NOVO – Нова якість

NOVO – Нова якість
Коли ідеться про здоров’я, нам вкрай важливо довіряти медичному закладу, до якого звертаємося. Впевненість у результатах досліджень пацієнтам медичного центру NOVO забезпечує поєднання високоточного сучасного діагностичного обладнання, використання інноваційних технологій, високий рівень компетентності фахівців та бездоганний сервіс.

Устаткування, встановлене у Центрі, навіть через 10 років експлуатації вважатиметься надсучасним. Це, зокрема, магнітно-резонансний томограф Optima MR450w GE Healthcare 1,5 тесла, апертура (діаметр отвору) тунелю – 70 см; комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion PRIME 4D на 160 зрізів (пошарові сканування) за хвилину; три ультразвукові сканери (два експертного класу з технологією 4D та портативний).

Фахівці Центру особливу увагу акцентують на безпеці пацієнтів і якості медичної допомоги. Завдяки цій апаратурі пацієнти із Західного регіону України отримують можливість проходити складні обстеження всього організму, не вирушаючи, як раніше, до Києва чи Кракова. Також у NOVO надають консультації і дорослим і дітям висококваліфіковані спеціалісти практично усіх напрямків.

Діагностичні дослідження проводяться з широким застосуванням засад доброчинності. Цій меті служить затверджена благодійна програма «Інноваційна діагностика в Медичному Центрі NOVO» в рамках якої пацієнти отримують безоплатну допомогу. Час не стоїть на місці, він щораз приносить щось нове. Медичний центр NOVO завжди має далекоглядні й сміливі плани!

Журнал "Destinations"


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні до 21:30, в суботу та неділю до 21:00 - записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.