УрологіяЩО ТАКЕ УРОЛОГІЯ


Урологія - галузь медицини, яка вивчає і розробляє методи профілактики, діагностує і лікує проблеми, пов'язані з сечовивідною системою організму чоловіків та жінок, а також чоловічих репродуктивних органів (самостійним напрямком урології є андрологія - наука, що спеціалізується на вивченні та лікуванні захворювань сечостатевої системи у чоловіків.)

Захворювання цієї групи входять в компетенцію лікаря-уролога. Урологія найтісніше пов'язана з такими медичними напрямками як хірургія, гінекологія, нефрологія та венерологія.
 

У сфері урології існує такий поділ за напрямками в залежності від віку та статі:

дитяча - лікування вроджених або набутих вад розвитку та сечостатевої системи: ( пієлонефрит,
травми сечостатевих органів, міхурово-сечовідний рефлюкс, нетримання сечі; у хлопчиків - фімоз,
крипторхізм, баланіт);

жіноча - лікування патологій сечовидільної системи та надниркових залоз (уретрит, цистит, нетримання сечі),

загальна для жінок і чоловіків – (сечокам'яна і нирковокам'яна хвороби, пієлонефрит, гломерулонефрит, рак нирки або сечового міхура)

виключно чоловіча - займається лікуванням захворювань чоловічої репродуктивної системи (простатит, аденома простати, безплідність, зниження статевого потягу, гідроцеле, варикоцеле, статеві інфекції, розвиток пухлинних процесів в яєчках або статевому органі)

геріатрична – лікування хвороб сечостатевої системи у літніх людей.
 

NOVO-УРОЛОГІЯ У ЛЬВОВІ

Відвідувати консультації уролога рекомендовано починаючи з підліткового віку, коли організм ще в стадії формування. У цей період можуть бути виявлені незначні відхилення від норми, наприклад, варикозне розширення вен сім'яного канатика, проблеми з зовнішніми статевими органами.

Своєчасне звернення до уролога дозволяє скорегувати порушення і забезпечити професійний контроль за розвитком організму підлітка і його здоров'ям.
Ризик виникнення урологічних проблем істотно збільшується із віком. Після 40-50 років і чоловікам, і жінкам рекомендовано не рідше, ніж один раз на рік відвідувати уролога. Ретельний огляд і діагностика дозволять виявити багато проблем ще до настання клінічних проявів і вчасно вжити необхідних заходів.

Чоловіки просто зобов’язані пройти обстеження в уролога перед вступом у шлюб або перед зачаттям дитини. Зазвичай чоловіки не охоче записуються на прийом до уролога через сором та дискомфорт. Необхідно бути відповідальним за своє і чуже здоров’я.
 

Найбільш поширені класичні прояви хвороб в урології - це біль, домішки крові в сечі і порушення сечовипускання. Варто без зволікань звернутись до лікаря, адже вчасно виявлене захворювання - запорука швидкого успішного лікування. Професійний уролог у Львові в Медичному Центрі NOVO зможе визначити причини, здійснити діагностику, провести профілактику захворювань
органів сечостатевої системи і органів черевної порожнини і призначити ефективне лікування поширених урологічних захворювань.
 

ВАРТІСТЬ
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря-уролога 530
 Консультація професора, лікаря-уролога 800
 Повторна консультація лікаря-уролога 480
 Повторна консультація професора, лікаря-уролога 700

МАЛОІНВАЗИВНІ УРОЛОГІЧНІ ПРОЦЕДУРИ ТА МАНІПУЛЯЦІЇ
 
 НАЗВА
ВАРТІСТЬ,
грн
 Масаж/трансректальний огляд передміхурової залози 200
 Пластика короткої вуздечки статевого члена 1900
 Коагуляція/ деструкція гострокінцевих кондилом без гістологічного  дослідження 1500
 Коагуляція/ деструкція гострокінцевих кондилом з гістологічним  дослідженням 2000
 Пункційна біопсія простати 1990
 Постановка постійного катетера/ забір сечі на лабораторні дослідження 770
 Перев`язка після оперативних втручань, зняття п/о швів, санація п/о ран 395

записатись на прийом         
 

Читайте також

Консультація уролога в NOVO
 


всі медичні напрямки NOVO

повний перелік NOVO-обстежень та консультацій
Медперсонал
Маркіян Повх лікар-уролог
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.