Експертна Рада



ЮРІЙ АНТИПКІН
 -
 
вчений-клініцист у галузі педіатрії, академік Академії медичних наук України, доктор медичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, Президент Асоціації педіатрів України, член Американської Академії педіатрів та Європейської Асоціації педіатрів.

СЕВЕРИН ДИБА -
президент Всеукраїнської громадської організації "Асоціація лікарів залізничного транспорту України", головний редактор журналу "Медицина транспорту України", Заслужений лікар України, кандидат медичних наук.

ДМИТРО КВІТ -
заслужений лікар України.

ЛЕОНІД МАРКІН - 
член-кореспондент Академії медичних наук України за спеціальністю акушерство та гінекологія, доктор медичних наук, професор , Заслужений діяч науки і техніки України, завідувач кафедри акушерства та гінекології Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького, Віце-президент Асоціації акушерів-гінекологів України, член Європейської Асоціації акушерів-гінекологів, член редакційної колегії журналу "Педіатрія, акушерство та гінекологія", „Репродуктивное здоровье женщины”, „Практична медицина”.

ВІРА ПАВЛЮК -
доктор медичних наук, член Правління Міжнародного Благодійного Фонду "Україна 3000" - координатор програми "Від лікарні до лікарні".


 
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.