МРТ молочних залоз 
ВАЖЛИВО!

Пацієнтам при записі на МРТ обов'язково вказувати свою вагу, адже допустиме значення для проведення діагностики - 100 кг (для пацієнтів із зростом 180-190 см - до 110 кг)


ЩО ТАКЕ МРТ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) молочних залоз - це неінвазивний діагностичний метод, який лікарі використовують для виявлення різноманітних захворювань.
 
Порівняно з іншими способами діагностики такими як мамографія та ультразвук магнітно-резонансна томографія в цій галузі значно ефективніша і дає можливість виявити рак молочної залози на ранній стадії. Oкрім того, повна діагностика грудей в дослідженні МРТ розширюється з допомогою оцінки субтрактивних кривих, отриманих з динамічної візуалізації після внутрішньовенного введення контрастної речовини.

Ми рекомендуємо проходити щорічно МРТ-обстеження молочних залоз жінкам з високим ризиком розвитку онкологічної патології.
Важливо! У жінок, що проходять МРТ грудей раз на рік, можливість летального результату від онкології зводиться до мінімуму.

МРТ молочної залози можна повторювати багато разів, а відсутність негативного впливу на організм жінки робить цей вид дослідження найбільш поширеним в сучасній медичній діагностиці.
 

ПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МРТ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

 • при неможливості встановити вірний діагноз на основі раніше проведеної мамографії та ультразвукової діагностики;
 • скринінг у жінок з високим ризиком розвитку раку молочної залози, особливо, коли він є  у її родичів;
 • після встановлення діагнозу раку молочної залози для визначення розміріві пухлини та, чи є інші види онкології в одній молочній залозі і чи є прояви онкології у іншій молочній залозі; 
 • задля спостереження за динамікою стану здоров’я після проведеного лікування; 
 • для діагностики будь-яких інших захворювань молочної залози у вагітних і у випадку, коли є протипокази до рентгенографії;
 • з метою визначення стану молочних залоз і цілісності силіконових імплантатів.
 

ПРОТИПОКАЗАННЯ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МРТ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ


 
Хоч МРТ молочних залоз є безпечним методом, у цієї процедури є протипоказання, в т.ч., враховуючи контрастування. Та більшість з них при відповідній підготовці можна уникнути:
 • наявність в організмі пацієнта металевих предметів (імплантати, кліпси, брекети і ін.);
 • присутність гіперкінезів (мимовільних рухів); судоми, м'язові спазми тощо;
 • алергія у пацієнта на контрастну речовину;
 • наявність кардіостимулятора або інсулінової помпи: вплив магнітних хвиль здатне вплинути на стабільну роботу апарату;
 • хронічна ниркова недостатність або інші захворювання сечостатевої системи;
 • вагітність або, якщо пацієнтка годує грудним молоком;
 • пацієнці притаманний страх замкненого простору (клаустрофобія);
 • наявність на тілі татуювання фарбою, що має домішки металу.
 

МРТ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ У ЛЬВОВІ: ЯК ПІДГОТУВАТИСЬ ДО ПРОЦЕДУРИ?Особливої спеціальної попередньої підготовки для МРТ молочних залоз у Львові не потрібно. Рекомендації щодо прийому їжі і рідини перед дослідженням залежать від особливостей самого дослідження. Переважно пацієнтці дозволяють дотримуватися звичного розпорядку дня і вживати їжу і лікарські препарати в звичному порядку, якщо тільки лікар не скаже протилежне.

Оптимальний час для МРТ молочних залоз - між 5-м і 12-м днем менструального циклу (в першу фазу), коли у жінки в молочних залозах набряклість і інфільтрація навколо великих проток відсутні і результат обстеження буде більш інформативний. При менопаузі підійде будь-який
період.

За потреби лікар призначить дотримання особливого харчового режиму або обмежить прийом деяких лікарських засобів. Для цього вам потрібно звернутись до фахівців Медичного Центру NOVO.


ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МРТ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ У ЛЬВОВІПеред початком проведення МРТ молочних залоз у Львові пацієнтка знімає з себе всі предмети, які виготовлені з металу (прикраси, пірсинг, шпильки, годинник тощо). Пацієнт нерухомо лежить на столі, який переміщується безпосередньо в кільце МР-томографа, де і відбувається сканування. Жінка може відчувати печіння або поколювання. Ці ознаки вважаються нормою. У випадку виникненні непередбачуваних ситуацій, сильних больових відчуттів або різкого погіршення стану пацієнтка може повідомити про це лікаря через вбудовану систему зворотного зв'язку.

Для обстеження використовується спеціальна котушка з використанням якої оцінюється стан обох молочних залоз. Тривалість дослідження займає в середньому 45-60 хв; воно складається з декількох циклів, які тривають по кілька хвилин.

Переважно під час виконання МРТ молочних залоз у Львові необхідно застосовувати контрастний засіб з подальшим додатковим скануванням (прибл. 10-15 хв). Матерям, які годують грудним молоком необхідно утриматися від годування на 36-48 годин після введення контрастної речовини.
 
Фахівці Медичного Центру NOVO нададуть вам висновок з результатом МРТ молочних залоз в найкоротший можливий термін після процедури За даними обстеження лікар робить висновки про подальший розвиток захворювання і планує найбільш ефективну схему лікування.

І будьте здорові!


 
 

ВАРТІСТЬ МРТ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ У ЛЬВОВІ В ЦЕНТРІ NOVO

   
НАЗВА
ВАРТІСТЬ, 
грн
МРТ молочних залоз з контрастним підсиленням 4950

Видалити рядки

Читайте також


МРТ серця в Медичному Центрі НОВО
МРТ голови в Медичному Центрі НОВО
МРТ черевної порожнини в Медичному Центрі НОВО
МРТ простати в Медичному Центрі НОВО
МРТ суглобів в Медичному Центрі НОВО
МРТ тазу в Медичному Центрі НОВО

 

записатись на прийом     

повний перелік NOVO-обстежень


 
ВАЖЛИВО!

Пацієнтам при записі на МРТ обов'язково вказувати свою вагу, адже допустиме значення для проведення діагностики - 100 кг (для пацієнтів із зростом 180-190 см - до 110 кг)

Питання, які часто задають пацієнти

+

МРТ молочних залоз призначають у випадках, коли потрібні уточнення УЗД або мамографії.

+

У “NOVO” Ви отримаєте високоточний результат дослідження на найсучаснішому магнітно-резонансному томографі з супроводом радіолога-мамолога з великим досвідом роботи.

+

Так. МРТ молочних залоз рекомендується проводити між 5-тим і 12-тим днем менструального циклу.

+

Обстеження триває орієнтовно 45-60 хв.

+

Вартість цього виду МРТ буде залежати від того, чи використовується контрастування. Детальніше тут.

Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.