Ультразвукова діагностика (УЗД) у ЛьвовіЩО ТАКЕ УЗД (УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА)

Ультразвукова діагностика (УЗД) у Львові - розпізнавання патологічних змін органів і тканин організму за допомогою ультразвуку. Засноване УЗД на принципі ехолокації - прийомі сигналів надісланих, а потім відбитих від поверхонь тканинних середовищ, які мають різні акустичні властивості.
Ультразвукові дослідження у Львові дозволяють виявити доклінічні ознаки багатьох захворювань, дослідити вже наявне захворювання і оцінити прогноз розвитку, спостереження за ходом протікання вагітності, визначити стан органів в динаміці, також оцінити результати та ефективність терапії.


.

УЗД у Львові дозволяє отримати зображення різних внутрішніх органів. Головні переваги цього методу, крім високої інформативності, його неінвазивність, тобто він не вимагає ін'єкцій або порушення цілісності тканин. Крім того, вплив ультразвуку нешкідливий для організму людини.
 


ПЕРЕВАГИ ПРОВЕДЕННЯ УЛЬТРАЗВУКОВОГО ДОСЛІДЖЕННЯ У ЛЬВОВІ В ЦЕНТРІ NOVO


В Медичному Центрі NOVO ультразвукова діагностика у Львові проводяться на обладнанні експертного (найвищого) рівня. Завдяки цьому ми маємо змогу:

Завдяки цьому ми маємо змогу:

 • оцінювати еластичність (доброякісність) виявлених поверхневих новоутворень або утворень молочної та щитовидної залоз; ця методика отримала назву ЕЛАСТОГРАФІЯ і її характерною перевагою є висока діагностична точність, що дозволяє скоротити кількість необґрунтованих діагностичних пункцій, знизити ризик ускладнень і рівень емоційного стресу, пов'язаних з інвазивним втручанням (біопсія);
 • проводити неінвазивну оцінку структури тканин печінки під час її захворюваннях;
 • застосовувати метод ДОПЛЕРОГРАФІЇ – швидкий спосіб вивчення і виявлення порушень у кровотоку у великих і середніх судинах людини, заснований на застосуванні ефекту Доплера;
 • проводити ЕХО-серця (ехокардіографію);
 • діагностувати пухлини на ранніх стадіях;
 • ідентифікувати мікрокальцинати в молочній залозі в 85% випадків;
 • здіснювати складні високотехнологічні дослідження: УЗД лімфатичних вузлів, УЗД очей тощо;
 • УЗД головного мозку дитини (нейросонографія) – найнадійніший сучасний і безпечний спосіб отримати дані про будову і функціонування мозку та інших структур, розташованих в черепній коробці (проводиться лише дітям віком до року, у яких не закрилися джерельця).

Проте, попри сучасні УЗД-апарати, найголовнішою перевагою є високий професійний рівень наших лікарів-діагностів.
 
ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ЦІН НА УЗД У ЛЬВОВІ ВІД МЕДИЧНОГО ЦЕНТРУ “НОВО”

Спеціалістами нашого центру проводиться якісна ультразвукова діагностика по доступним цінам, ознайомитись з ними можна в таблиці нижче.

 Ціна на УЗД (УЛЬТРАЗВУКОВУ ДІАГНОСТИКУ) у Львові
 
 

НАЙПОШИРЕНІШІ УЛЬТРАЗВУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ У ЛЬВОВІ В МЕДЦЕНТРІ “NOVO”

УЗД при вагітності


Ультразвукова діагностика вагітності рекомендована усім жінкам, які очікують на народження малюка.

Є два обов’язкових терміни вагітності, у які необхідно пройти діагностику: в 12 тижнів та в 20 тижнів. В 12 тижнів вагітності проводиться розрахунок ризику хромосомних аномалій  плоду: ультразвукові маркери поєднуються з гормональними даними (PAPP та bХГЛ) та анамнезом вагітної. На УЗД оцінюється стан плоду, проводять виміри комірцевої складки, кісточки носа, стан венозного синусу. Спираючись на дані маркери, можна виключати основні хромосомні патології: синдроми Дауна, Патау, Едвардса. В терміні 20 тижнів детально аналізують стан внутрішніх органів та головного мозку,  можна дізнатись про стать дитини при зручному його розміщенні.

Рекомендованими термінами вагітності для проведення УЗД у Львові є також 6-8 тижні та 30-32 тижні. В 6-8 тижнів можна відповісти на наступні запитання: чи немає позаматкової вагітності? Чи один ембріон? Чи визначається серцебиття у ембріона? В 30-32 тижні оцінюють стан плоду, стан плаценти, розташування плоду, стан шийки матки, кількість вод, кровоплин в маткових артеріях.
Підтверджених даних про негативний вплив ультразвукових хвиль на плід чи вагітну не виявлено.
 

УЗД судин шиї


За допомогою УЗД судин шиї можна інформативно обстежити артерії та вени, що відповідають за живлення головного мозку та відтік крові від нього поза порожниною черепа. Рекомендоване дане обстеження людям зі скаргами на запаморочення, головний біль, порушення координації та хитка хода; шум у вухах, зниження уваги та порушення сну. Також планово рекомендована діагностика людям з групи ризику  (при підвищеному рівні холестерину, тригліцеридів, ліпопротеїдів; курцям; особам з надлишковою вагою; тим, у кого аритмія, гіпертонія, цукровий діабет, остеохондроз шийного відділу хребта, асиметрія чи відсутність пульсу і тиску на руках, пульсуючі утворення на шиї, інфаркт чи інсульт в анамнезі, епілептичні напади; чоловікам після 40 років).

УЗД судин шиї дає можливість діагностувати наявність та локалізацію атеросклеротичних бляшок та пов’язані з ними ускладнення, стенози, порушення ходу судин спричинені остеохондрозом шийного відділу хребта та аномалії розвитку. УЗД судин шиї – метод дослідження при обстеженні патології артерій та вен. На сучасних апаратах є можливість оцінити стан внутрішнього шару артеріальних судин, який перший пізнає змін при атеросклеротичному ураженні. Найчастіше при УЗД судин шиї виявляються атеросклеротичні бляшки, що в різній мірі можуть стенозувати артерію та призводити до порушення кровотоку. Часто на атеросклеротичних бляшках утворюються тромби, які  можуть викликати закупорку дрібних судин, що може стати причиною інсульту. За останні роки інсульт все частіше зустрічається у людей в віці до 60 років. 

Без цього обстеження не рекомендується проводити масаж та мануальну терапію; операції на серце. Часто УЗД судин шиї призначають разом з УЗД судин головного мозку, щоб переконатись у відсутності порушення мозкового кровотоку.

УЗД внутрішніх органів

УЗД молочних залоз

УЗД органів черевної порожнини

УЗД органів малого тазу


 
ПІДГОТОВКА ДО УЗД У ЛЬВОВІ
 
УЗД органів черевної порожнини

Вимагає дотримання спеціального режиму харчування та дієти:

 • 2-3 дні до обстеження не вживати чорний хліб, молоко, газовані воду і напої, овочі, фрукти, соки, кондитерські вироби, алкоголь;
 • дослідження проводиться строго натщесерце (як мінімум через 6, а краще - через 12 годин після прийому їжі);
 • за відсутності протипоказань також можна приймати будь-які ентеросорбенти (полісорб, поліфепан, активоване вугілля, еспумізан, ентеросгель) у стандартному дозуванні, також бажано за 1,5-2 години до дослідження зробити очисну клізму;
 • якщо Ви приймаєте лікарські засоби, попередьте про це лікаря УЗД;
 • дітям першого року життя ультразвукова діагностика у Львові проводиться через 3-3,5 години після годування.

 УЗД органів малого тазу

На сьогодні для оцінки стану органів малого тазу використовуються два різновиди проведення ультразвукового дослідження: трансабдомінальне - через передню черевну стінку, і трансвагінальне, коли спеціальний датчик вводиться в піхву.

Трансабдомінільне УЗД проводиться при повному сечовому міхурі, тому необхідно випити 1 л негазованої рідини за 1-2 годину до процедури.

Для трансвагінального УЗД  спеціальна підготовка не потрібна. У випадку, якщо у пацієнта проблеми з ЖКТ - необхідно провести очисну процедуру напередодні ввечері.

 
УЗД сечового міхура та передміхурової залози

УЗД сечового міхура проводиться трансабдомінальним датчиком. Обов'язково необхідно наповнити сечовий міхур, випивши 1 л негазованої рідини за 1-2 годину до процедури. Спеціальної дієти і попереднього очищення кишечника для дослідження сечового міхура не потрібно.

 
 УЗД молочних залоз
 
Проводиться на 7-10 день менструального циклу. До 40 років є базовим обстеженням, після 40 – як додаткове до мамографії.

 
УЗД серця, щитоподібної залози, суглобів, м’яких тканин, лімфовузлів, нейросонографія.
 
Не вимагає спеціальної підготовки.

 


ВАРТІСТЬ NOVO-УЗД
 

УЛЬТРАЗВУКОВА ДІАГНОСТИКА 

НАЗВА
ВАРТІСТЬ, 
грн
УЗД ока (офтальмосканування) 400
УЗД щитоподібної залози 450
УЗД вилочкової залози (тимус) 380
УЗД слинних залоз (однієї анатомічної ділянки) 410
УЗД периферичних лімфовузлів (однієї анатомічної ділянки) 330
УЗД легень для дорослих 620
УЗД молочних залоз 550
УЗД грудних залоз у чоловіків/дітей 450
УЗД надниркових залоз 400
УЗД м'яких тканин (однієї анатомісної ділянки) 350
УЗД лонного членування 400
Пакет УЗД №1 (надмірна вага): органи малого тазу, органи черевної порожнини, щитоподібна залоза, наднирники 1600
Пакет УЗД №2 (надмірна вага ) очп, щитовидна залоза, наднирники 1250
 
Еластографія при УЗД
Еластографія щитоподібної залози 650
Еластографія молочної залози 650
 
УЗД в акушерстві та гінекології
УЗД вагітності на ранніх термінах 560
Експертне УЗД плода в І-му триместрі вагітності
(11-14 тиж.)
620
Експертне УЗД плода в І-му триместрі вагітності
(11-14 тиж., багатоплідна вагітність)
780
Експертне УЗД плода в ІІ-му триместрі вагітності
(18-22 тиж.) (прицільне обстеження анатомії плода)
700
Експертне УЗД плода в ІІ-му триместрі вагітності
(18-22 тиж., багатоплідна вагітність) (прицільне обстеження анатомії плода)
840
Експертне УЗД плода в ІІІ-му триместрі вагітності + доплерометрія
(28-32 тиж.)
700
Експертне УЗД плода в ІІІ-му триместрі вагітності + доплерометрія
(28-32 тиж., багатоплідна вагітність)
920
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину 400
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину (багатоплідна вагітність) 420
УЗД органів малого тазу (матка, придатки, яйники) 620
Фолікулометрія (1 дослідження) 400
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - №1"
(органи малого тазу, молочні залози, щитовидна залоза)
1440
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - №2"
(органи малого тазу, еластографія молочної залози та щитоподібної залози)
1630

УЗД судин
Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області + транскраніальна доплерографія (судини голови та шиї) 800
Дуплексне сканування судин однієї верхньої кінцівки (артерії і вени) 600
Дуплексне сканування судин однієї нижньої кінцівки (артерії і вени) 620
Дуплексне сканування судин двох верхніх кінцівок (артерії і вени) 820
Дуплексне сканування судин двох нижніх кінцівок (артерії і вени) 850
Дуплексне сканування судин брахіоцефальної області (судини шиї) 680
Дуплексне сканування черевної аорти 500
Дуплексне сканування ниркових артерій (при стенозі) 600
Комплексне обстеження судин (черевна аорта, ниркові артерії, гілки дуги аорти) 1520
 
УЗД у функціональній діагностиці
УЗД серця (ЕХО) 580

УЗД в травматології та ортопедії
УЗД колінного суглоба 460
 
УЗД в урології
УЗД органів заoчеревинного простору (нирки, надниркові залози) 510
УЗД органів калитки (яєчок) 460
УЗД нирок 460
УЗД нирок та сечового міхура 580
УЗД нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура 650
УЗД "Чоловіче здоров'я №1"
(сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці)
720
УЗД "Чоловіче здоров'я №2"
(сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки)
810
УЗД “Чоловіче здоров'я № 3” (нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 990
 
УЗД в гастроентерології
УЗД органів черевної порожнини
(печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка)
700
УЗД печінки 430
УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 400
УЗД проба з жовчегінним сніданком 390
УЗД підшлункової залози 380
УЗД селезінки 440
Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки, надниркові залози, сечовий міхур) 800
 
УЗД в педіатрії
Нейросонографія 630
УЗД легень для дітей 620
УЗД кульшових суглобів у дітей до 1-го року 440
Комплексне обстеження дитини до 1-го року №1
(нейросонографія, кульшові суглоби за Графом)
930
Комплексне обстеження дитини до 1-го року №2
(нейросонографія, кульшові суглоби, органи черевної порожнини, сечовидільна система)
1400
Комплексне обстеження дитини після 1-го року
(органи черевної порожнини, сечовидільна система, щитоподібна залоза)
1100

  

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Ультразвукові дослідження (УЗД) допомагають виявити початкові ознаки багатьох захворювань, точно діагностувати вже наявне захворювання, вести спостереження за вагітністю, а також оцінювати проміжні результати та ефективність лікування. Детальніше тут.

+

В Медичному Центрі NOVO УЗД у Львові проводяться на обладнанні експертного (найвищого) рівня. Ми не тільки здійснюємо всі види досліджень, але й складні високотехнологічні дослідження. Найголовнішою перевагою є високий професійний рівень наших лікарів-діагностів.

+

Ультразвукова діагностика не потребує практично ніякої підготовки. Тільки кілька днів потрібно дотримуватись спеціальної дієти перед УЗД черевної порожнини. Якщо Вам потрібно здійснити УЗД малого тазу чи сечового міхура, то необхідно випити 1 л негазованої рідини за 1-2 годину до процедури. УЗД молочних залоз потрібно проводити на 7-10 день менструального циклу.

+

Залежно від виду УЗД, процедура може тривати від 10 до 25 хв.

+

Ціна на УЗД у нашому медцентрі залежить від того, які саме органи (або їх комплекс) Вам потрібно обстежити. З вартістю можна ознайомитися тут.


Медперсонал
Наталія Дубей лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
Оксана Сорочук лікар УЗД
Оксана Марчак лікар УЗД
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.