МРТ органів черевної порожнини в NOVO 
ВАЖЛИВО!

Пацієнтам при записі на МРТ обов'язково вказувати свою вагу, адже допустиме значення для проведення діагностики - 100 кг (для пацієнтів із зростом 180-190 см - до 110 кг)


ЩО ТАКЕ МРТ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

МРТ органів черевної порожнини - це сучасний високоінформативний найефективніший діагностичний метод, який використовується для виявлення патологічних процесів і для оцінки стану внутрішніх органів (селезінка, печінка, кишечник, підшлункова залоза, шлунок, лімфовузли судини, нирки,    м'які тканини).

Діагностика МРТ дозволяє виявити будь-яке захворювання черевної порожнини, включаючи патології на ранніх стадіях розвитку. Метод допомагає знайти проблеми, такі як пухлини та інфекції,може виявити кровотечу і заблоковані протоки або камені в протоці, що переносить жовч з печінки в жовчний міхур (жовчева протока). Обстеження проводиться , якщо діагноз від попередніх обстежень, таких як ультразвукове дослідження, комп'ютерна томографія, ендоскопія вимагає уточнень та детальнішої діагностики.

Магнітно-резонансний томограф Optima MR450w 1,5Т, яким обладнано Медичний Центр НОВО  з потужністю 1,5 Тесла дозволяє отримувати точні  зображення, виявити навіть незначні порушення в органах людини,  Це дає можливість поставити точний клінічний діагноз та обрати правильне лікування.

Магнітно-резонансне обстеження доцільно проводити з використанням контрастної речовини.

 

ПОКАЗИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МРТ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ

 • дообстеження після неоднозначного діагнозу за результатами КТ, УЗД та інших процедур;
 • різноманітні травми і механічні пошкодження  черевної порожнини, які потребують глибшого вивчення;
 • збільшення розміру печінки або селезінки;
 • підозра на наявність доброякісної пухлини та онкологічні захворювання органів черевної  порожнини, контроль за пухлинним процесом, наявністю метастазування, стан лімфатичних вузлів;
 • наявності запальних вогнищ або скупчень рідини в черевній порожнині;
 • порушення функцій кровообігу в черевній порожнині;
 • підозра на кісту;
 • панкреатит, ліподистрофія, цироз печінки.
  ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО МРТ ОРГАНІВ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ У ЛЬВОВІВажливо, щоб результат МРТ органів черевної порожнини був максимально інформативним. Для цього необхідно вжити такі заходи підготовки:
 • виключити з раціону важкозасвоювані продукти, алкоголь, сильногазовані напої за три доби до обстеження;
 • безпосередньо перед обстеженням зняти з себе всі металеві вироби та попередити лікаря про наявність металевих елементів в тілі;
 • необхідно зняти зубні протези, окуляри, заборонено брати на обстеження монети, кредитні картки, мобільні телефони, ключі та інші металеві предмети (заколки для волосся, ремені тощо);
 • повідомте лікаря про брекети, наявність яких може вплинути на якість та інформативність обстеження;
 • повідомте лікаря, якщо у вас були які-небудь операції, пов'язані з металевим імплантатом, напр. кардіостимулятор, кліпси аневризми або кохлеарний імплантат (слуховий апарат). Також повинна бути зазначена будь-яка історія травм очей, що включає металеві фрагменти;
 • жінкам потрібно бути переконаними, що вони невагітні (при вагітності обов’язково попередити лікаря перед обстеженням);
 • не їсти впродовж 4 годин до проведення дослідження.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МРТ ОБСТЕЖЕННЯ

МРТ органів черевної порожнини у Львові в нашому центрі триває від 30 до 90 хв. Пацієнт перебуває на рухомому столі в тунелі апарату МРТ. Важливо лежати нерухомо для того, щоб забезпечити чіткість зображень. Якщо пацієнт відчуває дискомфорт чи занепокоєння, то він одразу може це повідомити про це за допомогою “сигнальної груші”, яку він тримає у руці.
 ВАРТІСТЬ МРТ ЧЕРЕВНОЇ ПОРОЖНИНИ У ЛЬВОВІ В NOVO

 
НАЗВА
ВАРТІСТЬ
грн
МРТ органів черевної порожнини (печіка, підшлункова залоза, селезінка,
нирки, наднирники)
3250
МРТ органів черевної порожнини + холангіографія 3690
МРТ ентерографія (дослідження тонкого кишківника) 3250
МРТ наднирників 3250
 
 

Читайте такожМРТ голови в Медичному Центрі НОВО
МРТ молочних залоз в Медичному Центрі НОВО
МРТ простати в Медичному Центрі НОВО
МРТ суглобів в Медичному Центрі НОВО
МРТ тазу в Медичному Центрі НОВО

 

записатись на прийом     

повний перелік NOVO-обстежень 
ВАЖЛИВО!

Пацієнтам при записі на МРТ обов'язково вказувати свою вагу, адже допустиме значення для проведення діагностики - 100 кг (для пацієнтів із зростом 180-190 см - до 110 кг)

Питання, які часто задають пацієнти

+

При МРТ черевної порожнини можуть досліджуватися такі внутрішні органи: печіка, підшлункова залоза, селезінка, нирки, наднирники.

+

Найчастіше таке обстеження проводиться для уточнення отриманих результатів попередніх діагностичних досліджень: УЗД, ендоскопія, комп'ютерна томографія.

+

У нашому медичному центрі Ви отримаєте найточніші результати завдяки сучасному магнітно-резонансному томографу Optima MR450w 1,5Т, який максимально пристосований для обстеження, навіть людей з великою вагою.

+

Так. Потрібно виключити з свого раціону важкозасвоювані продукти та алкоголь за 3 дні до обстеження. Також потрібно нічого не їсти за 4 години до процедури. Перед обстеженням зняти з себе усі металеві речі, а також повідомити лікаря про металеві елементи чи пристрої у тілі (імпланти, протези, брекети, кардіостимулятор, слуховий апарат чи ін). Детальніше тут.

+

Залежно від кожного конкретного випадку, процедура МРТ черевної порожнини триває від 30 д 90 хв.

Медперсонал
Тетяна Мирон
Тетяна Мирон рентгенлаборант
Марія Франків
Марія Франків рентгенлаборант
Марія Ткач
Марія Ткач рентгенлаборант
Вероніка Євтух лікар-радіолог, NOVO
Вероніка Євтух лікар-радіолог провідний
Юлія Новікевич
Юлія Новікевич рентгенлаборант
Олеся Савчин
Олеся Савчин лікар-рентгенолог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.