Наша Місія

Ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства.
Ви хочете переконатись у належному стані свого організму чи відчуваєте якусь стурбованість з приводу стану свого здоров’я? Медичний Центр "NOVO" створений для того, щоб допомогти всім легко та комфортно отримати сучасні, ВИСОКОТОЧНІ МЕДИЧНО-ДІАГНОСТИЧНІ ПОСЛУГИ.

Адже будь-яку хворобу легше попередити, ніж потім лікувати. Тому ми впевнені, що СТАНЕМО ВАШИМ ДОВІРЕНИМ ДРУГОМ, і допоможемо запобігти можливим помилкам в збереженні свого здоров’я та повноцінного способу життя.

NOVO – так ми назвали себе. Бо ми прагнемо БУТИ НОВИМИ і вже багато в нашому діагностичному центрі відповідає цій досить амбітній та інноваційній назві. Від комунікативної ідеології щодо наших пацієнтів до новітніх технологічних рішень, котрі були закладені у виготовлення та подальшу роботу нашого обладнання, аналогів якому нема в Західній Україні.

І недаремно ми відкрили свій Центр саме в міській дитячій клінічній лікарні. Бо ми так хотіли. Бо діти – це наше нове життя нашої держави і наших родин. Пам'ятаєте, ВСЕ НАЙКРАЩЕ - ДІТЯМ! Цього ніхто не відміняв і не відмінить!

Впевнені, що й ДОРОСЛІ ПАЦІЄНТИ гідно оцінять переваги нашого обладнання та фаховість нашого персоналу. Габарити обладнання дозволяють обстежувати пацієнтів навіть з дуже великими формами тіла. А точні результати обстеження та консультації наших фахівців допоможуть визначити для Вас ефективний курс лікування.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ЛЮБІТЬ ЖИТИ!контактна інформація
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.