Науково-практичний семінар з радіології.

Науково-практичний семінар з радіології.
​Впродовж серпня 2017 року на базі Медичного Центру NOVO відбувся науково-практичний семінар з радіології. 

Зокрема, 9 серпня з львівськими лікарями-радіологами зустрівся Григорій Захарчук (Gregory Zaharchuk) - профес оррадіології (Станфордський університет (США). Під час семінару розглянули складні вмпадки з практичних досліджень з нейрорадіології.

Другий етап семінару відбувся 10 серпня у Медичному Центрі NOVO. В цей день на зустріччю з львівськими лікарями керував доктора Frank Lexa  зі США.
Франк Лекса - керівник консультативно-практичного відділення Вартонської медичної школи, голова комісії лідерства і розвитку практичної радіології Американського Коледжу Радіологів.

Ми раді отримати знання від експертів світового рівня та не зупинятися на досягнутому! Дякуємо всім, хто був причетний до організації та проведення семінару.


Поділитись:Новини

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.