"У NOVO працюють професіонали, з якими приємно мати справу" - Ростислав Пастушенко

подаємо до вашої уваги публікацію, підготовлену інформаційним центром ФК "Карпати" - www.fckarpaty.lviv.ua
_______________________________________________

Ще торік ФК «Карпати» уклав договір із Медичним центром NOVO, який приєднався до команди карпатівських спонсорів. Про те, як проходить співпраця між двома структурами, розповів старший лікар «зелено-білих» Ростислав Пастушенко. 

– Футбол – гра №1, якою усі захоплюються. Та мало хто задумується над тим, що футболісти – живі люди, яким притаманні і фізичні і душевні болі. Ви, як лікар футбольної команди, що вважаєте найголовнішим у своїй професії та посаді?

– Якщо у футболістів є шанс на помилку, то у нашого брата, зазвичай, таких поблажок бути не може. Завдання нашого штабу – не лише лікувати гравців, але й передбачати травми та ушкодження. Ми повинні досконало знати – де і в кого є слабкі місця, щоб уникнути у майбутньому серйозних клопотів зі здоров’ям. У лікарів не буває дня без роботи. Ми постійно перебуваємо в тонусі, адже футбол йде в ногу з ризиком нанесення травми. Матчі, тренування, побут – ніхто не застрахований від неприємностей. Звичайно, лікар футбольної команди виконує і функції психолога, адже потрібно підтримувати гравців, переконувати їх, що спільними зусиллями можна залікувати ушкодження.  

– Питання вибору партнерів, які допомагають вам у роботі , клуб теж довірив вам. Чому зупинили свій вибір на Медичному Центрі NOVO?

– Дуже важливо, що Медичний центр NOVO базується у Львові, відповідно, у нас є можливість оперативно проводити необхідні для футболістів обстеження. В цьому Центрі обстежуються всі команди клубу, і що важливо, наше молоде покоління «карпатівців» - учні СДЮШОР «Карпати», котрих ми зараз, заради їхніх майбутніх успіхів в професійному футболі, разом з NOVO, готуємо до здорового дорослого життя. Якщо ж говорити про сам Центр, то наголошу на тому, що їхнє діагностичне обладнання – чи не найсучасніше в Україні, яке дає можливість отримувати результати швидко і точно.  Окрім цього можу запевнити, що у NOVO працюють справжні професіонали, з якими приємно мати справу.      

– Лікар – це також і друг, якому довіряють. Чи задоволені самі футболісти, працівники клубу сервісом в NOVO. Можливо є пропозицію щодо вдосконалення роботи?

– Жоден футбольний тренер не скаже, що його все влаштовує. Така вже наша професійна специфіка. Так само і в лікарів не буває абсолютно здорової команди. Усі ми повинні прагнути до прогресу та розвитку, адже в ідеалу немає кордонів. Скажу одне: клуб, футболісти, працівники, всі ми разом відзначаємо добру роботу фахівців NOVO. Турбота про здоров’я – наша спільна справа. Тому і нам, «Карпатам», і NOVO, потрібно продовжувати рухатися вперед. Сподіваюся, що наш клуб у цьому допоможе NOVO, а NOVO допоможе «Карпатам».   

– Ваші побажання на цей футбольний сезон.

– Напевно, найкраще побажання для футболіста – це уникнення травм, але, на жаль, про таке можна лише мріяти. Тому хочу побажати, щоб наші структури якомога точніше визначали причину проблеми і якомога швидше її усували. Впевнений, що наша співпраця дозволить цього досягнути. 

оригінал статті на сайті ФК "Карпати" (Львів)

світлина: © ФК «Карпати»


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.