Урологія в Медичному центрі NOVOЩО ТАКЕ УРОЛОГІЯ


Урологія - галузь медицини, що вивчає і розробляє методи профілактики, діагностує і лікує проблеми, пов'язані з сечовивідною системою організму чоловіків та жінок, а також чоловічих репродуктивних органів (самостійним напрямком урології є андрологія - наука, що спеціалізується на вивченні та лікуванні захворювань сечостатевої системи у чоловіків).

Захворювання цієї групи входять в компетенцію лікаря-уролога. Урологія найтісніше пов'язана з такими медичними напрямками, як хірургія, гінекологія, нефрологія та венерологія.
 

В урології існує поділ за напрямками залежно від віку та статі людини:

дитяча - лікування вроджених або набутих вад розвитку сечостатевої системи (пієлонефрит, травми сечостатевих органів, міхурово-сечовідний рефлюкс, нетримання сечі; у хлопчиків - фімоз, крипторхізм, баланіт);

жіноча - лікування патологій сечовидільної системи та надниркових залоз (уретрит, цистит, нетримання сечі);

загальна для жінок і чоловіків - (сечокам'яна і нирковокам'яна хвороби, пієлонефрит, гломерулонефрит, рак нирки або сечового міхура);

виключно чоловіча - займається лікуванням захворювань чоловічої репродуктивної системи (простатит, аденома простати, безплідність, зниження статевого потягу, гідроцеле, варикоцеле, статеві інфекції, розвиток пухлинних процесів в яєчках або статевому органі);

геріатрична – лікування хвороб сечостатевої системи у літніх людей.
 

УРОЛОГІЯ У ЛЬВОВІ

Отримувати консультацію лікаря-уролога рекомендовано з підліткового віку, коли організм ще в стадії формування. У цей період можуть бути виявлені незначні відхилення від норми, наприклад, варикозне розширення вен сім'яного канатика, проблеми з зовнішніми статевими органами.

Своєчасне звернення до уролога дозволяє скорегувати порушення і забезпечити професійний контроль за розвитком організму підлітка та його здоров'ям.
Ризик виникнення урологічних проблем істотно збільшується із віком. Після 40-50 років і чоловікам, і жінкам рекомендовано не рідше, ніж один раз на рік відвідувати уролога. Ретельний огляд і діагностика дозволять виявити багато проблем ще до настання клінічних проявів і вчасно вжити необхідних заходів.

Чоловікам необхідно пройти обстеження в уролога перед вступом у шлюб або перед зачаттям дитини. Зазвичай чоловіки не охоче записуються на прийом до фахівця через сором та дискомфорт. Проте завжди необхідно пам’ятати про відповідальність за власне здоров’я та здоров’я рідних.
 

Найбільш поширені прояви хвороб в урології - біль, домішки крові в сечі і порушення сечовипускання. Варто без зволікань звернутись до лікаря, адже вчасно виявлене захворювання - запорука швидкого успішного лікування. Професійний уролог у Львові в Медичному центрі NOVO зможе визначити причини, здійснити діагностику, провести профілактику захворювань органів сечостатевої системи та черевної порожнини і призначити ефективне лікування урологічних захворювань.
 

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ У ЛЬВОВІ
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, грн
 Консультація лікаря-уролога 550
 Повторна консультація лікаря-уролога 490
Консультація лікаря-уролога з трансректальним оглядом/масажем передміхурової залози 750

УЗД В УРОЛОГІЇ
 
 НАЗВА
ВАРТІСТЬ,
грн
УЗД органів калитки (яєчок)  460
УЗД нирок  460
УЗД нирок та сечового міхура  580
УЗД нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура  650
УЗД "Чоловіче здоров'я № 1"
(сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці) 
720
УЗД "Чоловіче здоров'я № 2"
(сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки) 
810
УЗД “Чоловіче здоров'я № 3”
(нирки, сечовий міхур, простата, сім’яні пухирці, органи калитки) 
990

записатись на прийом         
 

Читайте також

Консультація уролога в NOVO
 


всі медичні напрямки NOVO

повний перелік NOVO-обстежень та консультацій
Медперсонал
Маркіян Повх
Маркіян Повх лікар-уролог
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.