При Львівській дитячій лікарні відкривається надсучасний діагностичний центр

При Львівській дитячій лікарні відкривається надсучасний діагностичний центр
14.10.2014 ZIK
У Львові 6 листопада у Міській комунальній дитячій клінічній лікарні розпочне роботу новий медичний діагностичний центр, який буде надавати послуги на сучасному обладнанні, аналогів якому у місті ще не було.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Це обладнання переоцінити неможливо. У лікарні лікуються діти з нейрохірургічною, неврологічною патологіями, пацієнти з різноманітними травмами. Це обладнання допомагає більш якісно і точно поставити діагноз, знайти зону ураження, щоб провести консультативне чи оперативне лікування», – зазначив начальник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб.

Своєю чергою, головний лікар Львівської міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт додає: «Із запуском цього центру дитяча лікарня стане однією з найпотужніших в Україні. Це вагомий крок у діагностиці і в лікуванні наших дітей».

Засновник центру –благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього». У 2013 році фонд вирішив реалізувати пілотний проект, у якому впроваджувались би найкращі сучасні медичні, управлінські, навчальні технології на базі одного з дитячих медичних закладів України. У тісній співпраці з Міжнародним благодійним фондом «Україна 3000», який реалізує всеукраїнську програму допомоги дитячим медичним закладам «Від лікарні до лікарні», шляхом конкурсного відбору за низкою критеріїв, була обрана Львівська міська комунальна дитяча клінічна лікарня. Тут створено сучасний діагностичний центр. Цей заклад отримав назву «Центр медичних інновацій NOVO».

Сьогодні центр запускає перші високотехнологічні діагностичні медичні послуги. Завдяки встановленому тут діагностичному обладнанню останнього покоління – апарату комп’ютерної томографії, магнітно-резонансному томографу, трьом ультразвуковим сканерам (один з них – портативний) – пацієнти із Західного регіону України мають можливість проходити обстеження, не вирушаючи, як раніше, до Києва чи до Кракова. Загальна вартість ремонтних робіт та встановленої тут апаратури складає понад 50 мільйонів гривень.

Планується, що вартість послуг не перевищуватиме середньоринкового показника, і ці послуги можна буде отримувати, сплативши благодійні внески. Центр NOVO є недержавною неприбутковою установою.
У подальших планах керівництва – залучення коштів на закупівлю сучасного мамографа, денситометра та інших апаратів, які дозволять розшити спектр діагностичних послуг, що їх надаватиме центр.
 


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.