Про центр

ІНТРО

ЛЮБІТЬ ЖИТИ!

Що виділяє людину, котра по-справжньому любить життя? Чи Ви такі? Адже це почуття, котре допомагає нам разом подолати перешкоди, що з'являються на життєвому шляху кожного.  І якщо ми впевнені та спокійні, володіємо належними знаннями, навиками та сучасними технологіями - тоді нам нічого хвилюватись… Тому ми щиро бажаємо усім нам впевненості, волі та сили духу, віри в перемогу над усіма негараздами. Будьмо такими самі і вчімо цьому наших дітей. 

Запрошуємо до нашого товариства, до гурту однодумців, котрі
,попри традиційні привітання, говорять один одному ще одне.  Сьогодні скажемо його і Вам  – ЛЮБІТЬ ЖИТИ! 


ЧИСТА ЛІКАРНЯ

Медичний Центр NOVO успішно пройшов сертифікацію та 7 серпня отримав заслужену відзнаку в рамках Всеукраїнського проекту "Чиста лікарня безпечна для пацієнта", який здійснює Асоціація "Служба організації інфекційного контролю" та Асоціація медичних сестер України.NOVO-МІСІЯ

Ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства.

Ви хочете переконатись у належному стані свого організму чи відчуваєте якусь стурбованість з приводу стану свого здоров’я? Медичний Центр "NOVO" створений для того, щоб допомогти всім отримати легко та комфортно сучасні, ВИСОКОТОЧНІ МЕДИЧНО-ДІАГНОСТИЧНІ ПОСЛУГИ. 
Адже будь-яку хворобу легше попередити, ніж потім лікувати. Тому ми впевнені, що СТАНЕМО ВАШИМ ДОВІРЕНИМ ДРУГОМ, і допоможемо запобігти можливим помилкам в збереженні свого здоров’я та повноцінного способу життя.NOVO – так ми назвали себе. Бо ми прагнемо БУТИ НОВИМИ і вже багато в нашому діагностичному центрі відповідає цій досить амбітній та інноваційній назві. Від комунікативної ідеології щодо наших пацієнтів до новітніх технологічних рішень, котрі були закладені у виготовлення та подальшу роботу нашого обладнання, аналогів якому нема в Західній Україні.

І недаремно ми відкрили свій центр саме в міській дитячій клінічній лікарні. Бо ми так хотіли. Бо діти – це наше нове життя нашої держави і наших родин. Пам'ятаєте, ВСЕ НАЙКРАЩЕ - ДІТЯМ! Цього ніхто не відміняв і не відмінить!

Впевнені, що й ДОРОСЛІ ПАЦІЄНТИ гідно оцінять переваги нашого обладнання та фаховість нашого персоналу. Габарити обладнання дозволяють обстежувати пацієнтів навіть з дуже великими формами тіла. А точні результати обстеження та консультації наших фахівців допоможуть визначити для Вас ефективний курс лікування.

Нашими партнерами є Львівська міська дитяча клінічна лікарня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит», Західноукраїнський спеціалізований дитячий центр. З колегами ми успішно реалізуємо нашу благодійну програму під гаслом Здійснивши обстеження у нас Ви робите внесок в реалізацію благодійної програми NOVO медичної допомоги дітям.
РОБИМО ДОБРО ТА ЗАЛУЧАЄМО ДО ЦЬОГО ІНШИХ!            


NOVO-ЗАСОБИ

На Вас чекає кваліфікований та привітний персонал. Підбором професійних адміністраторів ми займались не один день. А досвід та знання наших лікарів, впевнені, не викличе ніяких сумнівів. А ще вони в нас дуже добрі психологи і педагоги. Ваші діти позбудуться остраху перед медичним закладом. Хоча, чому тільки діти...

Центр NOVO оснащений всім необхідним для роботи. Нами придбано тільки нове безпечне перевірене обладнання провідник виробників. 
Ним могли б похвалитись кращі світові діагностичні центри та клініки. Зокрема:
- магнітно-резонансний томограф Optima MR450w GE Healthcare;
- комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime;
- апарати ультразвукової діагностики: ультразвукові сканери Accuvix V20 Prestige та MySono U5 Samsung.
І ще всього багато іншого…


 
Ми приділяємо значну увагу комунікативним технологіям. Це і багатоканальні телефонні лінії, і попередній запис в зручний час, і історія Ваших до нас візитів та архів досліджень у Вашому особистому кабінеті на нашому сайті.  До речі, Ви вже зареєструвались?...
 
Ми все зробимо, щоб Ви назвали нас хорошими, корисними, одним словом, справжніми друзями. 
 
І пам'ятаєте? Ми з Вами ЛЮБИМО ЖИТТЯ!NOVO-ПЕРСОНАЛ

Ми пишаємось своїм колективом. Висококваліфікований медичний персонал NOVO є запорукою довіри до нас. А участь наших провідних фахівців у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід. Авторитет наших лікарів, часті звертання за діагностичними та консультативними послугами спонукав нас запровадити незалежний експертний висновок від фахівців NOVO. 


NOVO-ІСТОРІЯ

Впродовж 8-и років Медичний Центр NOVO здобув чималий авторитет серед професійних медичних кіл України та за кордоном. На базі Центру відбулись медичні семінари, міжнародні зустрічі фахівців, а у 2018 році  ми вперше  стали головним партнером та співорганізатором XII Міжнародного семінару радіологівЧимало цікавого та пам'ятного було за ці роки. Все найважливіше ми зберегли в нашому медіа-центрі, щоб показати і Вам.


Впевнені, що і цікавими для вас будуть наші офіційні сторінки в соцмережах
Знайдіть нас у facebook
Знайдіть нас у instagram
Знайдіть нас у youtube

 

 
БУДЬТЕ ЗДОРОВІ! ЛЮБІТЬ ЖИТИ!
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.