Гастроентерологія

ЩО ТАКЕ ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ

Весь шлунково-кишковий тракт, його анатомію, фізіологію та патологію, методи лікування і профілактики — це все вивчає ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ.

Травлення відіграє дуже важливу роль в роботі нашого організму і необхідне для подальшої роботи організму.
Будь-який гастроентеролог у Львові запевнить Вас, що напружений життєвий ритм, щоденні стреси, неправильне харчування, вживання надмірної кількості алкоголю викликають різноманітні скарги зі сторони шлунково-кишкового тракту. 

Діагностикою і лікуванням захворювань органів шлунково-кишкового тракту ШКТ (хронічний гастрит та дуоденіт, панкреатит та холецистит, виразкова хвороба, ЖКХ, паразитарні інвазії та захворювання кишківника, хронічний гепатит.займається ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ.  Лікар також займаєтьсяпрофілактикою захворювань органів ШКТ у пацієнтів, які тривало приймають медикаменти.

Потрібно бути уважним до свого здоров'я і при появі цих та інших симптомів звернутися до гастроентеролога у місті Львів до Медичного Центру NOVO.
 
 
NOVO-ГАСТРОЕНТЕРОЛОГІЯ
 
Діагностикою і лікуванням захворювань органів шлунково-кишкового тракту (хронічний гастрит та дуоденіт, панкреатит та холецистит, виразкова хвороба, ЖКХ, паразитарні інвазії та захворювання кишківника, хронічний гепатит.займається ГАСТРОЕНТЕРОЛОГ.
Симптоми та скарги, при яких радить гастроентеролог Медичного Центру NOVO у місті Львові звернутися до нас на консультацію:
 
  • неприємний запах з рота
  • гіркота та нудота
  • біль в животі різної локалізації
  • важкість в животі після їжі
  • розлади стільця:діарея або закрепи
  • здуття живота
  • зміни на шкірі та ін. симптоми
     
Гастроентеролог Медичного Центру NOVO у місті Львові детально збере анамнез, скарги, уважно проведе об'єктивний огляд, поставить опередній діагноз, запропонує тільки необхідне обстеження та призначить коректне лікування.

ВАРТІСТЬ
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 
УЗД в гастроентерології
УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка) 590
УЗД печінки 380
УЗД жовчевого міхура, жовчевих протоків 360
УЗД підшлункової залози 330
УЗД селезінки 350
Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревенного простору (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки, надниркові залози, сечовий міхур) 790

записатись на прийом
   
 
  

записатись на прийом   
 
 
всі медичні напрямки NOVO


повний перелік NOVO-обстежень


 
Медперсонал
Тетяна Яріш лікар-терапевт-гастроентеролог
Зоряна Гук-Лешневська гастроентеролог