МРТ простати у Львові

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) простати у Львові - це неінвазивний метод обстеження, який лікарі використовують для отримання зображень передміхурової залози та навколишніх тканин. Ці детальні зображення дозволяють лікарям оцінювати стан простати  і визначати наявність змін в органі. Потім зображення переглядаються на моніторі комп'ютера, видруковуються на термографічну плівку при потребі, копіюються на компакт-диск та можуть передаватится на електронну почту пацієнта або консультуючого лікаря.

 
ВАЖЛИВО!

Пацієнтам при записі на МРТ обов'язково вказувати свою вагу, адже допустиме значення для проведення діагностики - 100 кг (для пацієнтів із зростом 180-190 см - до 110 кг)


ПОКАЗИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МРТ ПРОСТАТИ

Передміхурова залоза є частиною чоловічої репродуктивної системи. Вона розташована перед прямою кишкою і нижче сечового міхура, виконує репродуктивну функцію.
 
МРТ передміхурової залози призначається консультуючим лікарем для оцінки стану передміхурової залози.
Показами до МРТ простати  у Львові:
 • інфекції (простатит) або абсцес простати.
 • збільшена простата, що називається доброякісною гіперплазією простати (ДГПЗ).
 • рак передміхуровоі залози
 • вроджені аномалії
 • ускладнення після тазової хірургії.
На відміну від інших рентгенологічних обстежень , таких як комп"ютерна томографія (КТ) або ультразву к(УЗД), МРТ дає  детальнішу оцінку стану простати для підтвердження або заперечення того чи іншого діагнозу. 

ПІДГОТОВКА ДО МРТ ПРОСТАТИ У ЛЬВОВІ


Спеціальної підготовки для сканування простати на магнітно-резонансному томографі нема. Пацієнт може приймати будь-які регулярні ліки, вживати їжу та напої, як зазвичай.  В окремих випадках лікар може призначити спеціальну дієту за добу перед дослідженням.
 МРТ обстеження простати у більшості випадків вимагає введення контрастного матеріалу для кращоі візуалізаціі  та при онкологічних процесах. Зокрема, в Медичному центрі NOVO  обстеження простати з контрасним підсиленням здійснюється під наглядом лікаря-анестезіолога, який перед обстеженням з’ясовує чи є у вас алергія будь-якого виду, наприклад, на їжу або навколишнє середовище, або якщо у вас астма.

Важливо також повідомити рентгенологу про деякі  стани вашого організму, такі як, наприклад,  важка хвороба нирок чи трансплантація печінки. У таких випадках необхідно буде провести аналіз крові, щоб визначити, чи функціонують нирки належним чином.
Також ,якщо у вас є клаустрофобія (страх замкнених приміщень) або якась інша тривога, ваше обстеження може бути проведене під седацією( медичний сон).

 До обстеження на магнітно-резонансному томографі НЕОБХІДНО:
    залишити поза приміщенням, де буде проводитися обстеження, такі елементи:
 • різні електронні гаджети
 • ювелірні прикраси та інші аксесуари, в тому числі,  елементи пірсингу,  годинники, кредитні картки та слухові апарати, які можуть бути пошкоджені
 • шпильки, металеві блискавки та подібні металеві елементи, які можуть спотворювати зображення МРТ
 • знімні стоматологічні протези
 • ручки, кишенькові ножі та окуляри
У більшості випадків обстеження МРТ безпечно для пацієнтів з металевими імплантатами, за винятком декількох типів. А саме:
 • кохлеарний (вушний) імплант
 • деякі типи кліпів, які використовуються для аневризм головного мозку
 • деякі типи металевих котушок, які розміщені в кровоносних судинах
 • майже всі серцеві дефібрилятори і кардіостимулятори
Пацієнт повинен повідомити рентгенологу про будь-які металеві елементи або шматки металу(осколки, кулі,тощо), які можуть бути присутніми у  тілі. 
 


ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МРТ ПРОСТАТИ

На відміну від звичайних рентгенологічних досліджень та комп'ютерної томографії (КТ) ­- МРТ простати у Львові не використовує іонізуюче(рентгенівське) випромінювання.  Пацієнт перебуває на рухомому тестовому столі. Спеціальні підкладки можуть використовуватися, щоб допомогти вам залишатися на місці та підтримувати правильне положення під час візуалізації.

Радіолог та рентген-лаборант під час  проведення обстеження  працюють за комп'ютером поза приміщенням, де проводиться обстеження ( операторська).

Пристрої, що містять котушки, які передають та приймають радіохвилі, розміщені навколо або поруч з областю досліджуваного тіла.
Якщо в обстеженні МРТ буде використаний контрастний матеріал, медсестра  вставить внутрішньовенний  катетер у вену вашої руки .
Саме дослідження відбувається впродовж кількох послідовних сканувань і весь процес обстеження триває до 45 хвилин.

Дослідження абсолютно безболісне.
 
Фахівці Медичного Центру NOVO на основі отриманих зображень нададуть пацієнтові відповідне заключення.


 

ВАРТІСТЬ МРТ ПРОСТАТИ У ЛЬВОВІ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO


Ціни на МРТ простати у Львові центру NOVO
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ 
грн
МРТ органів малого таза у чоловіків (передміхурова залоза, сечовий  міхур, пряма кишка) 3250
Мультипараметрична МРТ простати з контрастним підсиленням 4950

МРТ простати у Львові, Медцентр NOVO
 
 
Читайте такожМРТ голови в Медичному Центрі НОВО
МРТ черевної порожнини в Медичному Центрі НОВО
МРТ молочних залоз в Медичному Центрі НОВО
МРТ суглобів в Медичному Центрі НОВО
МРТ тазу в Медичному Центрі НОВО

 

записатись на прийом     

повний перелік NOVO-обстежень

 
 
ВАЖЛИВО!

Пацієнтам при записі на МРТ обов'язково вказувати свою вагу, адже допустиме значення для проведення діагностики - 100 кг (для пацієнтів із зростом 180-190 см - до 110 кг)

Питання, які часто задають пацієнти

+

У медичному центрі “NOVO” цей вид дослідження здійснюється на надсучасному магнітно-резонансному томографі (високоточний результат) з супроводом досвідчених лікарів-радіологів.

+

Лікар дає скерування на цей вид дослідження при різноманітних захворюваннях простати: гіперплазії, інфекціях, абсцесах, вроджених аномаліях, раку передміхурової залози та ін. Також воно може бути потрібним для уточнення результатів УЗД або КТ.

+

Це означає, що обстеження проводиться із застосуванням контрастної речовини, яка дає можливість відрізнити запалення простати чи суміжних структур від раку.

+

Немає спеціальної підготовки до цієї процедури. Однак, для власної безпеки пацієнт перед процедурою має повідомити лікаря про наявні металеві предмети та пристрої в тілі. Детальніше тут.

+

В основному МРТ простати триває 45-60 хв.

Медперсонал
Тетяна Мирон
Тетяна Мирон рентгенлаборант
Марія Франків
Марія Франків рентгенлаборант
Марія Ткач
Марія Ткач рентгенлаборант
Вероніка Євтух лікар-радіолог, NOVO
Вероніка Євтух лікар-радіолог провідний
Юлія Новікевич
Юлія Новікевич рентгенлаборант
Олеся Савчин
Олеся Савчин лікар-рентгенолог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.