Псевдомембранозний коліт як одне з ускладнень після COVID 19

Псевдомембранозний коліт як одне з ускладнень після COVID 19

Covid-19 призводить до різноманітних ускладнень.

Одним з таких є псевдомембранозний коліт.
Псевдомембранозний  коліт - це діарейна хвороба з гострим перебігом, що характеризується наявністю сіро-жовтих бляшок (псевдомембран) на поверхні слизової оболонки товстого кишківника. Він характеризується частим проносом, спазматичними болями в животі, зневодненням. 

Етіологічний чинник: токсини A і B, що виділяє анаеробна грампозитивна паличка C. difficile, надмірно розмножуючись в кишківнику в результаті використання антибіотиків з широким спектром антибактеріальної дії.
Дуже часто пацієнти цей стан трактують як дисбактеріоз,який виникає після антибіотикотерапії. Для диференціальної діагностики цих двох станів і подальшого адекватного лікування пацієнтам необхідно пройти ультразвукове обстеження органів черевної порожнини. 

Інформацію підготувала лікар УЗД Медичного Центру NOVO, Паска Ірина.


 

ЗАПИСАТИСЬ НА ПРИЙОМ      

повний перелік NOVO-обстежень


Поділитись:Наше здоров'я

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.