Медичний центр NOVO святкує перший рік своєї роботи - Львівська газета

Медичний центр NOVO святкує перший рік своєї роботи - Львівська газета

Торік 28 жовтня у Львові розпочав роботу Медичний центр NOVO на території дитячої клінічної лікарні на вул. Пилипа Орлика, 4Це надсучасний діагностичний заклад, який надає свої послуги на обладнанні останнього покоління, аналогів якому в Західній Україні – нема. NOVO – перша в Україні медична установа такого рівня, яка працює на благодійних засадах. Варто зазначити, що робота багатьох медичних закладів США, Канади, Європи організована саме так. Тісна співпраця між Центром і міською дитячою лікарнею побудована на основі принципів державно-приватного партнерства.

У центрі – кваліфікований і привітний персонал. Підбором професійних адміністраторів займалися не один день, а досвід та знання лікарів не викличе жодних сумнівів. Також залучені до роботи Центру експерти-консультанти міжнародного класу.

За потреби фахівці надають психологічну допомогу, відчуваючи турботу та підтримку, діти та дорослі не мають остраху перед медичним закладом. А тих, хто звернеться в Центр у листопаді, очікує 10-відсоткова знижка на всі види обстежень. Керівництво Центру впевнене, що це може розширити і кількість осіб, які обслуговуються відповідно до чотирьох благодійних програм, що запроваджені в NOVO.

«У Центрі отримують діагностичну допомогу насамперед діти зі Львівщини та Львова. За потреби сюди приїжджають з усієї України. Тут запустили кілька благодійних програм, у рамках яких лікуються діти учасників АТО. Також започаткували низку консультаційних програм, де працюють позаштатні спеціалісти МОЗ. Зокрема приймає доктор Наталя Зелінська, відомий ендокринолог», – каже Ірина Микитчак, заступник директора Департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

З жовтня 2015 року в Центрі щомісяця надає свої консультації і відомий пластичний реконструктивний хірург Ростислав Валіхновський.

Медичний центр NOVO створений Установою благодійного фонду «Центр медичних інновацій» – недержавною, неприбутковою доброчинною організацією, що її заснував Благодійний фонд «Дитяча лікарня майбутнього». Створення Центру тривало 1,5 року, загальна вартість встановленої апаратури й іншого устаткування становить понад 50 мільйонів гривень. Фахівці Центру акцентують увагу на високому рівні безпеки пацієнтів та якості медичної допомоги.

«Ми відкривали центр у дуже непростий рік. У 2013 році Благодійний Фонд «Дитяча лікарня майбутнього» вирішив реалізувати пілотний проект, у якому впроваджувалися б найкращі сучасні, медичні, навчальні технології, на базі одного з медичних закладів України. У тісній співпраці з Міжнародним благодійним Фондом «Україна 3000» (голова Наглядової ради – Катерина Ющенко), який реалізовує всеукраїнську програму допомоги дитячим медичним закладам «Від лікарні до лікарні», шляхом конкурсного відбору була обрана Львівська міська комунальна лікарня. Саме Львів для цієї роботи ми обрали не просто так, тут є фахівці, які переймають іноземний досвід, зокрема Австрії й Канади», – розповідає Олександр Максимчук, голова Наглядової ради Медичного центру NOVO, Президент Асоціації благодійників України.

Центр надає допомогу пацієнтам різних вікових категорій. Особливітю є можливість здійснити обстеження дітям одразу від народження. Також забезпечені комфортні умови для дорослих осіб, у тому числі І для повних людей, дітей та дорослих, які страждають на клаустрофобію.

Про співпрацю з NOVO ділиться з нами Дмитро Квіт, головний лікар ЛМКДКЛ: «У нашу клініку можуть звертатись і батьки з новонародженими діточками, і вже дорослі діти. До прикладу, нещодавно ми надавали допомогу від отриманої травми сімнадцятирічному хлопцеві, який є добровольцем в АТО. В основному до нас звертаються хворі, які потребують нейрохірургічної допомоги, з пухлинами, незрозумілими діагнозами, захворюваннями легеневої системи. А нещодавно проводили операції новонародженим, адже клініка має таку можливість. Особливо тепер, коли завдяки співпраці з NOVO ми можемо отримати високоточну і якісну діагностику. Операції пройшли успішно, дітям вчасно надали лікарську допомогу».

Саме в день свого першого дня народження задля спільної діяльності та вжиття необхідних заходів з метою надання якісної медичної допомоги, в тому числі на благодійних засадах, Медичний Центр NOVO підписав угоди з Львівською обласною дитячою клінічною лікарнею «ОХМАТДИТ» та Західноукраїнським спеціалізованим дитячим медичним центром.

Привітати лікарів прийшли вихованці багатодітної родини будинку сімейного типу (мати-вихователь Катерина Долгова). Ці діти у червні пройшли обстеження за одним із благодійних напрямків Центру. Розчулена головний лікар NOVO Анжела Диба сказала: «Тішить, що ми можемо надавати якісну допомогу тим, хто цього потребує. Для цього живемо та працюємо».

Ольга Боднарчук  https://www.gazeta.lviv.ua/


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.