Індексація коронарного кальціюЩО ТАКЕ ІНДЕКСАЦІЯ КОРОНАРНОГО КАЛЬЦІЮ


Індексація коронарного кальцію – своєчасний порятунок від інфаркту.
 
Це сучасний скринінговий метод визначення рівня кальцію у коронарних судинах. За допомогою цього методу можна виявити атеросклеротичні зміни і з’ясувати ступінь атеросклеротичного ураження, що в подальшому допомагає у діагностуванні серцевих захворювань.
Якщо вас цікавить таке дослідження, завітайте у Медичний Центр NOVO у м. Львів, де все буде зроблено на найвищому рівні.

 
 

Коли призначають індексацію коронарного кальцію


 
Мета дослідження – виявити атеросклероз коронарних судин, визначити його тяжкість і використати отримані дані для прогнозу перебігу захворювання. Ішемічна хвороба серця (ІХС) характеризується ураженням коронарних артерій з порушенням кровопостачання міокарда.
Оскільки це серцево-судинне захворювання найчастіше є причиною серцевих нападів, діагностичний метод є вкрай важливим.

Обстеження призначається лікарем-кардіологом пацієнтам з підозрою на ішемічну хворобу серця, навіть у тих випадках, коли немає яскравих клінічних симптомів.
Скринінг коронарного кальцію у Львові може використовуватися як діагностичний тест в амбулаторних умовах: 
 • особам віком понад 45 років;
 • пацієнтам з атиповими болями в грудній клітці;
 • пацієнтам з підозрою на серцеві захворювання. 
Також обстеження буде актуальним за наявності таких факторів ризику:
 • підвищений рівень холестерину;
 • паління;
 • ожиріння;
 • гіподинамія;
 • діабет;
 • підвищений артеріальний тиск;
 • наявність серцевих захворювань у близьких родичів. 
У багатьох європейських країнах індексація коронарного кальцію є обов’язковим обстеженням для всіх чоловіків та жінок після 45 років. Високий індекс кальцію може не супроводжуватися жодними тривожними симптомами серцевих захворювань чи скаргами на самопочуття, тому обстеження корисно проходити і задля профілактики.
 
 

ЯК ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ІНДЕКСАЦІЯ КОРОНАРНОГО КАЛЬЦІЮ В NOVO


 
Щоб виявити наявність кальцію у судинах, застосовується мультиспіральна комп’ютерна томографія (МСКТ) – дослідження артерій серця за допомогою мультиспірального 160-зрізового комп’ютерного томографа Toshiba Aquilion Prime. Цей метод
наділений численними перевагами в порівнянні з іншими методами:
 
 • швидкість – уся процедура займає не більше 7 хвилин;
 • неінвазивність – обстеження не передбачає порушення цілісності шкіри;
 • точність – сучасне обладнання дає змогу максимально точно визначити рівень кальцію у судинах. 

Індексація коронарного кальцію у Львові в центрі «Novo» - це абсолютно безболісна процедура. Від пацієнта не вимагається жодних дій. Він лягає на стіл, який поступово переміщується у спеціальний тунель. У цей час томограф робить рентгенівські знімки ділянки серця. В апараті рентгенівська трубка вільно обертається навколо тіла пацієнта – це дає змогу отримати необхідні знімки на різних рівнях. Далі на комп’ютерному обладнанні ці знімки зводяться в єдину картину, за якою визначається стан коронарних судин.
 
Пам’ятайте: своєчасна діагностика – запорука уникнення важких наслідків хворіб, тому за наявності факторів ризику не зволікайте зі зверненням до спеціалістів.
 

ВАРТІСТЬ ОБСТЕЖЕННЯ ІІНДЕКСАЦІЯ КОРОНАРНОГО КАЛЬЦІЮ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

1390 грн
 
 

записатись на прийом      

повний перелік NOVO-обстежень


 

повний перелік NOVO обстежень та консультацій
 

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Індексація коронарного кальцію — це скринінгова процедура, з допомогою якої визначають рівень кальцію у коронарних судинах для діагностики атеросклерозу та деяких інших серцево-судинних захворювань.

+

Загалом до призначення цієї процедури існує багато показань, таких як ожиріння, гіподинамія, тютюнопаління, діабет, підвищений тиск та ін. Також регулярно варто проходити таке дослідження людям після 45 років. Детальніше тут.

+

У медцентрі “NOVO” процедура проводиться на мультиспіральному 160-зрізовому комп'ютерному томографі Toshiba Aquilion Prime, завдяки чому займає не більше 7 хв, і дає високоточний результат.

+

Вартість такого дослідження в “NOVO” наразі складає 1300 грн. Проте просимо уточнювати ціну у нашого адміністратора по телефону.

Медперсонал
Вероніка Євтух лікар-радіолог, NOVO
Вероніка Євтух лікар-радіолог провідний
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.