Коментар партнерів: "Тішить якість та рівень обслуговування в Медичному Центрі NOVO"

Оригінал публікації нп сайті fcrukh.comВпродовж минулого сезону медичним партнером клубу був медцентр NOVO. За словами лікаря «Руху» Михайла Проціва така співпраця була дуже корисною та важливою для нашого клубу.

– Футбольний клуб «Рух» задоволений співпрацею, яка є між нашим клубом та медичним центром NOVO. Особливо тішить якість і рівень обслуговування та пластичність роботи лікарів медцентру. У NOVO завжди підлаштовуються під наш графік та вимоги. Також дуже важливо, що лікарі медичного центру NOVO надають індивідуальне трактування по кожному випадку безпосередньо представнику медичного штабу футбольного клубу, що дозволяє співставити радіологічні дані з клінічними. 

Загалом гравці «Руху» у медичному центрі NOVO проходять три види обстежень: ультразвукову діагностику, МРТ та КТ опорно-рухового апарату, серця та внутрішніх органів. 

Медичний центр NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних послуг у різноманітних напрямках усім віковим категоріям пацієнтів і має у своєму розпорядженні інноваційні технології (комп’ютерні та магнітно-резонансні томографи, апарати ультразвукової діагностики тощо) та команду компетентних фахівців. Медичний центр працює на території дитячої лікарні за адресою м. Львів, вул. Пилипа Орлика, 4. Детальна інформація про партнера – на офіційному сайті NOVO.


Поділитись:ЗМІ про NOVO

Переваги
  • Висококваліфікований медичний персонал. Участь у міжнародних та всеукраїнських заходах дає можливість застосувати найкращий світовий досвід
  • Зручний графік роботи. Ми працюємо 7 днів на тиждень, в будні з 8:00 до 22:00, в суботу з 8.00 до 21.00, в неділю з 10.00 до 17.00. Записуйтесь та приходьте в зручний для Вас час!
  • Високоточне діагностичне обладнання провідних світових виробників з максимальною безпекою та зручністю для пацієнта.