Комплексні УЗД-обстеження дорослих

комплексне УЗД чоловіків у Львові в Медичному центрі NOVOУЗД – метод діагностики, який за допомогою ультразвуку дозволяє лікарям розпізнавати патологічні зміни в органах і тканинах. Основними перевагами цього методу є висока інформативність та неінвазивність, оскільки він не порушує цілісність тканин.

Фахівцями Медичного центру NOVO були розроблені комплексні пакети УЗД для дорослих, що включають декілька різновидів ультразвукової діагностики. Це дозволить лікарям бачити цілісну картину Вашої проблеми і допомогти сімейному лікарю чи іншому спеціалісту в подальшому лікуванні задля її усунення.

Комплексні УЗД-обстеження жінок та чоловіків

У Медичному центрі NOVO для зручності та ефективності проведення діагностики розроблені наступні комплексні пакети УЗ-досліджень:
  • Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я – 1" (органи малого таза, молочні залози, щитоподібна залоза) та комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я – 2" (органи малого таза, еластографія молочної залози, еластографія щитоподібної залози). УЗ-діагностика за цими пакетами послуг дозволяє жінкам знайти причину гінекологічних проблем та записатися на прийом у гінеколога, зрозуміти етіологію болючості молочних залоз та незрозумілого збільшення маси тіла, дратівливості, випадіння волосся тощо.
Еластографія є допоміжним методом діагностики, і його лікар застосовує під час обстеження лише в разі необхідності.
Спеціалісти рекомендують жінкам приходити на візит, аби пройти комплекс УЗД, з першого по десятий день менструального циклу.
  • Комплексні УЗД "Чоловіче здоров'я – 1" (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці), УЗД "Чоловіче здоров'я – 2" (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки) та УЗД "Чоловіче здоров'я – 3" (нирки, сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, органи калитки) дозволяють чоловікам виявити причину безпліддя, еректильної дисфункції, частих відвідуваннях туалету вночі (ніктурія), етіологію болю у поперековій ділянці, причиною якого не є хребет, болю під час сечовипускання тощо.
Для максимальної візуалізації ділянок обстеження пацієнтові необхідно прийти із наповненим сечовим міхуром.
  • Комплексне обстеження судин (черевна аорта, ниркові артерії, гілки дуги аорти) дозволяє знайти причину збільшення артеріального тиску, запаморочення, відчуття оніміння кінцівок, варикозного розширення вен у пацієнтів та ряду інших симптомів ймовірної недуги у пацієнтів.
  • Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки, надниркові залози, сечовий міхур) дозволяє лікарю-гастроентерологу розібратися у причинах Ваших скарг, призначити правильне лікування та за необхідності  скерувати на інші види діагностики.
Для проведення даного обстеження пацієнтам необхідно приходити натщесерце і з наповненим сечовим міхуром.
 
Спеціалісти Медичного центру NOVO дбають про Ваше здоров’я, довголіття та впевненість у собі!

ЦІНИ НА КОМПЛЕКСНІ УЗД-ОБСТЕЖЕННЯ ДОРОСЛИХ У ЛЬВОВІ В NOVO

 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, 
грн
Пакет УЗД №1 (надмірна вага) органи малого таза, органи черевної порожнини, щитоподібна залоза, наднирники 1800
Пакет УЗД №2 (надмірна вага ) органи черевної порожнини, щитоподібна залоза, наднирники 1320
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - 1" (органи малого таза, молочні залози, щитоподібна залоза) 1440
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я -2" (органи малого таза, еластографія молочної залози, еластографія щитоподібної залози) 1630
УЗД "Чоловіче здоров'я 1" (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці) 720
УЗД "Чоловіче здоров'я 2" (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки) 810
УЗД "Чоловіче здоров'я 3" (нирки, сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, органи калитки) 990
Комплексне обстеження судин (черевна аорта, ниркові артерії, гілки дуги аорти) 1520
Комплексне УЗД органів черевної порожнини та заочеревенного простору (печінка, жовчевий міхур, жовчеві протоки, підшлункова залоза, селезінка, нирки, надниркові залози, сечовий міхур) 800
 
комплексне УЗД жінок у Львові в Медичному центрі NOVO

інші комплексні пакети обстежень

повний перелік обстежень та консультацій

 

За детальною інформацією та обов'язкового попереднього запису звертайтесь до контакт-центру:
(працює щодня з 08.00 до 21.30, неділя - 10.00 - 16.00):
 
 

 
Медперсонал
лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД Наталія Дубей
Наталія Дубей лікар акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.