Колоноскопія у Львові в NOVO

Колоноскопія у Львові в Медичному центрі NOVO, ендоскопія Львів, гастроскопія ЛьвівНаш Медичний Центр “NOVO” проводить колоноскопію у Львові відеоендоскопічною системою, яка виготовлена японською компанією “OLYMPUS”. Цей виробник є лідером з виробництва такого обладнання у світі.

Після кожної процедури відеоендоскопічна система повністю дезінфікується і очищується — обробляється спеціальними засобами та розчинами, які забезпечують її стерильність. Так що кожен пацієнт буде захищений і може почуватися безпечно під час процедури.
 

Показання та протипоказання до проведення колоноскопії у Медичному центрі NOVO у Львові


ПОКАЗАННЯ ДЛЯ КОЛОНОСКОПІЇ:
 
  • загальний профілактичний скринінг з приводу раку товстої кишки (тотальна колоноскопія);
  • наявність в калі гною, слизу і крові;
  • часті проноси чи закрепи;
  • біль в животі чи в ділянці прямої кишки;
  • відчуття здуття живота, кишкові коліки;
  • різке зниження ваги без зміни раціону харчування та інших причин;
  • малокрів’я незрозумілого походження (анемія — низький рівень гемоглобіну);
  • відчуття присутності стороннього тіла в прямій кишці;
  • підозра на наявність різних (злоякісних та доброякісних) новоутворень товстої кишки, які виявили інші методи діагностики (КТ, МРТ чи УСГ);
  • пошук первинної пухлини за умови виявлення метастазів;
  • моніторинг консервативного і хірургічного лікування.  
Зауважимо, що будь-які перелічені проблеми з кишківником, а також обтяжена спадковість (наявність у близьких родичів діагнозу карцинома або аденома) і досягнення певного віку (рекомендовано після 40 років навіть за відсутності будь-яких симптомів) вимагає без зволікань звернутись за консультацією до лікаря-ендоскопіста.

За умови планового профілактичного огляду (ті обстеження , що проводяться як скринінг колоректального раку) пацієнту рекомендовано напередодні зробити загальний аналіз крові розгорнутий (+кількість тромбоцитів), коагулограму, відмінити прийом ліків для розрідження крові. Тому що лікар під час виконання діагностики одразу може і видалити знайдені дрібні зміни слизової, тобто провести лікувальні маніпуляції, звісно попередньо узгодивши це з пацієнтом.

 
ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ КОЛОНОСКОПІЇ:
 
  • гострий інфаркт міокарда і декомпенсована серцево-легенева недостатність;
  • інсульт;
  • недавно перенесений інфаркт;
  • вагітність (підвищується ймовірність викидня або передчасних пологів);
  • виражене загострення неспецифічного виразкового коліту;
  • гострий інфекційний процес будь-якої локалізації;
  • гострий дивертикуліт;
  • аневризма аорти;
  • серцева недостатність;
  • перитоніт;
  • напружений асцит (скупчення рідини в черевній порожнині);
  • виражена інтоксикація.

 

Ціни на колоноскопію у Львові у NOVO

Вартість колоноскопії в медичному центрі NOVO у Львові наведена нижче в таблиці
 
НАЗВА
ВАРТІСТЬ, грн
Колоноскопія 2100
Колоноскопія з медикаментозним сном  3600
Біопсія під час ендоскопії з патоморфологічним дослідженням 1480
Поліпектомія під час КС (1 категорія) з патоморфологічним дослідженням 4950
Поліпектомія під час КС (2 категорія) з патоморфологічним дослідженням 9900
Ендоскопічна зупинка кровотечі при колоноскопії (без вартості набору) 3000
 

Підготовка до колоноскопії під наркозом або без наркозу

 Пацієнт необхідно брати активну участь у підготовці до колоноскопії.


Буряк, вишні, препарати із вмістом заліза та вісмуту, прийом активованого вугілля тощо можуть призводити до труднощів в інтерпретації обстеження, тому необхідно утриматись від цих речовин упродовж 4-5 днів перед процедурою. У день дослідження немає необхідності голодувати (особливо хворим на діабет). Легкий сніданок (каша, яйце, хліб, чай) не заважає дослідженню (крім випадків обстеження під загальним знечуленням), а лише покращить самопочуття і дозволить легше перенести колоноскопію.
 
Впродовж 1-4 днів варто пити прозорі напої та споживати їжу, яка легко засвоюється (м’ясні бульйони, відварене м’ясо та рибу, білий хліб, сухарі, печиво).  За 2-3 доби до обстеження необхідно вилучити з раціону свіжі кольорові фрукти та овочі, квасолю, горох, чорний хліб, горіхи, газовані напої, м'ясо,  соняшникове насіння та продукти з різними насіннєвими включеннями (виноград, гранати, помідори, ківі, малина, порічки, кісточки в яблуках та кавуні), продукти, які містять МАК. 

Підготовка кишечнику до проведення діагностичної процедури колоноскопії чи хірургічної ендоскопії вимагає вживання спеціального препарату – Діагнолу за такою схемою:

 В переддень обстеження: можна снідати та обідати до 15:00 год! Пообідати дозволяється супом, віддати перевагу рідкій їжі.
О 18:00 год  розчинити 1 пакетик Діагнолу в 1 літрі води і пити в темпі по склянці кожні 15 хв. Для покращення смакових якостей розчину та кращої підготовки кишки можна вичавити сік з пів лимона в 1 л розчину, або добавити 3-4 таблетки вітаміну С.
О 19:00 год — 1 пакетик Діагнолу/літр води, пити по склянці кожні 15 хв.
 
З 18:00 год до 20:00 год пацієнт повинен випити цих дві літри приготовленого розчину. Окрім розчину, можна пити прозорі рідини (вода, неконцентрований чай, який можна солодити, прозорий сік БЕЗ м'якоті та НЕ червоних кольорів). Забороняється  споживати тверду їжу, пити молоко чи якісь йогурти.
Добре, коли пацієнт п'є розчин для підготовки та дотримується рухового режиму (не просто лежить на дивані і чекає ефекту препарату, а ходить кругом дивана, щось робить по дому).
 
Наступного дня,  вранці:
о 6:00 год   розчинити 1 пакетик Діагнолу в 1 літрі води і пити  в темпі по склянці кожні 15 хв.
о 7:00 год — 1 пакетик/літр води і пити можна в швидшому темпі.
 
Важливо випити весь приготований розчин ( 2 літри ввечері+2 літри вранці = 4 літри), і ні в якому разі не зменшувати об'єми води, тоді кишечник  буде адекватно підготовлений до обстеження.
 
Дозволяється легкий сніданок близько 11:00 год (печиво ”Марія”, йогурт густий на ложку) якщо пацієнт має бажання щось поїсти та якщо не заплановано робити комплексне обстеження, тобто колоноскопію з гастроскопією під медикаментозним сном за один візит, бо тоді їсти не можна.
 
Якщо планується седація (медикаментозний сон), то за дві-три години до процедури обмежуємо прийом будь-якої рідини та їжі.
 
Обстеження о 13:00 год, чи 14:00 год.
Залежно від години, на котру запланована колоноскопія, лікар-ендоскопіст в телефонному режимі  корегує  час прийому препарату для підготовки. Рекомендовано, щоб прийом розчину для підготовки кишечника завершити за 5-6 годин до огляду кишки. Доведено, що цей інтервал є ідеальним для найкращої   візуалізації.

Крім препарату для підготовки дозволено пити прозорі рідині (негазована вода, неконцентрований чай). В переддень обстеження та в день обстеження пацієнту призначають спеціальні препарати-піногасники (Еспумізан, Семитикон).

Важливо ретельно дотримуватись цих правил. Загалом споживання 4 літрів розчину Діагнолу дозволить підготувати кишечник до обстеження належним чином. А це допоможе лікареві-ендоскопісту якісно провести колоноскопію, поставити точний діагноз та обрати ефективний спосіб лікування.

 


Додаткові рекомендації перед проведенням колоноскопії


Рекомендації перед колоноскопією у Львові при хронічних закрепах.

У цьому випадку підготовка потребує впродовж кількох днів (3-4 дні) вжити такі препарати:
  • Мукофальк (підготовлена клітковина)  1-2 порошки в день , розводити вміст у воді, прозорих соках, кефірі, 
  • Форлакс  (порошки) 1-2 порошки в день, розводити вміст пакета в 1 склянці води,  Лактулоза до 40-60 мл на добу,
  • Сольові проносні.
При вираженій атонії кишки у людей похилого віку - додаткове застосування  клізми Нормакол або Фліт-реді-ту-юс, свічки бісакодил (1 св. на ніч) напередодні підготовки та в день обстеження.
 
При синдромі подразненої товстої кишки (СПК) з переважанням закрепів (спастичні коліти) необхідно вжити спазмолітики (Діцетел або Дуспаталін) по 1 пігулці  2-3 рази в день, 3-5 днів перед обстеженням.
 

 
ВАЖЛИВО для покращення якості підготовки до колоноскопії
 Одним із недоліків при підготовці товстої кишки препаратами ПЕГ (Ендофальк, Фортранс) та НФ (Фліт фосфо-сода) є  піноутворення.  Вживання Симетикону  (Еспумізан)  перешкоджає утворенню піни на стінках і в просвіті кишки (шляхом зниження поверхневого натягу бульбашок газу, сприяє їх розриву і подальшому всмоктуванні та виведенні з організму), зменшує піноутворення, покращує переносимість та ефективність підготовки до колоноскопії.  
 
Правильний розподіл доз ПЕГ у часі впливає на якість підготовки кишки. Дворазовий
прийом ПЕГ (2 л ввечері перед обстеженням та 2 л зранку в день колоноскопії) має більшу ефективність та краще переноситься пацієнтами у порівнянні із стандартним прийомом
4 л напередодні обстеження.
 
Застосування ПЕГ в комбінації з дворазовим прийомом Симетикону дозволяє вважати його одним з оптимальних способів підготовки товстої кишки, тому що полегшується  інтерпретація отриманих змін за рахунок кращої візуалізації. Метод простий, недорогий у використанні, підвищує комфортність проведення дослідження, не є обтяжливим для пацієнтів. Ефективність методів підготовки дворазовим прийомом ПЕГ та НФ майже однакова.

 
  

Як відбувається процедура колоноскопії під наркозом? 


Пацієнт лягає на кушетку на лівий бік, підгинає коліна до живота. Лікар вводить ендоскоп, який змазаний спеціальним гелем з анестетиками для кращої прохідності. Ендоскопіст здійснює огляд прямої кишки, усіх відділів товстої кишки та термінального відділу тонкої кишки, детальний огляд слизової, за потреби проводить біопсію та інші лікувально-діагностичні маніпуляції чи операції. 
Прийом у лікаря-ендоскопіста з процедурою колоноскопії триває 1,5 год.

 Для найкращого проведення обстеження та виключення бідь-яких больових відчуттів слід робити колоноскопію під наркозом у Львові також є можливість зробити колоноскопію без наркозу. У Медичному центрі NOVO є вся необхідна апаратура для моніторингу показників серцево-судинної та дихальної систем пацієнта, а висококваліфіковані анестезіологи забезпечують проведення  колоноскопій під таким загальним знечуленням. Пацієнт отримує якісну ендоскопічну діагностику.

 

Рекомендації після проведення колоноскопії 


Після процедури колоноскопії, яка відбулась з медикаментозним сном, споживати їжу можна не раніше 2 год після процедури.  Через 30-45 хв після завершення самої колоноскопії з седацією дозволяється вуглеводнева суміш (теплий солодкий чай).

Розпочинати їсти треба з рідкої їжі, невеликими порціями (200-300 мл), обмежити вживання сирих фруктів, овочів, солодощів, чорного хліба.

Заборонено керувати автомобілем та вживати алкогольні напої протягом 24 годин після процедури.
 
 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 17.00):

 

 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Під час колоноскопії спеціалісти досліджують будову та слизову оболонку товстої і прямої кишки й термінального відділу тонкої кишки пацієнта.

+

Скерування не є обов’язковим, але буде перевагою для проведення колоноскопії.

+

Лікар-ендоскопіст видає протокол відразу по завершенню обстеження. Результати біопсії формуються до 10 робочих днів та надсилаються Вам на електронну пошту.

+

У Медичному центрі NOVO проводять колоноскопію  відеоендоскопічною

  • системою, виготовленою японською компанією “OLYMPUS” – лідером з виробництва ендоскопічного обладнання у світі.
  • Можливість проведення колоноскопії під загальним знечуленням.
  • Висококваліфіковані спеціалісти, котрі максимально допоможуть Вам вирішити проблему.


Медперсонал
Любомир Когут
Любомир Когут лікар-ендоскопіст кандидат медичних наук
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.