У Львові відкриють новий діагностичний центр для дітей

У Львові відкриють новий діагностичний центр для дітей
початок перегляду з 10 хв. 07 сек.
 
У Львівській міській комунальній дитячій лікарні, за адресою вулиця Пилипа Орлика, 4, готують до відкриття надсучасний діагностичний центр. У ньому працюватиме обладнання останнього покоління, аналогів якому у Львові поки що немає.

Засновник центру – Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього». Заклад, на базі якого мали відкривати такий центр, благодійний фонд обирав на конкурсній основі. Львівська комунальна дитяча лікарня потрапила до трійки фіналістів і стала переможцем.

У новому діагностичному центрі працюватимуть апарат комп'ютерної томографії, магнітно-резонансний томограф, три ультразвукові сканери. Відтак, пацієнтам із західного регіону тепер вже не потрібно буде їхати для складних обстежень до Києва, чи за кордон. 

Загальна вартість апаратури та ремонтних робіт у приміщенні становитиме понад 50 мільйонів гривень. 

Центр буде недержавною неприбутковою установою. Працюватиме він за принципом благодійної організації. 

Вартість послуг у ньому не перевищуватиме середньоринкового рівня. Безкоштовно там прийматимуть дітей, які перебувають на лікуванні у комунальній дитячій лікарні і потребують термінового обстеження.

«Високотехнологічні медичні послуги допоможуть нам швидко діагностувати. Нового центру нам давно бракувало у діагностиці. Бо дотепер, щоб якісно встановити діагноз, нерідко ми возили дітей до інших клінік», - наголосив головний лікар комунальної дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт.

«На базі цього медичного центру ми реалізуємо низку благодійних програм. Найперше запровадимо програму, за якою дітей, чиї батьки загинули на Майдані. або в зоні АТО, тут обстежуватимуть безкоштовно», - розповів голова правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук.

Діагностичний центр відвідав міський голова Львова Андрій Садовий. «Хто має дітей, особливо маленьких, розуміє, наскільки важливою є правильна діагностика, яка дає можливість поставити діагноз і правильно лікувати. Тепер на території лікарні ми будемо мати весь спектр надсучасного обладнання», - наголосив мер Львова.

24 жовтня новий діагностичний центр презентуватимуть львівським медикам. А вже 26 там планують прийняти перших пацієнтів. 

Zaxid.net - Головні Новини за 13 жовтня — Ірина Ващишин
 


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.