​Наталія Климович: «Наша місія — зробити внесок у розвиток здорового суспільства»

​Наталія Климович: «Наша місія — зробити внесок у розвиток здорового суспільства»
Обладнання, технології, комунікація і фаховість — у «Медичному Центрі NOVO» все це відповідає надсучасним вимогам. Про нові послуги і вічні цінності медичного закладу ми поговорили з його директоркою Наталією Климович.

Яка місія «Медичного Центру NOVO»?

Вже сьомий рік поспіль наша місія незмінна —  забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів і зробити внесок у розвиток здорового суспільства. Допомагають у цьому інноваційні технології та компетентність фахівців. З першого дня гасло «Медичного Центру NOVO» — «Любіть Жити!». Це означає, що якщо людина цінує та любить себе, вона готова покращувати своє життя, інвестуючи у здоров’я.

Роботу вибудовуємо на засадах доброчинності. Цій меті служить благодійна програма «Інноваційна діагностика у “Медичному Центрі NOVO”», в межах якої провели понад  2100 безкоштовних обстежень. Відкриті до співпраці з усіма юридичними та фізичними особами, які поділяють наші цілі й готові допомагати тим, хто цього потребує.

Які якості необхідно мати, щоби стати частиною вашої команди?

Найбільша цінність «NOVO» — висококваліфікований персонал. Ми серйозно  ставимося  до підбору і навчання, постійно  дбаємо про підвищення  компетентності фахівців. Професіоналізм, виваженість і партнерство — фундамент роботи всіх працівників, які  щодня неухильно дотримуються  Кодексу корпоративних правил нашої установи. Робота побудована так, щоби перевершити рівень очікування від обслуговування. Весь персонал знає, що повинен ставитися до пацієнтів, як до своїх близьких і дітей. Адже найвища оцінка роботи центру —  це слова про те, що тут дійсно піклуються про людину. «Медичний центр NOVO» завжди має далекосяжні сміливі плани. Наступний крок у нашій діяльності — відкриття нових хірургічних підрозділів та опанування нових напрямів.

Точна діагностика — найважливіший етап подальшого вдалого лікування. Які можливості у цьому напрямі пропонуєте?

До нас приходять не тільки заради професіоналізму працівників, а й через унікальне діагностичне обладнання провідних світових виробників. Зокрема, це магнітно-резонансний томограф «Optima MR450w GE Healthcare» (1,5 Тесла). Новітні розробки, використані у моделі, дають змогу підвищити рівень комфорту пацієнтів під час досліджень і забезпечити високу якість зображень. Комп’ютерний томограф «Toshiba Aquilion Prime 4D» (160 зрізів) забезпечує проведення досліджень із низькою дозою рентген-навантаження,  дозволяє швидко і точно здійснити скринінг всього організму, встановити діагноз, зменшити потребу в повторних обстеженнях та інвазивних процедурах. У центрі працює команда фахівців практично всіх напрямів, які надають висококваліфіковану допомогу і дорослим, і дітям.

Наскільки популярними зараз стали чекапи організму?

Життя сучасної людини надзвичайно насичене, особливо коли світова пандемія ставить нові виклики. Останній рік дав зрозуміти, що важливо відповідально ставитися до власного здоров’я. Саме тому ми запровадили комплексні обстеження організму — «CHECK-UP» — для чоловіків і жінок усіх вікових груп. Вони дозволяють  швидко і комплексно вивчити стан здоров’я. Це лабораторні дослідження, консультації лікарів та ультразвукова діагностика. Профілактичні  огляди мають стати буденними для кожного. Це важливий крок, який дасть змогу йти від нас у доброму настрої  та з упевненістю у своєму здоров’ї.

Яку мету ставите перед собою у професійній діяльності?Прагнемо максимально задовольняти потреби пацієнтів. Завжди пам’ятаємо, що працюємо для людей. Щодня наші спеціалісти спрямовують свої зусилля на те, щоби назві «NOVO» відповідало все: від ідеології, безпеки та культури обслуговування до новітніх технологічних рішень. Схвальні відгуки мотивують не зупинятися на досягнутому.

Оригінал публікації - Air Magazine
 


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.