Магнітно-резонансний томограф Optima MR450w 1,5Т з набором котушок GEMОПИС СИСТЕМИ
Магнітно­резонансний томограф Optima MR450w 1,5Т ­ - одна з найновіших розробок компанії GE Healthcare. Завдяки принципово новим технологіям томограф поєднує можливість отримання оптимальної якості зображень, які допоможуть встановити точний діагноз. Діаметр тунелю 70 см забезпечує комфортніші умови для пацієнтів, в першу чергу, для повних людей, дітей та осіб, які страждають на клаустрофобію. При цьому підвищену зручність для пацієнтів забезпечено не тільки широким тунелем/ Клінічні додатки нового покоління скорочують тривалість досліджень,а поліпшений потік повітря забезпечує зручний мікроклімат під час дослідження.

Постачальник обладнання - «Компанія «Протек Солюшнз Україна». яка займається комплексним забезпеченням українських медичних установ сучасним медичним обладнанням і надає якісне сервісне обслуговування та консультацію фахівців високого рівня. Protech Solutions є офіційним партнером компанії GE Healthcare (США) по роботі з медичними центрами та клініками. Завдяки співпраці з центром NOVO, українські громадяни отримали можливість проведення якісної діагностики за допомогою світового бестселера в області МРТ - Optima MR450w 1,5 Т GEM. Дана система розроблена спеціально, щоб підвищити рівень комфорту при дослідженні для пацієнтів, забезпечуючи при цьому безкомпромісну якість клінічних зображень.
 

NOVO-ПЕРЕВАГИ КОНСТРУКЦІЇ СИСТЕМИ
 • Конструкція магніту. Магніт довжиною 145 см забезпечує однорідну контрастність тканин у зручних для пацієнта умовах.
 • Технологія позиціонування пацієнтів IntelliTouch. Налаштування даних пацієнта можна завершити за 30 секунд лише двома простими операціями. У поєднанні зі столом, який від’єднюється, ця технологія скорочує час підготовки пацієнта в процедурній майже на 70% порівняно з використанням стаціонарних столів.
 • Градієнтна підсистема eXtreme. Потужна градієнтна підсистема для дослідження тіла характеризується градієнтом 34 мТл / м і швидкістю наростання градієнта 150 Тл / м / с по кожній осі, що зумовлює високу швидкість, точність і швидке відтворення.
 • Цифровий РЧ-приймач OpTix. Ексклюзивна оптична РЧ-система збільшує чіткість сигналу і його інтенсивність, формуючи чисті і різкі зображення.
 • Стіл пацієнта Express. Стіл, який повністю відокремлюється від магніту. Є ексклюзивною розробкою компанії GE Healthcare.  Зводить до мінімуму інтервали між сеансами, що економить час пацієнтів. Забезпечує діапазон сканування 205 см. Надає можливість екстренної  евакуації.


NOVO-МОЖЛИВОСТІ СИСТЕМИ
 • Широке поле зору. Поле зору шириною 50 см дозволяє охоплювати великі анатомічні області за меншу кількість сканувань.
 • Найвища якість візуалізації молочних залоз. Завдяки програмам IDEAL жоден схожий магнітно-резонансний томограф не здатний так добре охоплювати такі великі ділянки тіла.
 • Візуалізація всього хребта завдяки "зшиванню" двох ділянок. Отримати зображення всього хребта можна набагато швидше і лише у двох позиціях.
 

ДЕТАЛЬНО ПРО ГНУЧКІ КОТУШКИ GEM

Котушки для МРТ – те ж, що й лінзи для фотокамери. Вони допомагають сфокусувати енергію МРТ в чіткі зображення під час обстеження пацієнта. Але ж, двох однакових пацієнтів не буває, і традиційна конструкція котушок іноді може бути виграшною функціонально, але бути незручною для пацієнта. За відсутності комфортних умов пацієнт може рухатись і це буде причиною поганої якості зображення і, як наслідок, додаткових витрат часу для проведення повторних сканувань.

Але не з нашим томографом Optima MR450w 1,5Т. Спеціально розроблена технологія Geometry Embracing Method (GEM) Suite забезпечує новий рівень комфорту для пацієнта та зводить до мінімуму хвилювання і рухи під час обстеження. Конструкція гнучких котушок, які ніби "обіймають" пацієнта, повторюють його контури тіла, дозволяє здійснювати сканування в розслабленому для нього положенні. Також вона дозволяє лаборанту правильно позиціонувати (розташовувати) пацієнтів, не витрачаючи надмірних зусиль.

 1. Стіл пацієнта GEM Express є мобільним засобом транспортування пацієнта. Вбудована в стіл котушка дозволяє проводити дослідження осіб з будь-якою тілобудовою як в положенні “головою вперед“, так і в положенні “ногами вперед“. Тобто впродовж одного обстеження  змінювати положення пацієнта чи катушок не потрібно.
 2. Передня котушка збільшує поле огляду грудної клітки, живота, тазу та серця.
 3. Котушка для дослідження голови та шиї. Дослідження головного мозку можна провести з використанням лише цієї відкритої котушки.
 4. Комплект гнучких котушок GEM включає в себе три 8-канальні котушки високої роздільної здатності для суглобів всіх кінцівок: кільшові, колінні, гомілково-стопні, плечові, ліктьові, променево-зап'ястні.
 5. Котушка для дослідження нижніх кінцівок. Полегшує дослідження ділянок стегна і гомілки. Легко підлаштовується під форми пацієнта.
 

 GE Healthcare: Optima MR450w 1.5T GEM  відеодемо

 

Презентація GE Healthcare: Optima MR450w 1.5T GEM

більше про магнітно-резонансну томографію

записатись на прийом

Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.