NOVO - співорганізатор міжнародного семінару радіологів

NOVO - співорганізатор міжнародного семінару радіологів
Шановні колеги!
 
Медичний центр NOVO запрошує на ХІI Міжнародну школу-семінар “Практичні питання сучасної візуалізації в клініці” (“Practical Questions in Contemporary Clinical Imaging").
 
Маємо честь вперше брати участь в організації цього вже традиційного заходу. Впевнені, що разом зі співорганізаторами, нашими колегами радіологами, партнерами ми проведемо винятково корисну, повчальну та просто дружню зустріч.
 
Заходи школи-семінару відбуватимуться з 20 до 26 вересня.

Детальна програма 
 


Зазначимо, що впродовж цих днів ви зможете почути лекції провіднихрадіологів з України, США та Канади. Цьогорічними провідними напрямками, які висвітлюватимуться на школі-семінарі будуть:
– нейрорадіологія
– діагностичне зображення патології грудної залози
– інвазивна радіологія
 
Запрошуємо до практичних занять, які відбудуться на базі Медичного Центру NOVO 20-21 вересня за напрямком «нейрорадіологія».
 
Місце проведення: конференц-зал неонатального корпусу КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова», адреса: м. Львів, вул. П. Орлика, 4
 
Реєстраційну форму на ці практичні семінари просимо надсилати на електронну адресу register@novo.lviv.ua або запрошуємо реєструватися онлайн

 

«Вчергове ми будемо мати зустріч з великими, знаними медиками у широкому колі друзів та колег. Всі учасники, без сумніву, впродовж цих семи днів отримають безцінні знання та рекомендації в галузі нейрорадіології і променевої діагностики грудної залози. Наші гості-лектори зі США та Канади поділяться своїм досвідом та проведуть практичні школи-семінари, які цьогоріч ми вдосконалили в новій локації на вул. Пилипа Орлика в дитячій клінічній лікарні, де розташований наш основний cпіворганізатор та партнер – Медичний Центр NOVO. Переконаний, за допомогою наших лекторів слухачі отримають багаж практичних навиків та теоретичних знань, , які допоможуть їм стати на ще вищий щабель свого лікарського фаху та з глибокою впевненістю зберігати здоров’я своїх пацієнтів»
 
Юрій Іванів
професор, завідувач кафедри променевої діагностики
ФПДО Львівського Національного медичного університету
імені Данила Галицького, голова оргкомітету ХІI Міжнароднj] школи-семінару
“Практичні питання сучасної візуалізації в клініці”
 

Місце проведення лекційного циклу 24-26 вересня: актовий зал КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова», адреса: м. Львів, вул. П. Орлика, 4

У програмі можливі зміни.
 
Довідки щодо реєстрації на семінари за телефоном: +38 032 259-0-999,
 


Поділитись:Новини

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.