Ехокардіографія

ЩО ТАКЕ ЕХОКАРДІОГРАФІЯ (УЗД СЕРЦЯ)

Ехокардіографія (УЗД серця) – метод ультразвукової діагностики, що дозволяє оцінити структуру і функцію серця. Спрямований на дослідження морфологічних і функціональних змін серця і його клапанного апарату.  Заснований на уловлюванні відбитих від структур серця ультразвукових хвиль. Є одним з основних методів дослідження, що використовуються в сучасній кардіології. Ехокардіографія (УЗД серця) у Львові застосовується під час обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця (вроджені вади, набуті вади серця (гіпертонічна хвороба, постінфарктний кардіосклероз, інфекційний ендокардит, пухлини та інші).Часто пацієнти не звертають уваги на початкові симптоми захворювання: прискорене серцебиття, задишку при навантаженні, періодичне підвищення тиску, різноманітного характеру болі в грудній клітці, болі в суглобах, безпричинне підвищення температури тіла до 37 - 37,2 °С.

Цей метод виявлення початкових стадій захворювань серця у дорослих і у дітей дозволяє запобігти розвитку важкого ураження з формуванням вади серця, визначити зони ішемії (порушення кровопостачання серцевого м”язу) міокарду, перенесені інфаркти міокарду, які не завжди видно на електрокардіограмі.

Проведення ехокардіографії, електрокардіографічного і лабараторного обстеження на цій стадії дозволяє уникнути розвитку важких захворювань, які знижують працездатність і суттєво погіршують якість життя.

Ехокардіографічне спостереження хворих на гіпертонічну хворобу дозволяє правильно підібрати лікування і контролювати його ефективність, а також швидко і надійно діагностувати патологію серцево - судинної системи.
 

ЕХО СЕРЦЯ У ЛЬВОВІ

Ультразвукові сканери експерного класу, якими обладнаний Медичний Центр NOVO дозволяють повноцінно реалізувати сучасні можливості ультразвукового дослідження серця з використанням основних технологій і методів ехокардіографії. Разом із  фаховістю та досвідом наших лікарів це дозволить  вам з високим рівнем інформативності, безболісно, безпечно  та швидко отримати необхідний медичний висновок по процедурі ехо серця у Львові.

Ми рекомендуємо вам звернутись для проведення дослідження коли ви відчуваєте задишку, запаморочення, слабкість, випадків втрати свідомості, почуття прискореного серцебиття або «перебоїв» в роботі серця, болі в області серця, шумів в серці. Якщо у Вас встановлений діагноз артеріальна гіпертонія (гіпертонічна хвороба), ехокардіографія - обов'язковий вид дослідження у Львові для вас.
 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБСТЕЖЕННЯ ЕХОКАРДІОГРАФІЯ У ЛЬВОВІ

Ніякої спеціальної спідготовки метод не потребує. Перед тим, як робити УЗД серця (ехо серця), хворий роздягається до пояса, передня частина грудної клітки змащується спеціальним гелем, лікар встановлює ультразвуковий датчик в різних позиціях, що дозволяє побачити різні відділи серця і провести необхідні вимірювання. При дослідженні судин датчик встановлюється відповідно до їхнього розташування. Практично ніяких незручностей при УЗД серця і судин пацієнт не відчуває. Тривалість процедури - 20 хвилин.
 
ПРОТИПОКАЗАННЯ

Немає.

 
 

ВАРТІСТЬ ЕХО СЕРЦЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

580 грн


 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, у суботу - з 08.00 до 20.30,  в неділю - з 10.00 - 16.30):

повний перелік NOVO-обстежень


читайте також
кардіологія в Медичному Центрі NOVO
 

повний перелік NOVO обстежень та консультацій
 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Ехо серця у м. Львів варто пройти, якщо Ви помітили у себе наступні симптоми: болі в ділянці серця, грудної клітки або суглобів, прискорене серцебиття, задишка при ходьбі і навантаженнях, порушення тиску, підвищення температури без видимих причин. УЗД серця дозволить виявити та запобігти кардіологічним захворюванням на ранній стадії.

+

У нашому центрі у Львові ехо серця проводять лікарі-кардіологи та функціональні діагности з фаховим досвідом понад 15 років. Ультразвукові сканери експертного класу дозволяють отримати найбільш точні дані досліджень. Детальніше тут.

+

Спеціальної підготовки УЗД серця не потребує, однак візьміть до уваги, що для проведення процедури потрібно буде роздягнутися до пояса.

+

Вартість ехо серця у нашому центрі буде залежати від того, з якими ще УЗ-дослідженнями воно поєднується. Детальніше тут.

+

УЗД серця в середньому триває від 20 хв.

Медперсонал
лікар УЗД Оксана Сорочук
Оксана Сорочук лікар УЗД
Неля Синявська
Неля Синявська лікар-кардіолог, лікар функціональної діагностики
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.