УЗД при вагітностіУЗД ВАГІТНИХ У ЛЬВОВІ

Всім жінкам, що очікують народження малюка, запрошуємо пройти ультразвукову діагностику вагітних у Львові, яку пропонує наш Центр.
 

ТЕРМІНИ ДЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ УЗД ПРИ ВАГІТНОСТІ – ПОРАДИ ВІД ЛІКАРІВ NOVO

Обов'яковим проходження УЗД при вагітності у Львові є при термінах 12 тижнів та 20 тижнів. Проходження УЗД на 12-му тижні вагітності є інструментом для проведення розрахунку ризику хромосомних аномалій плоду. УЗД дає можливість оцінити стан плоду. Проводяться виміри комірцевої складки, кісточки носа, стану венозного синусу. Ультразвукові маркери поєднуються з гормональними даними (PAPP та bХГЛ) та анамнезом вагітної. Завдяки цим маркерам можна виключати основні хромосомні патології: синдроми Дауна, Патау, Едвардса.

При терміні 20 тижнів аналізується стан внутрішніх органів та головного мозку дитини. Також УЗД дозволяє виизначити стать малюка, якщо плід зручно розміщений для сканування.

Додатково проходження УЗД вагітної у Львові рекомендується при термінах 6-8 та 30-32 тижні.

УЗД на 6-8 тижні вагітності може дати таку важливу інформацію, як кількість ембріонів (один чи більше), наявність серцебиття ембріонів, а також виявлення позаматкової вагітності.

УЗД на 30-32 тижні дасть можливість оцінити стан та розташування плоду, стан плаценти та кількість вод, кровообіг в маткових артеріях та стан шийки матки.

Ультразвукова діагностика при вагітності сьогодні є важливим та безпечним методом медичного обстеження жінки.ВАРТІСТЬ NOVO УЗД
 
НАЗВА ВАРТІСТЬ, 
грн
 
УЗД в акушерстві та гінекології
УЗД вагітності на ранніх термінах 560
Експертне УЗД плода в І-му триместрі вагітності (11-14 тиж.) 620
Експертне УЗД плода в І-му триместрі вагітності (11-14 тиж., багатоплідна вагітність) 780
Експертне УЗД плода в ІІ-му триместрі вагітності (18-22 тиж.)
(прицільне обстеження анатомії плода)
700
Експертне УЗД плода в ІІ-му триместрі вагітності (18-22 тиж. багатоплідна вагітність)(прицільне обстеження анатомії плода) 920
Експертне УЗД плода в ІІІ-му триместрі вагітності + доплерометрія
(28-32 тиж.)
700
Експертне УЗД плода в ІІІ-му триместрі вагітності + доплерометрія
(28-32 тиж багатоплідна вагітність)
920
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину 400
Доплерометричне обстеження матково-плацентарно-плодового кровоплину (багатоплідна вагітність) 420
УЗД органів малого тазу (матка, придатки, яйники) 620
Фолікулометрія (1 дослідження) 400
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - №1" (органи малого тазу, молочні залози, щитоподібна залоза) 1440
Комплексне УЗД  "Жіноче здоров'я - №2"  (органи малого тазу, еластографія молочної залози, еластографія щитоподібної залози) 1630

записатись на прийом   

повний перелік NOVO-обстежень


 

Питання, які часто задають пацієнти

+

Обов'язково потрібно пройти УЗД на 12-му тижні вагітності, щоб розрахувати ризик хромосомних аномалій плоду. Наступне обов'язкове УЗД проводиться на 20-му тижні, щоб проаналізувати стан внутрішніх органів та головного мозку дитини, також уже можна визначити стать малюка. Детальніше тут.

+

Обов'язковим є проходження УЗД на 12-му та 20-му тижні вагітності. Додатково проходження УЗД вагітної у Львові рекомендується при термінах 6-8 та 30-32 тижні.

+

В Медичному Центрі NOVO УЗД у Львові проводяться на обладнанні експертного (найвищого) рівня. Найголовнішою перевагою є високий професійний рівень наших лікарів-діагностів, які також є акушерами-гінекологами.

+

Залежно від виду УЗД, процедура може тривати від 10 до 25 хв.

+

Ціна УЗД для вагітних в медцентрі “NOVO” буде залежати від терміну вагітності та виду самої процедури. З вартістю можна ознайомитися тут.


Медперсонал
Анжела Диба медичний директор лікар-акушер-гінеколог
Наталія Дубей лікар-акушер-гінеколог, лікар УЗД кандидат медичних наук
Ірина Стружинська лікар - акушер - гінеколог, дитячий та підлітковий гінеколог, лікар УЗД
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо: Пн-Пт - 8:00-21:30, Сб - 8:00-21:00, Нд - 10:00-18:00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.