NOVO долучився до фінансової допомоги внутрішньо переселеним особам

NOVO долучився до фінансової допомоги внутрішньо переселеним особам
 За власної ініціативи Фундація сім’ї Хансен зі Сполучених Штатів Америки (штат Юта) вирішила надати фінансову допомогу внутрішньо переселеним особам, які постраждали від агресивних дій російської федерації.
 
У неділю, 15 травня., у наших партнерів у театрі ім.Марії Заньковецької відбулась презентація відповідної Програми. На неї були запрошені сім’ї з дітьми, які залишили рідні міста, в яких ведуться бойові дії.


 
Дель Лой Хансен – керівник однієї з найбільших в Юті компаній в сфері будівництва житла та інфраструктури, медичних клінік та центрів. Очолювана ним сімейна фундація і стала головним фінансовим донором для допомоги українським родинам.
 
Захід організовано Інститутом Левіта також зі штату Юта в особі Девіда Левіта, котрий багато років провів в Україні та брав участь як експерт в реформуванні юридичної сфери.
 
Співорганізатором заходу виступив Медичний центр NOVO, який в рамках своєї благодійної програми #NOVOhelp надав безкоштовну медичну допомогу вже понад 70 родинам переселенців із дітьми.


 
Організатори ознайомились з болями, складними історіями українців, які змушені покинути рідні краї та тимчасово оселились на Львівщині. Фундація сім’ї Хансен розглядає можливість надання таким родинам допомоги впродовж року.
 
Представлення програми фінансової допомоги у Львові відбулось за участі суперфіналістки телепроєкту «Голос країни» Юлії Тимочко, яка, окрім власного репертуару, виконала український варіант відомої пісні композитора з Юти Майкла Маклейна.
Метою візиту була не лише реалізація програми допомоги переселенцям, а й вивчення потреб України щодо залучення допомоги від інших потенційних донорів для відбудови втраченого житла та зруйнованих об’єктів критичної інфраструктури.


 
Гості з Америки відвідали Медичний центр NOVO, зустрілись з членами Наглядової ради та керівництвом нашої установи, ознайомились із її роботою, ходом реалізації благодійних програм та визначили напрями подальшої співпраці з надання медичної допомоги внутрішньо переміщеним особам та відбудови України після закінчення війни.
 


Поділитись:Новини

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.