Про центр

ІНТРО

ЛЮБІТЬ ЖИТИ!

Що виділяє людину, котра по-справжньому любить життя? Чи Ви такі? Адже це почуття, котре допомагає нам разом подолати перешкоди, що з'являються на життєвому шляху кожного.  І якщо ми впевнені та спокійні, володіємо належними знаннями, навиками та сучасними технологіями - тоді нам нічого хвилюватись… Тому ми щиро бажаємо усім нам впевненості, волі та сили духу, віри в перемогу над усіма негараздами. Будьмо такими самі і вчімо цьому наших дітей. 

Запрошуємо до нашого товариства, до гурту однодумців, котрі
,попри традиційні привітання, говорять один одному ще одне.  Сьогодні скажемо його і Вам  – ЛЮБІТЬ ЖИТИ! 


УЧАСТЬ В АСОЦІАЦІЯХ

 


Медичний Центр NOVO є асоційованим учасником Американо-Української Ділової Ради, діяльність якої скерована на просування інтересів торгових та інвестиційних компаній США на український ринок, сприяння поліпшенню умов двосторонньої торгівлі та інвестицій, розвитку міцних дружніх двосторонніх відносин.
Всеукраїнська благодійна організація «Асоціація благодійників України» (Асоціація) виступила ініціатором та координатором міжнародної благодійної програми #CharityHelpUA . Завданням програми є об’єднання зусиль та ресурсів членів асоціації, її партнерів та благодійників на допомозі у захисті України від російських загарбників та подолання гуманітарних викликів пов’язаних з військовими діями.Рішенням правління Асоціації функції оператора Програми в медичному та логістичному напрямку делеговано члену Асоціації - Установі благодійного фонду « Центр медичних інновацій» (Медичний центр NOVO).
Установа благодійного фонду « Центр медичних інновацій» э одним із засновників Львівського кластеру медичного бізнесу.
 

ЧИСТА ЛІКАРНЯ

Медичний Центр NOVO успішно пройшов сертифікацію та 7 серпня отримав заслужену відзнаку в рамках Всеукраїнського проекту "Чиста лікарня безпечна для пацієнта", який здійснює Асоціація "Служба організації інфекційного контролю" та Асоціація медичних сестер України.NOVO-МІСІЯ

Ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства.

Ви хочете переконатись у належному стані свого організму чи відчуваєте якусь стурбованість з приводу стану свого здоров’я? Медичний Центр "NOVO" створений для того, щоб допомогти всім отримати легко та комфортно сучасні, ВИСОКОТОЧНІ МЕДИЧНО-ДІАГНОСТИЧНІ ПОСЛУГИ. 
Адже будь-яку хворобу легше попередити, ніж потім лікувати. Тому ми впевнені, що СТАНЕМО ВАШИМ ДОВІРЕНИМ ДРУГОМ, і допоможемо запобігти можливим помилкам в збереженні свого здоров’я та повноцінного способу життя.NOVO – так ми назвали себе. Бо ми прагнемо БУТИ НОВИМИ і вже багато в нашому діагностичному центрі відповідає цій досить амбітній та інноваційній назві. Від комунікативної ідеології щодо наших пацієнтів до новітніх технологічних рішень, котрі були закладені у виготовлення та подальшу роботу нашого обладнання, аналогів якому нема в Західній Україні.

І недаремно ми відкрили свій центр саме в міській дитячій клінічній лікарні. Бо ми так хотіли. Бо діти – це наше нове життя нашої держави і наших родин. Пам'ятаєте, ВСЕ НАЙКРАЩЕ - ДІТЯМ! Цього ніхто не відміняв і не відмінить!Впевнені, що й ДОРОСЛІ ПАЦІЄНТИ гідно оцінять переваги нашого обладнання та фаховість нашого персоналу. Габарити обладнання дозволяють обстежувати пацієнтів навіть з дуже великими формами тіла. А точні результати обстеження та консультації наших фахівців допоможуть визначити для Вас ефективний курс лікування.

Нашими партнерами є Львівська міська дитяча клінічна лікарня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», Західноукраїнський спеціалізований дитячий центр. З колегами ми успішно реалізуємо нашу благодійну програму під гаслом Здійснивши обстеження у нас Ви робите внесок в реалізацію благодійної програми NOVO медичної допомоги дітям.
РОБИМО ДОБРО ТА ЗАЛУЧАЄМО ДО ЦЬОГО ІНШИХ!            


NOVO-ЗАСОБИ

На Вас чекає кваліфікований та привітний персонал. Підбором професійних адміністраторів ми займались не один день. А досвід та знання наших лікарів, впевнені, не викличе ніяких сумнівів. А ще вони в нас дуже добрі психологи і педагоги. Ваші діти позбудуться остраху перед медичним закладом. Хоча, чому тільки діти...

Центр NOVO оснащений всім необхідним для роботи. Нами придбано тільки нове безпечне перевірене обладнання провідник виробників. 
Ним могли б похвалитись кращі світові діагностичні центри та клініки. Зокрема:
- магнітно-резонансний томограф Optima MR450w GE Healthcare;
- комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime;
- апарати ультразвукової діагностики: ультразвукові сканери Accuvix V20 Prestige та MySono U5 Samsung.
І ще всього багато іншого…


 
Ми приділяємо значну увагу комунікативним технологіям. Це і багатоканальні телефонні лінії, і попередній запис в зручний час, і історія Ваших до нас візитів та архів досліджень у Вашому особистому кабінеті на нашому сайті.  До речі, Ви вже зареєструвались?...
 
Ми все зробимо, щоб Ви назвали нас хорошими, корисними, одним словом, справжніми друзями. 
 
І пам'ятаєте? Ми з Вами ЛЮБИМО ЖИТТЯ!NOVO-ПЕРСОНАЛ

Ми пишаємось своїм колективом. Висококваліфікований медичний персонал NOVO є запорукою довіри до нас. А участь наших провідних фахівців у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід. Авторитет наших лікарів, часті звертання за діагностичними та консультативними послугами спонукав нас запровадити незалежний експертний висновок від фахівців NOVO. 


NOVO-ІСТОРІЯ

Впродовж 8-и років Медичний Центр NOVO здобув чималий авторитет серед професійних медичних кіл України та за кордоном. На базі Центру відбулись медичні семінари, міжнародні зустрічі фахівців, а у 2018 році  ми вперше  стали головним партнером та співорганізатором XII Міжнародного семінару радіологівЧимало цікавого та пам'ятного було за ці роки. Все найважливіше ми зберегли в нашому медіа-центрі, щоб показати і Вам.

\


Впевнені, що і цікавими для вас будуть наші офіційні сторінки в соцмережах
Знайдіть нас у facebook
Знайдіть нас у instagram
Знайдіть нас у youtube

 

 
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ЛЮБІТЬ ЖИТИ!
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо: Пн-Пт - 8:00-21:30, Сб - 8:00-21:00, Нд - 10:00-18:00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.