України, а й з-за кордону. Цього року на конференцію завітали професори зі США та Канади. 
Медичний Центр NOVO – 3 роки на сторожі здоров’я.
Наприкінці 2017 року Центр медичний інновацій NOVO (Медичний центр NOVO) відсвяткував 3-ю річницю з дня заснування.
Рекомендації для обстежень різним віковим категоріям пацієнтів
Фахівці Медичного Центру NOVO розробили рекомендації про те, в якому віці і на які можливі хвороби необхідно пройти діагностичні та консультативні огляди.
NOVO. Розширюється співпраця з американськими партнерами.
16 жовтня 2017 року до Медичного Цетру NOVO завітали медики і, водночас, благодійники зі Сполучених Штатів Америки.
NOVO відвідав Генрі Марш - нейрохірург з Великобританії
Провідний британський нейрохірург, професор Генрі Марш сьогодні у Медичному Центрі NOVO.
 
БЕЗКОШТОВНІ огляди жінкам віком від 30 до 40 років з метою профілактики та раннього виявлення патологіі шийки матки та грудноі залози.
Ми дбаємо про здоров'я разом з Вами!  “Я  ВЖЕ ОБСТЕЖИЛАСЯ !  А  ТИ ??? "
Радіолог NOVO Вероніка Євтух на конгресі в США
Лікар радіолог Медичного Центру NOVO Вероніка Євтух взяла участь у конгресі радіологічного товариства Північної Америки (RSNA), Chicago, USA.
Важливо для здоров'я серцево-судинної системи
Дослідження індексації коронарного кальцію - важливий інструмент, який дає можливість уточнити ризики серцево - судинних захворювань.
Оксана Білозір з візитом в NOVO
Напередодні Старого нового року наш Центр з ознайомчим візитом вперше відвідала народний депутат України Оксана Білозір.
Народний депутат Михайло Хміль ознайомився з принципами роботи NOVO
Один із авторів Закону України Про державно-приватне партнерство ознайомився з роботою NOVO
В NOVO приймає дитячий лікар ортопед-травматолог
Прийом дитячого лікаря ортопеда -травматолога у Медичному Центрі NOVO.
Фахова психологічна допомога у Медичному Центрі NOVO
Психологічна консультація - професійна та комплексна допомога у пошуку раціонального вирішення проблемної ситуації.
НЕЗАЛЕЖНИЙ ЕКСПЕРТНИЙ ВИСНОВОК ВІД ФАХІВЦІВ NOVO
Впроваджена у Медичному Центрі NOVO послуга "Незалежний експертний висновок" - це можливість отримати другу думку експертів за результатами обстеження МРТ чи КТ, перебуваючи навіть в іншому місті або за кордоном.
Дні Ізраїльської медицини на Львівщині
8-9 червня на базі Медичного Центру  NOVO,  у рамках проекту "Дні ізраїльської медицини" відбудеться консультативний прийом фахівців провідних ізраїльських клінік.
Знайомтесь. Медичний Центр NOVO.
Запрошуємо познайомитись з роботою Медичного Центру NOVO.
Ехокардіографія в NOVO. Сюжет на телеканалі ПравдаТУТ Львів. 29.07.2018
Here is another story about our work, in particular, about such kind of diagnostics as echocardiography. Joint Informative Project of the NOVO Medical Center and PravdaTUT Lviv TV Channel.До вашої уваги черговий сюжет про нашу робрту, зокрема, про такий вид діагностики як ехокардіографія. Спільний інформативний  проекті Медичного Центру NOVO та телеканалу ПравдаТУТ Львів.
КТ та МРТ у Медичному Центрі NOVO (телесюжет)
Спеціальний проект Телеканалу ПравдаТУТ Львів і провідного закладу – Центру Медичних Інновацій NOVO - програма MDExpert.
Телесюжет про магнітно-резонансну томографію та комп'ютерну томографію в Медичному Центрі NOVO.
Комплексний супровід вагітності в Медичному Центрі NOVO. Телесюжет.
Медичний Центр NOVO готовий відповідально допомогти майбутнім матерям. 
NOVO - співорганізатор міжнародного семінару радіологів
Медичний центр NOVO запрошує на ХІI Міжнародну школу-семінар “Практичні питання сучасної візуалізації в клініці” (“Practical Questions in Contemporary Clinical Imaging").
УЗД для дітей в Медичному Центрі NOVO.(відео)
Широке застосування в педіатрії має метод ультразвукової діагностики. Про це розповідають фахівці Медичного Центру NOVO.
Як уникнути інфаркту. Консультація від фахівців Медичного Центру NOVO.
Як показує статистика найчастішою причиною смертності є захворювання серцево-судинної системи, а саме інфаркт. Як не дати розвитутись хворобі, про профілактику і лікування інфаркту - розмова з лікарем-кардіологом і лікарем з функціональної діагностики Медичного Центру NOVO Тетяною Куцик.
Сьогодні NOVO відвідали гості з Грузії та Бельгії
Олександр Квіташвілі та  Lieven Baten в гостях у нашому Центрі
В NOVO надає консультації лікар-ревматолог
Лікар-ревматолог вищої категорії Олена Кошулінська очолила напрям ревматологія
Фахівці NOVO взяли участь в Міжнародному конгресі
27 - 29 березня в м. Київ пройшов VII національний конгрес з міжнародною участю «Радіологія в Україні»
Ірина Мелько взяла участь у Львівському Медичному Форумі
9-11 квітня відбувся XXV Львівський медичний форум та Медична виставка «Гал-Мед 2019».  Ми взяли у ньому участь.
Ми дбаємо за навколишнє середовище
Колектив Медичного Центру NOVO провів традиційну квітневу толоку
Графік роботи у Великодні та травневі свята
Від лікарів NOVO. Бережемо чоловіче здоров'я!
Чоловіки! Дбайте про здоров'я своєї репродуктивної системи.
Заслужена відзнака
Медичний Центр NOVO успішно пройшов сертифікацію та 7 серпня отримав заслужену відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" від Асоціації "Служба організації інфекційного контролю".
Як правильно вийти з посту. Поради від NOVO
Як правильно вийти з посту та святкувати без шкоди для здоров'я. поради від гастроентеролога Медичного Центру  NOVO Зоряни Гук-Лешневської.
Лікування кісти. Рекомендації від головного лікаря Медичного Центру NOVO Анжели Диби.
Про гормональний збій в в організмі жінки – кісту від  головний лікаря Медичного центру NOVO Анжели Диби.
Практичний семінар і опрацювання цікавих клінічних випадків в нейрорадіології
5 жовтня в Медичному Центрі NOVO відбувся практичний семінар
Артеріальний тиск. Що потрібно знати.
​В Україні близько 12 мільйонів людей мають підвищений артеріальнй тиск. Поради від лікаря УЗД Медичного Центру NOVO Ірини Паски.
NOVO залучив до консультування своїх пацієнтів провідного уролога України
В суботу 08 лютого відбудеться перша консультація доктора медичних наук, професора Олександра Шуляка.

 
Радіологи NOVO вивчають європейський досвід
Лікар-радіолог Євтух В.П. пройшла навчання на Європейському курсі дитячої нейрорадіології у м. Рим.
Радіологи NOVO на Міжнародному конгресі. Цього року онлайн.
І знову щорічний конгрес Європейського товариства радіологів. Цього року у зв’язку з пандемією COVID19 у світі конгрес пройшов online 15-19 липня з Відня.
Про роботу NOVO в умовах адаптивного карантину. Графік незмінний.
Ми працюємо в особливому режимі та вживаємо усі додаткові заходи для безпеки наших відвідувачів та працівників.
 
Представник NOVO на Європейському Конгресі радіологів
В кінці лютого лікар-радіолог Медичного Центру NOVO Вероніка Євтух взяла участь в засіданні Європейського Конгресу магнітно-резонансної томографії в нейропедіатрії
Чи всі кисти яєчників необхідно оперувати у молодих жінок?
З таким запитанням звертаються пацієнтки молодого віку на прийомі у гінеколога.
Часто, це жінки, які ще не народжували і природньо мають «страх» перед невідомою проблемою.
Кінезіотейпінг - що це і як працює?
Кінезіотейпінг, або динамічне тейпування, є окремим терапевтичним методом, хоча він часто використовується як доповнення до інших фізіотерапевтичних методів. Про нього розповідає ортопед-травматолог Медичного Центру NOVO Олександр Ладний.
Переваги комп`ютерної томографії в NOVO
Огляд досліджень комп'ютерної томографії та обладнання від лікаря-радіолога NOVO Вероніки Євтух
​Медичний центр NOVO запроваджує подарункові сертифікати
Турбота про своє здоров’я, своєчасне звернення до лікарів за проявів
перших симптомів хвороби – запорука швидкого та ефективного лікування.
Представники Львівської міської ради побували в новому відділенні NOVO
Найближчим часом розпочне роботу хірігічне відділення Медичного Центру NOVO
NOVO ЗАПРОВАДЖУЄ КОМПЛЕКCНЕ ОБСТЕЖЕННЯ CHECK-UP
Check-Up призначений для осіб, які відповідально ставляться до свого теперішнього і майбутнього, а також до здоров’я своїх рідних і близьких. 
Графік роботи у святкові дні червня
21 , 27 та 28 - робочі дні.
NOVO рекомендує вакцинацію для запобігання раку шийки матки
Vaccination is the most effective way to prevent cervical cancer in women and girls.
Вакцинація - найбільш ефективний спосіб профілактики раку шийки матки у жінок та дівчат.
NOVO відкриває хірургічне відділення зі стаціонаром
У разі потреби в хірургічному втручанні обов’язково попередньо зверніться за консультацією до нашого фахівця-хірурга. Також ми забезпечимо проведення всіх попередніх аналізів та обстежень, які необхідні для оперативного втручання.
Міжнародна благодійна програма #CharityHelpUA - #NOVOhelp
Партнери NOVO надають генератори для безперебійного енергозабезпечення
Партнери ще з двох країн доєднались до наших міжнародних благодійних програм #CharityHelpUA та #NOVOhelp. 
Передано медичним закладам чергову партію допомоги
Допомога продовжує надходити з різних куточків світу!
Подарунки від NOVO та партнерів
Між медзакладами важлива синергія.  Як центр NOVО розвиває медицину у Львові.
Mедичний центр NOVО працює у Львові на основі концепції благодійної медицини. Про це в інтерв'ю голови Наглядової ради Установи благодійного фонду "Центр медичних інновацій" Олександр Максимчук для порталу "Твоє місто".
https://tvoemisto.tv/
Дитячий гінеколог. У якому віці та з яких причин планувати огляд (відео)
Про те, коли дівчинці потрібно звертатися до такого спеціаліста, якими є основні причини, як привчити дитину до інтимної гігієни та яку роль у цьому відіграють батьки, Tvoemisto.tv запитало в дитячої та підліткової гінекологині Центру медичних інновацій NOVO Ірини Стружинської.
NOVO - для захисників України
Про те, яка допомога потрібна та чому це важливо у нашому відео.
Програми допомоги
Щоб серце було здоровим
Про серцево-судинні захворювання, їхню профілактику, діагностику та лікування в інтерв'ю газеті "Життя" лікаря-кардіолог медичного центру «NOVO» (м. Львів) Тетяни Ярославівни Куцик.
День вишиванки в NOVO. 18.05.2017
Консультації гінеколога, доктора медичних наук Віри Пирогової
В суботу, 10 сервня розпочинає консультативні прийоми знаний гінеколог, доктор медичних наук Віра Пирогова
Медичний Центр NOVO долучився до ініціативи ВООЗ та ЮНІСЕФ - Всесвітнього тижня грудного вигодовування
Гравці львівських "Карпат" відвідали NOVO і здійснили фотосесію
СУБОТНЯ ПРОПОЗИЦІЯ ВІД  NOVO. КТ-діагностика - мінус 15%.
Щосуботи в Медичному Центрі  NOVO проходитиме соціальна акція, спрямована на доступність отримання висококаліфікованої медичної діагностики. Всі обстеження на комп’ютерному томографі відбуватимуться із знижкою 15% від цін, які діють впродовж інших днів тижня.
Конференція, присвячена пам'яті Богдана Маланяка
10 червня 2016 року на базі Львівської міської клінічної дитячої лікарні та Медичного Центру NOVO відбудеться конференція 
«Актуальні проблеми дитячих хвороб», присвяченої пам’яті Богдана Маланяка.

 
NOVO бере участь у проведенні Міжнародної школи-семінару
У Львові 19-21 вересня 2016 року пройшов ХІ Міжнародна школа-семінар “Практичні питання сучасної візуалізації в клініці”.
Президент Асоціації імплантологів України Ярослав Заблоцький розглядає можливість співпраці із NOVO
Дітей загиблих учасників АТО безкоштовно обслуговуватимуть у медичному центрі
"Львівська газета on-line", 22 листопада 2016 року

З метою розширення реалізації одного з напрямків (надання безоплатної діагностичної допомоги неповнолітнім дітям загиблих учасників масових акцій громадського протесту, що розпочалися в Україні 21 листопада 2013 року та загиблих учасників АТО) Благодійної програми «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі «NOVO» наш Центр ініціював перед Львівською обласною радою можливість долучитися до діяльності їхньої депутатської групи «Об’єднання волонтерів та учасників АТО».
В NOVO отримуватимуть допомогу діти загиблих в АТО (відео)
Розширено реалізацію Благодійної Програми Медичного Центру NOVO, а саме напряму "Надання безоплатної діагностичної допомоги неповнолітнім дітям загиблих учасників масових акцій громадського протесту, що розпочалися в Україні 21 листопада 2013 року та загиблих учасників АТО".
Навчання в НМАПО
4-5 лютого лікар УЗД Медичного Центру NOVO Оксана Маковецька взяла участь в семінарі-навчанні в НМАПО
Дарувати радість доброї звістки
До вашої уваги публікація про Медичний Центр NOVO у виданні Air Magazine
Відомий меценат з Канади відвідав Львів і NOVO.
Медичний Центр NOVO відвідав відомий канадський бізнесмен та благодійник Джеймс Темертей.
В NOVO можна викликати лікаря-педіатра і сімейного лікаря додому
Медичний Центр NOVO розширює спектр медичних послуг
Сертифікати від NOVO на Миколая
NOVO долучився до щорічної ініціативи ФК "Карпати"– напередодні дня святого Миколая відвідувати навчальні заклади, де займаються діти з обмеженими можливостями. 
NOVO зустрів провідного нейрохірурга світу
17 лютого у Львові професор Цві Рам провів семінар в рамках обміну досвідом поміж медичними фахівцями України та Ізраїлю.  По завершенні він відвідав Медичний Центр NOVO.
Безкоштовні огляди. Здорова жінка - здорове майбутнє.
У травні-червні Медичний Центр NOVO надає можливість жінкам віком від 20 до 30 років пройти безкоштовний огляд у фахівців Центру з метою профілактики онкологічних жіночих захворювань. 
Старший лікар ФК "Карпати" (Львів) Ростислав Пастушенко розповів про співпрацю клубу з Медичним Центро NOVO
Віктор Ющенко ознайомився з роботою NOVO
В четвер, 19 травня,  Віктор Ющенко перебуваючи з візитом у Львові, відвідав Медичний Центр NOVO
Пам'яті благодійника
У Львові відбулася Всеукраїнська конференція «Актуальні проблеми дитячих хвороб», в якій узяли участь лікарі з різних куточків України
NOVO - надалі офіційний медичний партнер ФК
Медичний Центр NOVO та ФК "Карпати" (Львів) продовжили співрацю на футбольний сезон 2016-2017 рік. 
И рамках ХІ Міжнародної школи-семінару з радіології відбулись практичні заняття під керівництвом Джеймса Абрагамса (JamesAbrahams) лікаря-радіолога, Yale University School of Medicine (New Haven, USA). 
В NOVO відбулась зустріч зі швейцарськими колегами
10 жовтня 2016 року з ознайомчим візитом в Медичному Центрі NOVO перебувала делегація швейцарських колег
Вдосконалення роботи на МРТ
GE Healthcare з практичним візитом в NOVO
Професор Захарчук зі США у NOVO
Сьогодні у NOVO, в рамках Львівського науково-практичного семінару з радіології, відбулася зустріч з др. Григорієм Захарчуком (Gregory Zaharchuk), професором радіології (Станфордський університет (США).
Науково-практичний семінар з радіології.
Впродовж серпня 2017 року на базі Медичного Центру NOVO відбувся науково-практичний семінар з радіології. 
 
13 травня в NOVO відбувся науково-практичний семінар з ендокринології
ВГО "Асоціація дитячих ендокринологів України" спільно з Медичним Центром NOVO, 13 травня провели науково-практичний семінар “Сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування ендокринних хвороб”.
NOVO - 1 рік. 5 канал - Львів.
Репортаж про відзначення першої річниці Медичного Центру NOVO, підготовлений журналістами ТРК "Міст" для 5-го каналу.
Медичний центр NOVO святкує перший рік своєї роботи - Львівська газета

Торік 28 жовтня у Львові розпочав роботу Медичний центр NOVO на території дитячої клінічної лікарні на вул. Пилипа Орлика, 4. Це надсучасний діагностичний заклад, який надає свої послуги на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні – нема.
Нове обладнання для дитячої клінічної лікарні
В суботу, 28 листопада, Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього» та Установа благодійного фонду «Центр медичних інновацій» передали у безоплатне користування Комунальній міській дитячій клінічній лікарні (м. Львів) ультразвуковий діагностичний центр.

Пропонуємо фотогалерею з цієї події та публікації в пресі.
 
ТРК
Репортаж наших партнерів про передачу дитячій лікарні в безоплатне користування нового ультразвукового сканера експертного типу.

 
Нові можливості міжнародної співпраці
Доктор медичних наук з Вроцлава Даріуш Патковскі розглядає можливісь співпраці польських лікарів з NOVO
Медичні консультації в NOVO
Медичний центр NOVO постійно працює над розширенням спектру медичних обстежень.
Державно-приватне партнерство - принцип роботи NOVO.
Відео про принцип державно-приватного партнерства, закладеного в діяльність Медичного центру NOVO.
Провідний експерт ООН ознайомився з роботою NOVO
У Медичному Центрі NOVO з робочим візитом перебував один з провідних експертів у сфері розвитку цивільної інфраструктури Агенції ООН з питань проектних послуг (UNOPS) доктор Іван Генрікес. 
13 травня на базі NOVO - науково-практичний семінар з ендокринології
Науково-практичний семінар  "Сучасні підходи до діагностики, профілактики та лікування ендокринних хвороб" відбудеться 13 травня 2016 року о 14.00 на базі Львівської комунальної міської дитячої клінічної лікарні та Медичного Центру NOVO
В NOVO впроваджено програми комплексного ведення вагітності
Медичний Центр NOVO впроваджує комплексні програми ведення вагітності, що забезпечить належний медичний контроль та, за необхідності, і лікарську допомогу.
Toshiba Aquilion PRIME демо
Комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME - демонстраційний ролик, підготовлений компінією Toshiba Medical Systems Europe (англійською мовою)
До Центру NOVO завітали заступник Голови Верховної Ради Оксана Сироїд та голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олег Березюк
Ми раді, що наш центр приваблює не тільки пацієнтів, яким ми надаємо діагностичні послуги найвищого рівня, а й фахівців, здатних цінити встановлене тут новітнє обладнання та прогресивну систему управління.
Samsung Medison MySono U5 демо
Ультразвуковий сканер Samsung Medison MySono U5 - демонстраційний ролик, підготовлений компанією Samsung Medison Korea (англійською мовою)
Розпочинаємо роботу. З молитви та Божого благословення.
28 жовтня відбулась урочиста церемонія освячення Медичного Центру NOVO.
На базі Центру NOVO пройшов семінар
Семінар відбувся 24 жовтня. Його організували Установа благодійного фонду "Центр медичних інновацій", Департамент охорони здоров'я Львівської ОДА та Управління охорони здоров'я Львівської міської ради.
При Львівській дитячій лікарні відкривається надсучасний діагностичний центр
14.10.2014 ZIK
У Львові 6 листопада у Міській комунальній дитячій клінічній лікарні розпочне роботу новий медичний діагностичний центр, який буде надавати послуги на сучасному обладнанні, аналогів якому у місті ще не було.
В нашому Центрі розпочався ПЕРІОД ДОБРИХ СПРАВ
NOVO коляда
До Медичного Центру NOVO завітав вертеп. З новорічними привітаннями та Різдвяними колядками в гості навідалась вокальна група "Чорнобривці" Львівського мистецького центру "Веселі Черевички". Було по-справжньому і по-сімейному святково.
Вітаємо Вас з народженням нової Людини! Ми професійно проконсультуємо молоду маму: як годувати дитину, скільки вона повинна додавати у вазі, як купати, як доглядати, що робити в разі відхилення від норми, як організувати правильний інтелектуальний розвиток малюка. 
В період з 15 травня до 15 червня знижено вартість обстеження дітей на МРТ
В NOVO обстежились діти з дитбудинків сімейного типу
В рамках програм благодійності в Медичному Центрі NOVO червень розпочався з візитів численних маленьких пацієнтів
NOVO - офіційний медичний партнер ФК
Медичний Центр NOVO став офіційним медичним партнером футбольного клубу "Карпати" (Львів) 
19 вересня - особистий прийом Голови асоціації дитячих ендокринологів Наталії Зелінської
В суботу, 19 вересня в Медичному Центрі NOVO особистий прийом буде здійснювати Заслужений лікар України, доктор медичних наук, керівник відділу дитячої та підліткової ендокринології  Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин Міністерства охорони здоров’я України, головний позаштатний спеціаліст Міністерства охорони здоров’я України зі спеціальності "Дитяча ендокринологія", Голова Асоціації дитячих ендокринологів України  НАТАЛІЯ ЗЕЛІНСЬКА
В NOVO тепер і МРТ молочних залоз
Відтепер в Медичному Центрі NOVO можна здійснити магнітно-резонансну томографію молочних залоз.
Прийом пластичного реконструктивного хірурга Ростислава Валіхновського
NOVO 1 рік - НТА-Новини
Репортаж про рік роботи Медичного Центру NOVO на телеканалі НТА, 02.11.2015
НТА-Новини Львівщини: 30.11.2015
Телерепортаж про передачу обладнання для медичних обстежень в дитячій клінічній лікарні
NOVO - 1 рік. ТРК
Репортаж про відзначення першої річниці Медичного Центру NOVO, підготовлений ТРК "Львів"
NOVO-KT в роботі
Пропонуємо Вашій увазі світлини з процесу обстеження на КТ Медичного Центру NOVO.
Майбутнім мамам - книга в подарунок. Від NOVO.
У січні місяці 2016 року ми даруватимемо усім вагітним жінкам - відвідувачкам нашого Центру книгу Елізабет Фенвік "Мати і дитина".
Як у Львові помолодшало статеве життя і чому кожна п’ята пара – безплідна
інтерв'ю головного лікаря Медичного центру «NOVO» Анжела Диба  сайту - https://tvoemisto.tv/
Анжела Диба - найкращий гінеколог лютого
За версією популярного безкоштовного он-лайн сервісу Doc.ua Анжела Диба перемогла в лютневому рейтингу лікарів-гінекологів.
Телерепортаж про відкриття Медичного центру NOVO.
Телерепортаж про відкриття Медичного центру NOVO. 
ТРК "Львів" (https://www.lviv.tv/), 28.10.2014 
автор; Віталій Гамадин
камера; Анатолій Лопатченко
Дітей обстежуватимуть по-дорослому
В приміщенні Львівської міської дитячої лікарні невдовзі розпочне роботу новий діагностичний центр, обладнання якого навіть через 10 років експлуатації вважатиметься надсучасним
Samsung Medison Accuvix V20 Prestige демо
Ультразвуковий сканер Samsung Medison Accuvix V20 Prestige - демонстраційний ролик, підготовлений компанією Samsung Medison Korea (англійською мовою)
Міський голова Львова Андрій Садовий згадав відкриття нашого медичного центру як один із здобутків року
В своємо традиційному щорічному звіті перед громадою міста відмітив відкриття ( разом з фондом "Дитяча лікарня майбутнього" ) як один з головних здобітків в галузі медицини.
Головні Новини за 24 грудня (zaxid.net.tv) — Віталій Кубліков
GE Healthcare: Optima MR450w 1.5T GEM демо
Магнітно-резонансна система Optima MR450w 1.5T GEM. Демонстраційний ролик, підготовлений компанією-виробником GE Healthcare (англійською мовою)
У Львові відкриють новий діагностичний центр для дітей
У Львівській міській комунальній дитячій лікарні, за адресою вулиця Пилипа Орлика, 4, готують до відкриття надсучасний діагностичний центр.  ZAXID.NET.TV, 13.10.2014
Напередодні відкриття нас відвідали представники канадської діаспори
26 жовтня, за два дні до початку роботи центру, з його облаштуванням ознайомився відомий канадський меценат James C. Temerty
У Медичному центрі NOVO побував директор Міжнародної клініки відновного лікування Володимир Козявкін
10 грудня наш Центр – відвідав всесвітньовідомий лікар-фізіотерапевт, Герой України, автор системи інтенсивної нейрофізіологічної реабілітації дітей з діагнозом ДЦП, директор Міжнародної клініки відновного лікування, професор Володимир Козявкін.
На базі дитячої лікарні у Львові відкривають сучасний медичний центр
У Львові лікуватимуть дітей та дорослих не гірше за Європу, США та Канаду.Про це сьогодні повідомив голова Правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук під час брифінгу, передає кореспондент «Вголосу». 
11 листопада  урочисто відкрито наш Центр
Подаємо до вашої уваги публікації та репортажі про урочисте відкриття нашого Центру. яке відбулось 11 листопада.
На початку листопада Україну відвідав відомий американський військовий хірург Роман Гайда
3-7 листопада 2014 року Україну відвідав відомий американський військовий хірург, директор відділення ортопедичної травми Rhode Island Hospital Роман Гайда. Військовий медик, батьки якого – вихідці з України, протягом багатьох років займався проблемами травм та ортопедії. Він приїхав в Україну з власної ініціативи, аби відвідати госпіталі, поспілкуватися з лікарями і пораненими вояками та поділитися власним досвідом у сфері військової хірургії. 
ПОДІЯ ДНЯ - Відкриття Медичного Центру NOVO
Програма "Подія дня" від Телекомпанії "Міст" (https://www.mist-tv.com.ua/) про відкриття Медичного Центру NOVO.
11.11.2014 Медичний Центр NOVO. Відкриття.
Згадаємо приємні миті церемонії урочистого відкриття. Чудові гості, друзі-журналісти і діти. 
Голова Правління Фонду «Україна 3000» Марина Антонова представила на міжнародній конференції Медичний центр NOVO
Сьогодні Україна має всі передумови для проведення глибинних реформ у сфері охорони здоров’я. Зробивши престижною і прозорою цю найважливішу галузь людського буття, наша країна зробить важливий крок на шляху до інтеграції у світове співтовариство.
Французькі благодійники в гостях у NOVO
17 лютого в нашому центрі відбулась зустріч з делегацією французької гуманітарної асоціації - Association les Joyeux Petits Souliers. 
Благодійність в дії
Започатковано навчальну благодійну програму підвищення кваліфікаціі  лікарів станом на 01 лютого 2015 обстежено 26 паціента на МРТ та 50 на КТ.
 
Запрошуємо. NOVO-гінекологія.
NOVO в програмі
В  суботу, 4 квітня, о 12.30 в прямому ефірі ТРК "Львів" в програмі "Про здоров'я" на ваші запитання дадуть відповідь лікарі Центру NOVO
Тільки у NOVO
Пропонуємо Вашій увазі публікацію-розповідь в журналі"Твій MEDICOVER" про Медичний Центр NOVO від головного лікаря Анжели Диби. 
NOVO – офіційний медичний партнер ФК
Пропонуємо вашій увазі коментарі директора Медичного Центру NOVO Наталії Климович та старшого лікаря ФК «Карпати» Ростислава Пастушенка щодо розпочатої співпраці поміж нашим діагностичним центром та футбольним клубом нашого міста, котрі вони надали прес-службі клубу.
 
В прямому ефірі ТРК "Львів" в програмі "Про здоров'я" взяли участь головний лікар Медичного Центру NOVO Анжела Диба та лікар-радіолог Наталія Мотринець. також подано коментарі авторитетних у Львові медиків. 
Наталія Зелінська проведе черговий прийом 31 жовтня
Відтепер Голова Асоціації дитячих ендокринологів України буде проводити свої особисті прийоми в нашому центрі щомісяця
Ростислав Валіхновський розпочав співпрацю з NOVO
24 жовтня наші пацієнти мали унікальну нагоду отримати безкоштовну консультацію з пластичної хірургії
Нам 1 рік.
21 листопада прийом Головного дитячого ендокринологів України Наталії Зелінської
У Вас є такі розлади як цукровий діабет, патологія щитовидної залози, порушення росту, порушення статевого розвитку, надмірна маса тіла? Допоможемо. Запрошуємо на особистий прийом заслуженого лікаря України Наталії Зелінської 21 листопада.
До нас прийшла весела коляда
Ми радо прийняли колядників з дитячого будинку сімейного типу
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.