МРТ суглобів у Львові

МРТ суглоба

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) суглобів у Львові - найефективніший неінвазивний метод обстеження всіх елементів  суглобових з'єднань. Ефективність  процедури полягає в отриманні детального зображення усіх структур  у середині і поза суглобом (зв'язок, сухожиль, хрящів, жирової тканини, менісків, кісткового мозку, судин та ін.). Діагностика, особливо на ранній стадії, патологій різного типу в порожнині суглоба та  в  прилеглих тканинах.

Саме завдяки МРТ-дослідженню  на сучасному обладнанні в Медичному Центрі NOVO ви зможете   неінвазійно провести діагностику, щоб в подальшому  звернутися до спеціаліста, який займається лікуванням відповідної патології .


ПОКАЗИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МРТ СУГЛОБІВ
 • травматичні пошкодження зв’язкового апарату , сухожилків, менісків, параартикулярних м’язів
 • кістково-травматичні пошкодження
 • дегенеративні захворювання, такі як артроз
 • запальні захворювання (специфічної та неспецифічної етіології )
 • неопластичні процеси (кісток та м"яких тканин)
 • вроджені вади розвитку кінцівок у дітей
 • остеохондропатії дитячого віку
 • планування хірургічних операцій на суглобі, артроскопії
  
 
ПРОТИПОКАЗИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ МРТ СУГЛОБІВ
 
Процедуру не можна здійснювати у випадку наявності: 
 •  кардіостимуляторів,  інсулінових насосів, електронних  імплантів  в середньому вусі
 •  наявність металевих фіксацій кісток в межах ділянки обстеження
 •  вільні металеві включення (осколки) 
 •  металеві клапани на судинах
 •  неадекватність пацієнта
 •  стан алькогольного, наркотичного сп"яніння
 •  татуювання в межах ділянки обстеження  (в основі якого є діоксид титану) 
Також НЕ проводиться МРТ жінкам, які перебувають у першому триместрі вагітності!
 

 

ПІДГОТОВКА ДО МРТ СУГЛОБІВ


 
МРТ-дослідження практично не несе жодних ризиків для пацієнта при дотриманні відповідних правил безпеки, тому особливої підготовки МРТ суглобів у Львові не потребує.
 
Перш за все необхідно - обов'язково попередити лікаря про можливу вагітність або інші протипоказання, в тому числі, якщо ви відчуваєте будь-яке хвилювання. Потрібно надати результати попередніх досліджень (якщо МРТ вже проводилося).
 
Перед проведенням дослідження необхідно зняти з себе всі металеві предмети (ювелірні прикраси, пірсинг, годинник, шпильки,  та ін.)
 
Залишити поза кімнатою в Медичному Центрі NOVO, де розташований магнітно-резонансний томограф GeneralElectric MR450w 1,5Т електронні пристрої (телефон, магнітні банківські карти, слуховий апарат і ін.).
Коли для проведення МРТ суглобів застосовується контрастування, тоді  в день процедури не можна снідати (введення контрасту виконується тільки натщесерце). Якщо пацієнт має захворювання нирок, то для здійснення МРТ з контрастом може знадобитися попередня здача аналізу сечі.
 
Заздалегідь потрібно запобігти всім чинникам, які можуть перешкодити збереженню нерухомості - перед процедурою сходити в туалет, прийняти, необхідні медикаменти, надіти зручний вільний одяг. Лікар-анестезіолог може застосувати медикаментозну підготовку – седацію для тих пацієнтів, які не можуть тривалий час зберігати нерухоме положення: особам, які мають гостру біль, психічні розлади та маленьким дітям.

 


ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ МРТ СУГЛОБІВ

 
В Медичному Центрі NOVO магнітно-резонансна томографія суглобів проводиться в спеціально обладнаному кабінеті.
 
Рентген-лаборант допомагає пацієнтові розташуватись на   рухомому столі, пристібає спеціальними ременями, щоб зафіксувати нерухоме положення. Далі поміщає стіл в робочий отвір магнітно-резонансного томографа. В Медичному Центрі NOVO діаметр отвору становить 70 см, що нівелює відчуття дискомфорту, яке може відчувати пацієнт, що страждає на клаустрофобію.
 
Рентген-лаборант перебуває в іншій кімнаті та пацієнт має з ним візуальний та голосовий зв’язок. То ж завжди є можливість повідомити  про будь-які перестороги чи неприємні відчуття. Жодного болю пацієнт не відчуває.
 
Весь процес триває впродовж 20-30-хв. Після обстеження  пацієнт  повертається  до звичного способу життєдіяльності.Апарат для МРТ суглобів
 

ЦІНИ НА МРТ СУГЛОБІВ У ЛЬВОВІ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ НОВО


В таблиці нижче Ви можете ознайомитися з вартістю МРТ суглобів у Львові в нашому медичному центрі NOVO.  
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, 
грн
МРТ ліктьового суглоба 2690
МРТ кисті 2690
МРТ крижово-клубових з'єднань 2690
МРТ крижового відділу хребта та куприка 2690
МРТ кісток тазу 2690
МРТ кульшових суглобів 2690
МРТ колінного суглоба 2690
МРТ гомілково-ступневого суглоба 2690


Читайте також


МРТ серця в Медичному Центрі НОВО
МРТ голови в Медичному Центрі НОВО
МРТ черевної порожнини в Медичному Центрі НОВО
МРТ молочних залоз в Медичному Центрі НОВО
МРТ простати в Медичному Центрі НОВО
МРТ тазу в Медичному Центрі НОВО

 

записатись на прийом     

повний перелік NOVO-обстежень

 
 
 

Питання, які часто задають пацієнти

+

МРТ суглобів призначають при різноманітних травмах суглобів та навколишніх тканин (які не видно на КТ), при артрозах, артритах, плануванні артроскопічної операції та ін.

+

У нашому медичному центрі МРТ суглобів проводиться висококваліфікованими лікарями-радіологами на сучасному високоточному томографі GeneralElectric MR450w.

+

Особливої підготовки до МРТ суглобів немає. Якщо Вам призначене МРТ з контрастуванням, то рекомендовано не їсти за 4 години до процедури. Обов'язково дотримуватися усіх правил безпеки при проведенні процедури. Детальніше тут.

+

Ціна у кожному конкретному випадку буде залежати від того, чи буде проводитись дослідження з контрастуванням, чи без нього. Детальніше тут.

Медперсонал
Марія Ковалик лікар-радіолог, NOVO
Марія Ковалик лікар-рентгенолог
Вероніка Євтух лікар-радіолог, NOVO
Вероніка Євтух лікар-радіолог в.о. завідувача відділення радіології
Юстина Масинник лікар-рентгенолог
Олеся Савчин лікар-рентгенолог
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.