Хірургія європейського зразка в NOVO (телерепортаж)

Хірургія європейського зразка в NOVO (телерепортаж)

Сюжет про відкриття хірургічного відділення зі стаціонаром в Медичному Центрі NOVO у Львові в програмі MDexpert на телеканалі Правда ТУТ Львів.

У новому хірургічному відділенні поєднали 3 найважливіших компоненти: високий сервіс, кваліфікованих лікарів та сучасне обладнання. Надання якісних та конкурентноспроможних медичних послуг для пацієнтів – це пріоритет №1 в діяльності медичного центру NOVO.

Ще більше доступних та якісних послуг для пацієнтів. У медичному центрі NOVO відкрили нове відділення хірургії зі стаціонаром. Робили його за європейськими стандартами, а відтак нове приміщення створили за найсучаснішими технологіями.

Ярослав Гавриш – керівник хірургічного відділення медичного центру NOVO:
"Душа радіє від того, що накінець наша Галичина дочекалася стаціонару рівня 5 зірок. Нам вдалося, коллективу побудувати лікарню, яка відповідає всім найсучаснішим вимогам не тільки українського ДБНу, а побудована по зразках європейських, американських клінік. Сама ідея стаціонару, створення стаціонару полягала в тому, щоб поєднати 3 компонента. Перший – це надзвичайно високий сервіс, надзвичайно комфортабельні палати. Друге – щоб ми зібрали тут найпотужніший коллектив лікарів. І третє щоб ми мали найкраще, найсучасніше обладнання. Тому що без обладнання, який би не був добрий лікар, то він як без рук."

Окрім того у Центрі передбачили комфортне перебування для усіх пацієнтів. Зокрема, це окремі затишні палати, в яких можна підготуватись до анестезії та перебути належний період після проведення обстеження чи втручання.

Ярослав Гавриш:
"Ідея створити палати. Ви бачили, то палати створені як для дітей, так і для дорослих, для людей з обмеженими можливостями, шо є спеціальні ліжка, спеціальні каталки, які дозволяють себе надзвичайно комфортно почувати в тому відділі."

Зазначимо, що очолює хірургічне відділення лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук, а також член міжнародних хірургічних товариств Ярослав Гавриш.
 


Анжела Диба – медичний директор медичного центру NOVO:
"Під егідою керівництва Ярослава Гавриша, який буде в нас очолювати наше відділення хірургічне, він збирає своїх однодумців, одних з найкращих лікарів хірургії, гінекології, анестезіологів, тобто це є така команда, яка буде одна з найкращих."

Ярослав Гавриш:
"До колективу ми запросили до роботи працівників, професорсько-викладацький склад медичного університету нашого Львівського. Також ми уклали договори з іноземними профессорами, які будуть нам допомагати у важкій діагностиці. Це можливо буде зробити через зум, через скайп на сьогоднішній день, а також вони готові приїжджати до нас робти операції і оперувати наших хворих у своїх клініках, то в принципі перша в Західній Україні клініка, яка так тісно співпрацює з іноземними лікарями."

Одним з таких лікарів є уродженець зі Львова Михайло Фульмес. Певний час він працював тут хірургом, а згодом проктологом.

Михайло Фульмес – хірург-проктолог з власною медичною практикою в Нью-Йорку:
"Зараз в мене є приватна практика проктологія, я займаюся проктологією в Нью Йорку. Основна така фігура nen - це хірург Гавриш Ярослав, в якого була ідея щоб я був задіяний тут як консультант, я не живу в Україні, але я можу приїхати, крім того я можу навчити проктологів місцевих якшо чогось вони. Ну наприклад мої методики дуже якісні, дві з них то це точно і тому я думаю, що це буде дуже вдалий проект по крайній мірі в галузі проктології."

Лікар також зазначає, що медичний центр НОВО не відстає в розвитку від провідних європейських клінік, а відтак українські пацієнти зможуть отримати допомогу на найвищому рівні у своєму рідному місті.

Михайло Фульмес:
"Тут все абсолютно помінялося і як я вже сказав, готове до роботи, до прийняття пацієнтів, допомоги людям, які потребують кваліфікованої допомоги."

Додамо, що надання якіснх та конкурентноспроможних медичних послуг для пацієнтів – це пріоритет номер 1 в діяльності медичного центру НОВО.

Анжела Диба:
"Наш керівник, директор центру завжди нам говорила таке: «Роби для пацієнта так, так як бит и зробив для себе і своїх рідних. Оце таке наше гасло, яке ми вклчаємо в тих 3 складових, які були поставлені для нас нашими керівниками: висококякісний стаціонар, багатофункційний і висококваліфікований."

Саме тому, якщо ви шукаєте комплексну допомогу, з можливістю проведення всіх попередніх аналізів та обстежень, які необхідні для операвтиного втрчування, то у медичному центрі НОВО вам зможуть це забезпечити.
 

Повний перелік операцій в Медичному Центрі NOVO


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.