Ехокардіографія

ЩО ТАКЕ ЕХОКАРДІОГРАФІЯ (УЗД СЕРЦЯ)

Ехокардіографія (УЗД серця) – метод ультразвукової діагностики, що дозволяє оцінити структуру і функцію серця. Спрямований на дослідження морфологічних і функціональних змін серця і його клапанного апарату.  Заснований на уловлюванні відбитих від структур серця ультразвукових хвиль. Є одним з основних методів дослідження, що використовуються в сучасній кардіології. Ехокардіографія (УЗД серця) у Львові застосовується під час обстеження пацієнтів з підозрою на захворювання серця (вроджені вади, набуті вади серця (гіпертонічна хвороба, постінфарктний кардіосклероз, інфекційний ендокардит, пухлини та інші).Часто паціенти не звертають уваги на початкові симптоми захворювання: прискорене серцебиття, задишку при навантаженні, періодичне підвищення тиску, різноманітного характеру болі в грудній клітці, болі в суглобах, безпричинне підвищення температури тіла до 37 - 37,2 °С.

Цей метод виявлення початкових стадій захворювань серця у дорослих і у дітей дозволяє запобігти розвитку важкого ураження з формуванням вади серця, визначити зони ішемії (порушення кровопостачання серцевого м”язу) міокарду, перенесені інфаркти міокарду, які не завжди видно на електрокардіограмі.

Проведення ехокардіографії, електрокардіографічного і лабараторного обстеження на цій стадії дозволяє уникнути розвитку важких захворювань, які знижують працездатність і суттєво погіршують якість життя.

Ехокардіографічне спостереження хворих на гіпертонічну хворобу дозволяє правильно підібрати лікування і контролювати його ефективність, а також швидко і надійно діагностувати патологію серцево - судинної системи.
 

ЕХО СЕРЦЯ У ЛЬВОВІ

Ультразвукові сканери експерного класу, якими обладнаний Медичний Центр NOVO дозволяють повноцінно реалізувати сучасні можливості ультразвукового дослідження серця з використанням основних технологій і методів ехокардіографії. Разом із  фаховістю та досвідом наших лікарів це дозволить  вам з високим рівнем інформативності, безболісно, безпечно  та швидко отримати необхідний медичний висновок по процедурі ехо серця у Львові.

Ми рекомендуємо вам звернутись для проведення дослідження коли ви відчуваєте задишку, запаморочення, слабкість, випадків втрати свідомості, почуття прискореного серцебиття або «перебоїв» в роботі серця, болі в області серця, шумів в серці. Якщо у Вас встановлений діагноз артеріальна гіпертонія (гіпертонічна хвороба), ехокардіографія - обов'язковий вид дослідження у Львові для вас.
 

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОБСТЕЖЕННЯ ЕХОКАРДІОГРАФІЯ У ЛЬВОВІ

Ніякої спеціальної спідготовки метод не потребує. Перед тим, як робити УЗД серця (ехо серця), хворий роздягається до пояса, передня частина грудної клітки змащується спеціальним гелем, лікар встановлює ультразвуковий датчик в різних позиціях, що дозволяє побачити різні відділи серця і провести необхідні вимірювання. При дослідженні судин датчик встановлюється відповідно до їхнього розташування. Практично ніяких незручностей при УЗД серця і судин пацієнт не відчуває. Тривалість процедури - 20 хвилин.
 
ПРОТИПОКАЗАННЯ

Немає.

 
 

ВАРТІСТЬ ЕХО СЕРЦЯ В МЕДИЧНОМУ ЦЕНТРІ NOVO

490 грнзаписатись на прийом   

повний перелік NOVO-обстеженьчитайте також
кардіологія в Медичному Центрі NOVO
 

повний перелік NOVO обстежень та консультацій
 
Медперсонал
Олена Кобзаренко лікар функціональної діагностики
Тетяна Куцик спеціаліст з кардіології та функціональної діагностики
Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.