Консультація дитячого гінеколога у Львові

Перший візит до дитячого гінеколога – хвилююча подія як для юної пацієнтки, так і для лікаря.

Для чого потрібно звертатись до дитячого лікаря-гінеколога 

Основна патологія, яку діагностує гінеколог у пацієнта в періоді гормонального спокою – це аномалії розвитку і інфекції зовнішніх статевих органів.
У пубертатному періоді до гінеколога звертаються в основному з проблемами порушення менструальної функції і досить часто необхідно подати консультації з питань, пов’язаних з статевим розвитком, статевою гігієною, контрацепцією.

Лікарю дуже важливо завоювати довіру дитини, знайти індивідуальний підхід і шлях до взаємного розуміння.
Маленьких пацієнток до дитячого гінеколога зазвичай приводить мама. Мама для дівчинки є захисником і довіреною особою, а для лікаря  - основне джерело для з’ясування анамнезу.
 

Як проходить прийом дитячого гінеколога у Львові в Медичному центрі NOVO

Лікар приділяє час для пацієнтки, необхідний для того, щоб вислухати її і чітко дати відповіді на поставлені запитання. Інколи дівчатам буває незручно говорити не певні теми, тому важливо, щоб лікар у таких випадках був співрозмовником, котрий допоможе сприйняти дорослі питання як природний процес. Фахівці Медичного центру NOVO  мають у цьому неабиякий досвід. 

Вчасне звернення до гінеколога запобігає виникненню певних проблем,  їх можливих наслідків та ймовірних оперативних втручань у репродуктивній сфері.
Консультацію у дитячого лікаря–гінеколога в NOVO можна проходити за бажанням дівчини чи її мами при  скаргах, або у разі потреби у певній інформації  (до прикладу, дізнатись правила гігієни зовнішніх статевих органів, профілактику синехій чи грибкових уражень, або як правильно донести  у період статевого дозрівання правила сексуальної поведінки, гігієни, контрацепції тощо).

Спеціальний гінекологічний огляд проводять як додатковий метод обстеження, і якщо немає прямих показів та певних симптомів або скарг, то його проведення не є обов’язковим.

Що важливо, дитячий чи підлітковий гінеколог не може консультувати дітей до 16 років без присутності батьків. На огляді має бути присутня близька особа, яка під час огляду нестиме відповідальність, або у разі потреби призначення курсу лікування контролюватиме купівлю ліків та їх прийом.
 


Психологічну підготовку дівчини до консультації та огляду гінеколога важливо проводити завчасно вдома, а не перед кабінетом лікаря, щоб це не стало несподіванкою та попередило ймовірну психологічну травму. Необхідно пояснити дитині, що лікар хоче їй допомогти, покращити стан здоров’я, усунути проблему та відповісти на хвилюючі питання. 

У разі потреби лікар додатково може призначити ультразвукове обстеження.
 

  Ціни на консультацію дитячого гінеколога у Львові в NOVO 

НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря - дитячого гінеколога 630
 Повторна консультація лікаря - дитячого гінеколога 560
 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 17.00):

передзвоніть мені


Читайте також

Гінекологія у Львові в Медичному центрі NOVO
 
повернутись до переліку консультацій лікарів в Медичному центрі NOVO 

повний перелік послуг в Медичному Центрі NOVO


 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Лікарі проводять консультацію з моменту народження дитини.

+

Якщо у дитини з’явився свербіж, печіння в ділянці статевих органів, нехарактерні виділення, що завдають дитині неприємних відчуттів, або зміни статевих органів чи молочних залоз. У період статевого дозрівання важливою є консультація спеціаліста щодо правил сексуальної поведінки, гігієни, контрацепції тощо.

+

Так, на огляді обов’язково повинен бути хтось з батьків або відповідальних осіб.

+

Консультація фахівця триває 30 хв.

+

У Медичному центрі NOVO є все необхідне для проведення огляду і консультації дитячого гінеколога.


Медперсонал
медичний директор, лікар-акушер-гінеколог Анжела Диба
Анжела Диба медичний директор лікар-акушер-гінеколог
дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД Ірина Стружинська
Ірина Стружинська лікар - акушер - гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.