Грантова програма "Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства"

Установа благодійного фонду “Центр медичних інновацій” (Медичний центр NOVO) в рамках програми "Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства"(“NOVO_helpforpeople”) надає безкоштовні  діагностичні послуги:
 • Учасникам бойових дій та ветеранам війни.
 • Військовослужбовцям, котрі перебувають на лікуванні  у госпіталях.
 • Внутрішньо переміщеним особам до 18 років та інвалідам І-ої групи усіх вікових категорій.
 • Членам родин осіб, зниклих безвісти за особливих обставин тощо.

Цей проєкт створено Установою благодійного фонду "Центр медичних інновацій" завдяки отриманому гранту від Програми «Підтримка організацій громадянського суспільства (ОГС)» в Україні у межах  фінансової підтримки Міністерства закордонних справ і справ Співдружності націй та розвитку Великої Британії. Програма реалізується Crown Agents у партнерстві з International Alert і у співпраці з Crown Agents in Ukraine. 

 

Перелік безоплатних послуг Програми:

 • Магнітно-резонансна томографія (МРТ).
 • Комп'ютерна томографія (КТ).
 • Ультразвукова діагностика (УЗД).
 • Ендоскопія.
Медичний центр NOVO використовує високотехнологічне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта. Завдяки інноваційним технологіям та високій професійній майстерності наших фахівців ми здійснюємо неоціненний внесок у розвиток здорового суспільства задля розвитку й процвітання України!


 

Хто може скористатись безоплатними послугами Програми?

 1. Учасники бойових дій та ветерани війни.
 2. Військовослужбовці за скеруваннями львівських віськових госпіталів.
 3. Діти внутрішньо переміщених осіб до 18 років та інваліди І-ої групи.
 4. Члени родин військовослужбовців, зниклих безвісти за особливих обставин. Скористатися послугами можуть рідні першої лінії споріднення (батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені) за скеруванням Комунального підприємства Львівської обласної ради «Будинок воїна».  
ВАЖЛИВО!

Для діагностики МРТ та КТ обов'язково необхідно мати скерування від лікаря із зазначенням ділянки, що потребує обстеження.

Програма пільгових обстежень передбачає запис на діагностику без повторних візитів на те саме обстеження, окрім повторної консультації спеціаліста

Що необхідно зробити, аби отримати безкоштовні медичні послуги за програмою "Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства" (“NOVO_helpforpeople”?)


Учасникам бойових дій та ветеранам війни:

- Зателефонувати у контакт-центр Медичного центру NOVO та попередньо узгодити з адміністратором можливість, день і час прийому згідно із графіком роботи Установи.
- Завітати до Медичного центру NOVO за 20 хвилин до призначеного часу для оформлення візиту.
- Надати адміністратору рецепції паспорт, ідентифікаційний код та паперове або копію електронного посвідчення учасника бойових дій, видане з 2014 року, чи довідку про безпосередню участь у бойових  діях у період повномасштабного вторгнення рф в Україну.
-  Написати відповідну заяву про отримання безоплатної послуги.

докладніше >>>

 
Військовослужбовцям, котрі перебувають на лікуванні  у львівських військових госпіталях:
 
- Завітати до Медичного центру NOVO за 20 хвилин до призначеного часу для оформлення візиту за попередньо узгодженим часом обстеження з адміністратором рецепції координатором чи лікарем – представником одного із військових госпіталів згідно із підписаним Меморандумом про співпрацю.
- Надати адміністратору рецепції скерування від госпіталю відповідної форми, паспорт, ідентифікаційний код, військовий квиток.
 
 
Внутрішньо переміщеним особам до 18 років та інвалідам І-ої групи усіх вікових категорій:

- Зателефонувати у контакт-центр Медичного центру NOVO та попередньо узгодити з адміністратором можливість, день і час прийому згідно із графіком роботи Установи.
- Завітати до NOVO за 20 хвилин до призначеного часу для оформлення візиту.
- Надати адміністратору рецепції довідку внутрішньо переміщеної особи одного з батьків (опікунів) та дитини, видану після 24.02.2022 року, із зазначенням місця реєстрації у Західному регіоні, паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження чи паспорт дитини.
-  Написати відповідну заяву про отримання безоплатної послуги для дитини.
- Внутрішньо переміщеним особам, котрі мають посвідчення інваліда І-ої групи, необхідно також надати довідку внутрішньо переміщеної особи, видану після 24.02.2022 року, із зазначенням місця реєстрації у Західному регіоні, паспорт, ідентифікаційний код, та написати заяву відповідної форми.

докладніше >>>


Членам родин військовослужбовців, зниклих безвісти за особливих обставин:
 
- Зателефонувати у контакт-центр Медичного центру NOVO та попередньо узгодити з адміністратором можливість, день і час прийому згідно із графіком роботи Установи.
- Завітати до NOVO за 20 хвилин до призначеного часу для оформлення візиту.
- Надати адміністратору рецепції скерування відповідної форми від КЗ ЛОР БУДИНОК ВОЇНА, паспорт, ідентифікаційний код, витяг з державного реєстру про те, що військовослужбовець – член родини пацієнта,  вважається особою,  зниклою безвісти за особливих обставин.
- Якщо обстеження проходитиме особа до 18 років, її представнику потрібно надати свідоцтво про народження чи паспорт дитини.

докладніше >>>
 
 

Якщо у Вас є потреба пройти діагностику у Медичному центрі NOVO і Ви належите до категорії осіб, котрі підлягають умовам програми "Надання високотехнологічних інноваційних медичних послуг соціально вразливим категоріям суспільства"​ (“NOVO_helpforpeople”), проте не можете визначитись з ділянкою обстеження чи видом діагностики, запрошуємо скористатись можливістю отримання безоплатної консультації, за висновком якої Ви зможете отримати скерування спеціаліста та вичерпну інформацію стосовно доцільності проходження того чи іншого виду обстеження.
 

Публікації

 
 
 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює у будні з 08.00 до 22.00, субота - 08.00-21.00, неділя - 10.00 - 17.00):


Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.