На базі дитячої лікарні у Львові відкривають сучасний медичний центр

На базі дитячої лікарні у Львові відкривають сучасний медичний центр
13.10.2014 Вголос

У Львові лікуватимуть дітей та дорослих не гірше за Європу, США та Канаду.Про це сьогодні повідомив голова Правління Благодійного фонду «Дитяча лікарня майбутнього» Олександр Максимчук під час брифінгу, передає кореспондент «Вголосу». 

Зокрема, сьогодні, 13 жовтня, мас-медіа презентували надсучасний центр медичних інновацій «NOVO», який вже 4 листопада відкриється на базі Львівської міської дитячої лікарні.

Як зазначив засновник центру Олександр Максимчук, аналогів «NOVO» немає на Західній Україні.

«Тут лікуватимуть дітей, вагітних жінок та просто дорослих людей не гірше за Європу, США та Канаду», – наголосив голова Правління.

Відкриття центру на Львівщині стало можливим завдяки пілотному проекту благодійних фондів «Дитяча лікарня майбутнього» та «Україна 3000». Разом вони реалізують всеукраїнську програму допомогу дитячим медичним закладам «Від лікарні до лікарні».

Лікарню обирали шляхом конкурсного відбору за низкою критеріїв. Всього у конкурсі взяли участь 26 дитячих лікарень України.

«У фінал вийшли Чернігів, Сімферополь та Львів. Чому саме Львів? Тому що минулого року на базі міської дитячої лікарні було відкрито неврологічне відділення, яке, за словами канадських лікарів, не може повноцінно працювати без апарату комп’ютерної томографії та магнітно-резонансного томографу», – пояснив засновник центру.

Він також зазначив, що саме ці апарати стали «серцем» діагностичної лікарні.

«Серцем центру стали два апарати – магнітно-резонансний томограф потужністю 1,5 тесла з великим отвором, діаметр якого сягає 70 см, та унікальний комп’ютерний томограф зі 162 зрізами, від яких залежить швидкість проходження процедури й мінімізація навантаження на пацієнта», – додав Олександр Максимчук.

Загальна вартість ремонтних робіт та встановленої апаратури складає понад 50 млн. грн. Проте це не остаточна цифра. Адже контракти з постачальниками медичного обладнання наразі тривають. Деякі з них будуть закриті лише через рік.

У свою чергу, начальник управління охорони здоров’я ЛМР Володимир Зуб сказав, що даний медичний центр є недержавною неприбутковою організацією.

«Це перший в Україні приклад медичного закладу, який працюватиме за принципом благодійної організації. Оплата за всі медичні послуги буде здійснюватися за рахунок спонсорів, меценатів та благодійників», – підкреслив чиновник і додав, що аналогічний підхід вже давно практикується у європейських країнах.

Презентацію медичного центру відвідав і міський голова Андрій Садовий. Він запевнив, що міська рада сприятиме розвитку медицини й надалі, а також зробить все можливе, аби львівська дитяча лікарня була кращою в Україні.

«Ми горді, що даний проект реалізується у Львові, адже саме тут створено потужний медичний центр, який надавите послуги з сучасного діагностування», – сказав міський голова.

Наприкінці презентації засновник центру Олександр Максимчук наголосив на тому, що відкриття «NOVA» є вдалим прикладом державно-приватного партнерства у Львові.
«На сьогодні ми маємо двох спонсорів проекту. Матеріального – це благодійні фонди. І нематеріального – міську раду, яка пішла назустріч і на 10 років дала в оренду приміщення, в якому розміщено потужності медичного центру», – підкреслив Олександр Максимчук і подякував всім, хто допомагав під час реалізації проекту.

фотогралерея тут


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.