Про центр NOVO


NOVO МІСІЯ

Ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців, та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства.
 NOVO ВІЗІЯ

У вирі сучасного прогресивного світу так багато залежить від того, наскільки людина почуває себе комфортно і впевнено у завтрашньому дні, активно використовує всі можливості та цілеспрямовано йде до своєї мети.

Саме у гармонії духовного стану і фізичного здоров’я полягає  наш основний життєвий ресурс, адже завдяки йому ми маємо могутню внутрішню силу, знання та навики, аби почувати себе повноцінними членами суспільства. У прагненні людини здобувати повагу та визнання від інших саме любов до життя і могутня віра стають пріоритетами, що допомагають долати будь-які труднощі. Тож будьмо такими самі і навчаймо цьому майбутні покоління! 

Наше гасло – “ЛЮБІТЬ ЖИТИ!”, воно як ніколи актуальне у час, коли найбільшою цінністю є саме життя у всіх його проявах. Працівники Медичного Центру NOVO – це дружня команда однодумців, котрі натхненні спільною метою та сповідують однакові принципи щодо факторів позитивного мислення і допомагають у збереженні фізичного здоров’я нації. 

Забезпечення надання консультативних та діагностичних послуг найвищої якості, отримання точних результатів обстежень, призначення ефективного курсу лікування, створення комфортних умов для перебування пацієнтів, – основна місія Медичного Центру NOVO.  Завдяки професійній компетентності наших фахівців з використанням надсучасного обладнання, аналогів якому немає в Західній Україні,  ми маємо змогу вчасно діагностувати у наших пацієнтів певне захворювання з метою якнайшвидшого повернення їх до повноцінного способу життя.  


Нашою основною метою є насамперед здійснення важливого внеску у розвиток здорового суспільства. Спеціалісти Медичного Центру NOVO проводять діагностику усім віковим категоріям населення, вибудовуючи довірливі відносини з кожним пацієнтом, особливо дітьми та людьми похилого віку як найбільш вразливими категоріями громадян.

Ми впевнені, що, починаючи від першого звернення у наш Центр і закінчуючи отриманням кваліфікованої медичної допомоги, ви максимально відчуєте всю турботу, яку вкладають наші працівники від молодшого медичного персоналу, адміністраторів рецепції, медсестер, лікарів та дирекції задля втілення ідеології, що цілком відповідає нашій інноваційній назві. 
 


NOVO І СВІТ


 
  Член Асоціації благодійників України

Медичний Центр NOVO є асоційованим учасником Американо-Української Ділової Ради, основа діяльності якої полягає у просуванні інтересів торгових та інвестиційних компаній США на український ринок та розвитку міцних фінансово-економічних відносин між двома країнами. 


 Установа благодійного фонду "Центр медичних інновацій" (Медичний центр NOVO) є одним із засновників Львівського кластеру медичного бізнесу. Кластер сприяє формуванню Львова та регіону як медичної столиці України та значущого центру медичного туризму в Європі.

Асоціаціями “Служба організації інфекційного контролю” та медичних сестер України у 2019 році було проведено сертифікацію, у результаті якої Медичний Центр NOVO отримав спеціальну відзнаку Всеукраїнського проєкту “Чиста лікарня безпечна для пацієнта”. За сприяння розвитку благодійності та багаторічну системну підтримку доброчинного сектора в Україні у 2021 році Медичний Центр NOVO отримав спеціальну відзнаку в рамках Національного конкурсу “Благодійна Україна”


 NOVO БЛАГОДІЙНІСТЬ

 
В умовах воєнного часу Медичному Центру NOVO як члену Всеукраїнської благодійної організації  “Асоціація благодійників України” за рішенням правління Асоціації надані повноваження щодо надання медичної діагностичної та консультативної допомоги внутрішньо переміщеним особам з районів ведення бойових дій та інших міст України безкоштовно і на пільгових засадах. Програма, реалізація якої здійснюється спільно з фінансовим партнером – міжнародною організацією HelpUkraine22, отримала назву  #NOVOhelp.   


Найбільша подяка – це сяючі очі та радісні посмішки наших задоволених пацієнтів.З моменту відкриття ми успішно реалізовуємо Благодійну програму “Інноваційна діагностика в Медичному Центрі NOVO”, завдяки якій здійснили понад 5000 обстежень маленьким пацієнтам за скеруваннями від лікарень-партнерів Лікарні Святого Миколая 1-го Територіального медичного об'єднання м. Львова, Львівської обласної дитячої клінічної лікарні “ОХМАТДИТ”, Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру  та завдяки співпраці із Комунільним підприємством Львівської обласної ради "Будинок воїна», учасникам бойових дій, внутрішньо переміщеним особам.  Саме тому здійснивши обстеження у нашому Центрі, ви робите внесок у розвиток здорового майбутнього суспільства. благодійної програми NOVO.

 
В межах реалізації Програми #NOVOhelp, прагнучи об’єднати зусилля для координації дій у підвищенні ефективності надання медичної допомоги потерпілим учасникам Антитерористичної операції, Операції об’єднаних сил та учасникам бойових дій з військами агресора - російської федерації, Установа благодійного фонду «Центр медичних інновацій» уклала Меморандуми про співпрацю з Військово-медичним клінічним центром Західного регіону, ДУ «Територіальне медичне об’єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області», Львівським військово-медичним клінічним центром Державної прикордонної служби України.
 

NOVO ЗАСОБИ
 
Завдяки високоточному обладнанню провідних виробників у Медичному Центрі NOVO проводять МРТ, КТ, УЗД-діагностику на рівні кращих світових центрів та клінік.
Магнітно-резонансний томограф останнього покоління Optima MR450w 1,5T виробництва компанії General Electric Healthcare забезпечує найвищу якість зображень з меншою тривалістю обстеження. А завдяки унікальній конструкції апарата МРТ-діагностику мають змогу проходити як маленькі пацієнти, так і особи, котрі страждають на клаустрофобію. 


 
На комп’ютерному томографі Aquilion Prime 160 компанії Toshiba проводиться збір даних до 164 зрізів товщиною 0,5 мм за час повного оберту апарата до 0,4 сек. Завдяки цьому максимально знижений ризик променевого навантаження на організм пацієнта і зберігається високоточна якість зображень. Такий вид діагностики дозволяє одномоментно проводити скринінг всього тіла людини на новітньому безпечному обладнанні. 

 

NOVO КОМАНДА

З моменту відкриття 11 листопада 2014 року Медичний Центр NOVO досягнув чималих висот та здобув неабиякого  авторитету в медичних колах України і світу. На нашій базі відбуваються численні медичні семінари, міжнародні зустрічі та навчання фахівців. У 2018 році Центр став головним партнером та співорганізатором ХІІ Міжнародного семінару радіологів.
 
Високофаховий колектив Медичного Центру NOVO, котрий багаторічною натхненною працею створює комфорт для кожного пацієнта, є прикладом довіри та надійності. Наші провідні спеціалісти завдяки постійній участі у всеукраїнських та міжнародних конференціях переймають досвід своїх колег, діляться власними досягненнями у галузі медицини та гідно конкурують з фахівцями світового рівня. Саме тому ми запровадили незалежний експертний висновок від фахівців NOVO  –  послугу, що дозволяє здійснювати порівняння обстежень, здійснених у різних медичних центрах. Колектив медиків-однодумців та друзів очолює Анжела Ярославівна Диба.Наші адміністратори, відвідуючи різноманітні тренінги, постійно вдосконалюють сервісні моменти комунікації з пацієнтами, адже ми розуміємо, що досвід, знання та професійність – запорука високого рівня обслуговування, а відтак – рівня задоволення спектром наданих послуг. 


 
За час існування NOVO у його стінах було підписано тисячі важливих наказів та договорів, проведено сотні співбесід, прийнято безліч вагомих рішень, здійснено багато важливих кроків задля реалізації нашої основної місії – збереження здоров’я та життя пацієнтів.  Все це – неабияка заслуга колишнього директора  Наталії Дмитрівни Климович, котра обіймала дану посаду до листопада 2021 року. 


 

Надалі реалізовувати нашу NOVO-місію під гаслом «ЛЮБІТЬ ЖИТИ!» було доручено директору Тарасові Ярославовичу Лисаку, котрий з часу свого керівництва Центром успішно втілює у життя засадничі пріоритети роботи у надскладний для нашого суспільства період. Вже успішно реалізовані благодійні проєкти, що мають на меті допомогти дітям з особливими потребами, пацієнтам, котрі вимушено покинули місце постійного проживання в Україні, інвалідам та військовослужбовцям. 
Головою Наглядової Ради Медичного Центру NOVO є Олександр Володимирович Максимчук – Президент Всеукраїнської  благодійної організації “Асоціація благодійників України”, Голова оргкомітету Національного конкурсу “Благодійна Україна”, громадський та політичний діяч. 
NOVO КОМУНІКАЦІЇ

Усі пам’ятні моменти роботи NOVO ми зберегли у МЕДІА-ЦЕНТРІ, щоб з радістю поділитись ними з вами.Запрошуємо доєднатись до наших офіційних сторінок у соціальних мережах:
 
  

NOVO ЛІЦЕНЗІЯ


Ліцензія МОЗ України АE № 571227 від 16.10.2014 р. (.jpg, 213 КБ)
 


 
передзвоніть мені

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.