УЗД вагітних у Львові

вагітність перед проходженням УЗД

Вагітність – особливий період у житті кожної жінки. Це своєрідний фізичний та психологічний стан, при якому організм майбутньої матусі виконує титанічну роботу, живлячи та захищаючи зароджене всередині неї життя. Саме тому, спрямовуючи всі свої думки і вчинки на задоволення потреб зростаючого плода, жінка має розуміти, наскільки важливо проходити обов’язкову ультразвукову діагностику на 12 та 20 тижнях вагітності. Якісне УЗД вагітної у Львові можна пройти на сучасному обладнанні у медичному центрі NOVO.
 

ОСОБЛИВОСТІ ТА ПАТОЛОГІЇ ПЛОДА ПІД ЧАС ПЛАНОВИХ УЗ-ОБСТЕЖЕНЬ ВАГІТНИХ

Насамперед під час першого візиту за допомогою УЗД вагітної лікар зможе:

 •  визначити термін вагітності;
 •  кількість ембріонів в організмі жінки;
 •  виміряти комірцевий простір;
 •  визначити відстань плода від тімені до куприка;
 •  виявити маркери вроджених та хромосомних патологій.

Перший візит на ультразвукову діагностику дозволяє підтвердити або виключити хромосомні аномалії та вади розвитку у плода. Також під час прийому є можливим визначення синдрому Дауна, Едварса, Патау і патологій, які,  на жаль, часто є несумісними з життям або можуть стати причиною інвалідності у новонароджених. 
 
Під час  другого візиту фахівець з ультразвукової діагностики може діагностувати складніші структурні аномалії у розвитку плода, а саме:

 •  відсутність кінцівки або наявність додаткової;
 •  аномалії головного та спинного мозку;
 •  вади розвитку нирок, шлунково-кишкового тракту, сечовидільної та інших систем організму; 
 •  аномалії серця. 

Однією з найбільш приємних особливостей УЗД вагітності під час другого візиту є визначення статі дитини, що є дуже важливим та хвилюючим моментом для майбутніх  батьків.

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ТА ПОКАЗИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ДОДАТКОВИХ УЗД ПРИ ВАГІТНОСТІ ВІД ЦЕНТРУ NOVO У ЛЬВОВІ

У Медичному центрі NOVO лікарі-гінекологи проводять додаткові ультразвукові дослідження плода на різних термінах вагітності. Такі обстеження є особливо важливими для жінок на 6-8 тижнях, оскільки у цей період вже можна  визначити наявність серцебиття у ембріона та виявити позаматкову вагітність. Додаткове УЗД на 30-32 тижнях вагітності дає можливість оцінити:

 •  розташування плаценти,  кількість навколоплідних вод;
 •  стан шийки матки;
 •  приблизну вагу плода;
 •  кровообіг у маткових артеріях.


При виявленні лікарями центрального передлежання плаценти у вагітної, її екстрено буде скеровано до акушерського стаціонару.
Також існують покази для додаткового ультразвукового дослідження при можливих загрозах під час вагітності. До них належать: 

 •  зміни характеру рухів плода;
 •  сильний головний біль;
 •  біль при сечовипусканні;
 •  постійні скорочення матки;
 •  нудота, блювання.

Щоб дізнатися стать дитини або переконатися, що вагітність протікає добре,  жінка може зробити додаткове УЗД у будь-який час, оскільки завдяки новітнім сучасним апаратам воно є цілком безпечним методом діагностики і не має протипоказань.


 

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ПРОВЕДЕННЯ УЗД ВАГІТНИМ

Фахівці Медичного центру NOVO для кращого результату дослідження рекомендують  вагітним за 2-3 дні до обстеження утриматися від споживання сирих овочів, фруктів, бобових, молочно-кислих та інших продуктів, що викликають газоутворення, і обов’язково перед початком УЗД  наповнити сечовий міхур.


КОМПЛЕКСНИЙ СУПРОВІД ВАГІТНОСТІ У МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

Планові огляди майбутніх матусь проводять висококваліфіковані акушери-гінекологи із стажем роботи більше 20-ти років. Завдяки програмі "Супровід вагітності", що діє у нашому центрі, ви зможете отримати консультації вузькопрофільних спеціалістів, здати необхідні лабораторні аналізи, якісно, вчасно та комфортно пройти ультразвукову діагностику, а досвідчені лікарі допоможуть з веденням та оформленням необхідної документації.

Протягом багатьох років у NOVO діє програма Школа майбутніх батьків, завдяки якій сімейні пари, котрі очікують на поповнення, мають змогу отримати теоретичні знання та набути практичного досвіду поведінки та спілкування з новонародженим немовлям, щоб впевнено і без труднощів виховувати майбутнє покоління. 

 


ВАРТІСТЬ NOVO-УЗД ПІД ЧАС ВАГІТНОСТІ

НАЗВА ВАРТІСТЬ, 
грн
 
УЗД в акушерстві та гінекології
УЗД вагітності на ранніх термінах 560
Експертне УЗД плода в І-му триместрі вагітності (11-14 тиж.) 620
Експертне УЗД плода в І-му триместрі вагітності (11-14 тиж., багатоплідна вагітність) 780
Експертне УЗД плода в ІІ-му триместрі вагітності (18-22 тиж.)
(прицільне обстеження анатомії плода)
700
Експертне УЗД плода в ІІ-му триместрі вагітності (18-22 тиж. багатоплідна вагітність)(прицільне обстеження анатомії плода) 920
Експертне УЗД плода в ІІІ-му триместрі вагітності + доплерометрія
(28-32 тиж.)
700
Експертне УЗД плода в ІІІ-му триместрі вагітності + доплерометрія
(28-32 тиж багатоплідна вагітність)
920
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину 400
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину (багатоплідна вагітність) 420
УЗД органів малого тазу (матка, придатки, яйники) 620
Фолікулометрія (1 дослідження) 400
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - №1" (органи малого тазу, молочні залози, щитоподібна залоза) 1440
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - №2"  (органи малого тазу, еластографія молочної залози, еластографія щитоподібної залози) 1630
 

записатись на прийом   

повний перелік NOVO-обстежень


 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Обов'язково потрібно пройти УЗД на 12-му тижні вагітності, щоб розрахувати ризик хромосомних аномалій плоду. Наступне обов'язкове УЗД проводиться на 20-му тижні, щоб проаналізувати стан внутрішніх органів та головного мозку дитини, також уже можна визначити стать малюка. Детальніше тут.

+

Обов'язковим є проходження УЗД на 12-му та 20-му тижні вагітності. Додатково проходження УЗД вагітної у Львові рекомендується при термінах 6-8 та 30-32 тижні.

+

В Медичному Центрі NOVO УЗД у Львові проводяться на обладнанні експертного (найвищого) рівня. Найголовнішою перевагою є високий професійний рівень наших лікарів-діагностів, які також є акушерами-гінекологами.

+

Залежно від виду УЗД, процедура може тривати від 10 до 25 хв.

+

Ціна УЗД для вагітних в медцентрі “NOVO” буде залежати від терміну вагітності та виду самої процедури. З вартістю можна ознайомитися тут.


Медперсонал
медичний директор, лікар-акушер-гінеколог Анжела Диба
Анжела Диба медичний директор лікар-акушер-гінеколог
лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД Наталія Дубей
Наталія Дубей лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД Ірина Стружинська
Ірина Стружинська лікар - акушер - гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД
Переваги
 • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
 • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
 • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.