Наталія КЛИМОВИЧ: «Якісна, комплексна діагностика – запорука успішного лікування»

Наталія КЛИМОВИЧ: «Якісна, комплексна діагностика – запорука успішного лікування»

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Наталія КЛИМОВИЧ: «Якісна, комплексна діагностика – запорука успішного лікування»
Уже 5-ий рік поспіль у Львові успішно працює Медичний центр NOVO, щоденна робота якого слугує яскравим прикладом того, як швидко долаються шлях становлення від щойно створеної установи до авторитетної й успішної. Тут з великою повагою ставляться до пацієнта, надають послуги європейського рівня - це одразу відчуваєш, лише переступивши поріг клініки. Про роботу Центру розповідає директор Установи благодійного фонду «Центр медичних інновацій» Наталія Климович.

Пані Наталіє, Медичний центр NOVO відомий своїми діагностичними можливостями та надсучасним обладнанням. Розкажіть про особливості очолюваного Вами Центру?

Раніше західний регіон не мав діагностичного центру з таким сучасним технічним оснащенням від відомих світових виробників. Клініка недаремно отримала назву NOVO, адже у Центрі встановлене високоточне обладнання останнього покоління. Це, зокрема, комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion Prime 4D на 160 зрізів (пошарових сканувань) за хвилину - завдяки йому, окрім обстеження окремих ділянок, можна зробити повний скринінг усього тіла з мінімальним рентгенівським навантаженням на організм. Маємо унікальний магнітно-резонансний томограф Optima MR450w виробництва General Electric, Healthcare 1,5 тесла, з апертурою (діаметром отвору) тунелю 70 см - він дозволяє провести повне обстеження організму з максимальною зручністю і комфортом для пацієнта. Також ми проводимо весь спектр УЗД-діагностики – для цього використовуємо три ультразвукові сканери експертного класу Samsung Medison та володіємо спеціальними  новітніми програмами, які дозволяють проводити еластографію, – інноваційне дослідження грудної та щитовидної залоз. Завдяки цій апаратурі пацієнти отримують можливість швидко пройти надскладні, комплексні обстеження.

Окрім унікального обладнання, якими ще досягненнями може похвалитися Медичний центр NOVO за ці 5 років?

Будь-яке обладнання управляється людьми – саме вони керують та впливають на процес. Тож найбільша наша цінність – висококваліфікований персонал: лікарі, лаборанти, співробітники.

Оскільки розвиток світової медицини потребує щоразу нових знань, ми постійно дбаємо про підвищення компетенції персоналу. Кожен наш працівник щороку проходить стажування згідно зі складеним індивідуальним планом. На базі NOVO відбуваються медичні семінари, міжнародні зустрічі фахівців. HYPERLINK https://www.novo.lviv.ua/media-center/novyny/xii-mizhnarodnyj-seminar-radiolohiv-zvitnyj-telereportazh.htmlКолектив Медичного центру NOVO завжди має далекоглядні та сміливі плани!

Окрім високоточної діагностики, які ще послуги надає Ваш заклад?

У Центрі NOVO працює команда спеціалістів різного профілю, які надають консультації з таких напрямів, як неврологія, кардіологія, гінекологія, ендокринологія, гастроентерологія, ревматологія, нейрохірургія. Також ми розвиваємо такий вид безмедикаментозного лікування, як кінезотерапія (лікування рухом). У нас ефективно працює «Школа підготовки до пологів та грудного вигодовування», яка забезпечує фаховий супровід пацієнток упродовж усього періоду вагітності.

Якими є основні пріоритети у роботі колективу Центру NOVO?

Робота нашого Центру направлена на те, щоб кожен пацієнт отримав комплексне якісне обслуговування, необхідну фахову консультацію та сервіс на високому європейському рівні. У центрі уваги завжди – пацієнт та забезпечення його потреб, безпека пацієнта та висока якість наданої медичної допомоги. Нам надзвичайно важливо мати довіру кожного пацієнта. Адже нашими пацієнтами є як дорослі, так і діти, - хтось звертається на обстеження до нас самостійно, а когось скеровують до нас інші клініки. Тож з першого дня своєї роботи Центр Novo працює над формуванням філософії культури здоров’я. «Любіть жити!» - є це незмінне наше гасло, яке об’єднує однодумців. Лише людина, яка любить життя і дбає про своє здоров’я, регулярно проходить медичні обстеження та вчасно виявляє тривожні сигнали свого організму, - здатна ефективно працювати та жити повноцінним, гармонійним життям!

Якими ще особливостями вирізняється очолюваний Вами Медичний центр?

Ми першими запровадили передові світові управлінські рішення, які успішно діють у США та провідних країнах Європи. Тепер, під час медичної реформи, вже й інші клініки в Україні переходять на такі ж, як у нас, методи управління.
Центр зареєстрований як недержавна, неприбуткова організація. Ця форма була вперше запроваджена нами, медичним закладом такого рівня. Статус неприбуткової організації дає нам також широкі можливості для здійснення доброчинності та безоплатного обстеження багатьох пільгових категорій, передусім дітей. Цій меті служить затверджена благодійна програма «Інноваційна діагностика в Медичному центрі NOVO». Уже декілька років поспіль ми безкоштовно обслуговуємо дітей загиблих учасників АТО, а також дітей зі складними діагнозами за скеруванням з Львівської міської дитячої клінічної лікарні, Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ», Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру. Нашими постійними пацієнтами є діти з дитячих будинків сімейного типу. Кількість наданих нами благодійних обстежень постійно зростає. 

Місія Медичного центру NOVO: ми прагнемо забезпечити найвищу якість діагностичних послуг усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців та здійснити свій внесок в розвиток здорового суспільства


 

За неповні п’ять років Медичний Центр NOVO допоміг встановити правильний діагноз багатьом пацієнтам, здобув чималий авторитет серед професійних медичних кіл України та за кордоном. Чим пояснюється секрет успіху Медичного центру NOVO?

Як відомо, встановити правильний діагноз та призначити необхідне лікування можна лише за умови якісного, комплексного обстеження всього організму – це здатен забезпечити наш Медичний центр. Окрім того, ми щодня працюємо над тим, щоб амбітній назві NOVO відповідало все - від ідеології та уважного ставлення до наших пацієнтів до новітніх технологічних рішень, котрі були закладені у виготовлення та подальшу роботу нашого обладнання. Наша перевага в тому, що пацієнти отримують бездоганний сервіс, якісні дослідження за допомогою новітнього обладнання і при цьому за суттєво нижчими цінами, ніж у Європі. Саме тому у Центр NOVO їдуть пацієнти не лише із Західного регіону, а й зі всієї України та навіть з-за кордону. І з кожним роком кількість вдячних пацієнтів зростає!

Львів, вул. Пилипа Орлика, 4
+38(032)259-0-999, +38(032)259-1-777

Клацніть на зображенні, щоб збыльшити оригінальну версію статті.NOVO.LVIV.UA
@NOVOCENTRE  @medicalcenter_novo instagram
Ліцензія МОЗ України АE №571227 від 16.10.2014 р.
САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ ЗАВДАТИ ШКОДИ ВАШОМУ ЗДОРОВ’Ю!


 
 
  


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.