Важливо для здоров'я серцево-судинної системи

Важливо для здоров'я серцево-судинної системи
Дослідження індексації коронарного кальцію - важливий інструмент, який дає можливість уточнити ризики серцево - судинних захворювань.Турбуючись про здоров'я Вашого серця - вибирайте найкраще!

Дослідження індексації коронарного кальцію - важливий інструмент, який дає можливість уточнити ризики серцево - судинних захворювань і індивідуалізувати лікувально - профілактичні заходи.
Виходячи з назви, коронарний кальцієвий індекс серця - це обстеження , що показує ступінь утворення кальцію на стінках коронарних артерій. Індекс коронарного кальцію проводится методом комп'ютерної томографії і допомагає діагностувати ішемічні захворювання серця. Даний метод є надійним, ефективним та безпечним для пацієнта.

Для того, щоб пройти обстеження індексації коронарного кальцію у Медичному Центрі NOVO, пацієнту потрібно здійснити попередній запис.

Чинники, при яких рекомендованно пройти обстеження :
- діабет;
- гіпертонія;
- спадковість;
- куріння;
- зайва вага або ожиріння;
- малорухливий спосіб життя;
- високий рівень холестерину;
- вік від 50 років.

При існуючий загрозі серцевого нападу, метод індексу коронарного кальцію, здатний врятувати життя.

Телефони контакт-центру:
+38 (032) 259 0 999 
+38 (032) 259 1 777
+38 050 459 4 595 
+38 097 359 4 595
+38 063 945 4 545


Поділитись:Наше здоров'я

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 6 днів на тиждень, в будні до 22:00, в суботу до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.